Kurz jógy pro maminky s dětmi/po porodu/při diastáze Brno:

Termín:

ÚTERÝ 11:25 - 12:25 (5. 10. - 7. 12. 2021) - 
OBSAZENO

ÚTERÝ 10 - 11h
 (5. 10. - 7. 12. 2021) -
1 VOLNÉ MÍSTO

Místo:

zrcadlový sál Semilasso (bezbariérový) - Palackého třída 126, Brno, Královo Pole

Cena:

1750 Kč (10 lekcí)

Kurz jógy pro maminky s dětmi Tišnov (pro těhotné/po porodu):

Termín:

PONDĚLÍ 9:30 - 10:30 (13. 9. - 8. 11. 2021)
OBSAZENO

Místo:

SVČ Inspiro, Tišnov

Cena:

1575 Kč (9 lekcí)

Lektorka:

EVA HRDLIČKOVÁ

Podmínky rezervace:

Po odeslání přihlašovacího formuláře Vám přijde email s potvrzením volné kapacity a s údaji k platbě (tento email čekejte během 1 - 2 dnů). Přihláška se stává závaznou po úhradě kurzovného, termín splatnosti 10 dnů před začátkem kurzu. Za neúčast na lekcích se nevrací kurzovné.
VSTUP DO KURZU PO JEHO ZAHÁJENÍ MOŽNÝ - nutno domluvit. V případě volných míst na lekci je po předchozí domluvě možné přijít na ukázkovou lekci (nejlépe v probíhajícím kurzu), cena 190Kč.

JAK JE TO S NÁHRADAMI?

O kurzu:

Kurz je vhodný pro všechny ženy v období raného či pokročilejšího mateřství.  Zaměřujeme se na správnou funkci pánevního dna (s individuálním přístupem), hluboké břišní svalstvo, pracujeme na prevenci či zmírnění rozestupu břišních svalů (diastázy). Maximálně se věnujeme nastavování harmonického držení těla v duchu funkční anatomie. Do lekcí vnáším kromě jógy prvky fyzioterapie, vývojové kineziologie a další principy cvičení, které mají příznivý preventivní či léčebný účinek na náš pohybový aparát. 
Cílem kurzu bude naučit se základní principy jógy a zdravého pohybu a postupně je začít vnášet do každodenního života - obzvlášť při pohybových stereotypech typických pro období mateřství (časté zvedání/nošení dítka). Budeme zohledňovat individuální rozdíly mezi přítomnými a dysbalance typické pro období mateřství. 
Miminka či větší děti můžete vzít s sebou, bude pro ně připraven hrací koutek, opičí dráha (pro miminka hrací deky). Děti budou jógu nasávat přirozeně od vás a okolí - nápodobou (ať už nastavením vnitřního rozpoložení nebo zkoušením jógových pozic). No a vy budete moci hledat vnitřní klid, spokojenost a radost z toho, co je teď, nejen tehdy, když je klid vnější, ale v reálně rušném prostředí:-).

Reference:

Daniela Ž.: "Dobrý den Evo, chtěla bych touto cestou ještě poděkovat za kurz, který se mi moc líbil a který jsem mohla absolvovat i s dcerkou. Jsem také cvičitelka jógy pro dospělé i pro děti, a proto jsme se určitě potkaly na nějakém semináři (nevím kdy ani kde, ale to není důležité). Máte to výborně technicky propracované s příjemnou atmosférou. Momentálně neučím, spíš se věnuju domácím povinnostem, takže jsem si užívala cvičení z druhé strany a bylo to fakt skvělé. Držím pěsti. Ať se daří Vám i Vaší rodině."