Kurz jógy pro začátečníky/mírně pokročilé Brno:

Termíny:

STŘEDA 17:00 - 18:00 - VOLNÁ MÍSTA

ČTVRTEK 10:15 - 11:15 - VOLNÁ MÍSTA

Místo:

Centrum Ječná, Brno-Řečkovice

Cena:

1430 Kč (9 lekcí)

 

Kurz jógy pro začátečníky/mírně pokročilé Tišnov:

Termín:

PONDĚLÍ 10:50 - 11:50 - VOLNÁ MÍSTA

Místo:

SVČ Inspiro, Tišnov

Cena:

1270 Kč (8 lekcí)

 Lektorka:

EVA HRDLIČKOVÁ

Podmínky rezervace:

Po odeslání přihlašovacího formuláře Vám přijde email s potvrzením volné kapacity a s údaji k platbě (tento email čekejte během 1 - 2 dnů). Přihláška se stává závaznou po úhradě kurzovného, termín splatnosti 10 dnů před začátkem kurzu. Za neúčast na lekcích se nevrací kurzovné. NÁHRADY: 2 lekce si můžete nahradit v jiných souběžně probíhajících kurzech - po domluvě s lektorkou a v případě volna na lekci. Kdykoli za sebe můžete poslat náhradníka.
VSTUP DO KURZU PO JEHO ZAHÁJENÍ MOŽNÝ - NUTNO DOMLUVIT. V případě volných míst na lekci je po předchozí domluvě možné přijít na ukázkovou lekci (nejlépe v probíhajícím kurzu), cena 160Kč (60min).

O kurzu:

Přijměte pozvání na kurz jógy pro začátečníky a mírně pokročilé s prvky fyzioterapie a vývojové kineziologie, zaměřený na funkční pohyb a správné držení těla
Kurz je vhodný pro všechny (ženy i muže), které jóga láká, ale ještě se s ní nesetkali, také pro ty, kteří si buď cvičí sami doma nebo navštěvují hromadné lekce a nejsou si často jisti, zda pozice provádějí správně, zda správně dýchají atd., zkrátka rádi by začali tak trochu od začátku a více systematicky. Lekce jsou vhodné i pro ženy několik měsíců po porodu (na lekcích je zohledněna případná diastáza), nebo naopak pro ženy/muže zralejšího věku.
Cílem kurzu bude naučit se základní principy jógy a zdravého pohybu a postupně je začít vnášet do každodenního života. U jednotlivých pozic je kladen důraz na přesnou techniku a zároveň jemnost provedení vůči tělu s ohledem na individuální rozdíly mezi přítomnými

 

Nepůjde nám o to za každou cenu se dostávat do pozic tak, jak je známe z fotek;-). Zaměříme se spíše na základní pozice, které jsou koneckonců ty nejprospěšnější - samozřejmě při správném provedení a pravidelné praxi.
Budeme se snažit respektovat limity svého těla a jeho aktuální kondici a stav (v duchu nenásilí a nesoutěžení), vyhneme se tak např. zraněním vazů/kloubů, dlouhodobému přetížení určitých partií, vytvoření diastázy/kýly, které může nesprávná technika či samotná pozice u konkrétního člověka způsobit.
Každá lekce kurzu bude tematicky zaměřená (např. na předklony, záklony, zapojení stabilizačního systému, balanční pozice, práci s chodidly atd.).
Okrajově se budeme věnovat i základním principům jógové filozofie, zkusíme si některé speciální techniky pránajámy a meditace, které pak můžeme uplatnit v praxi a možná nám leccos z toho pomůže ještě více si vychutnávat dar života:-).

Reference:

Jitka K.:"Kdo hledá osobní a milý přístup lektora, příjemné prostředí, relaxaci po uspěchaném dni a dobrý pocit z každé odcvičené hodiny, ten je na správné adrese. 
Cvičení s Evou (konkrétně pro mě jemně dynamická jóga) udělá dobře tělu i duši, naučí milovat jógu a brát ji jako součást života. 
A komu nestačí hodina až dvě s Evou týdně, mohu doporučit jógový víkendový pobyt na Antariku, který je víc než příjmným zážitkem. 
Evi, za sebe moc děkuji!"