Kurz jógy pro maminky s dětmi Brno:

Termín:

ČTVRTEK 13 - 14h (10. 9. - 19. 11. 2020, nebude 24. 9. a 29. 10.) - 
POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA

Místo:

Centrum Ječná, Brno-Řečkovice (Ječná 29a, přízemí budovy bývalé Geodézie)

Cena:

1520 Kč (9 lekcí)

Kurz jógy pro maminky s dětmi Tišnov (pro těhotné/po porodu):

Termín:

PONDĚLÍ 9:30 - 10:30 (5. 10. - 30. 11. 2020, nebude 26. 10.) - POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA

Místo:

SVČ Inspiro, Tišnov

Cena:

1350 Kč (8 lekcí)

Lektorka:

EVA HRDLIČKOVÁ

Podmínky rezervace:

Po odeslání přihlašovacího formuláře Vám přijde email s potvrzením volné kapacity a s údaji k platbě (tento email čekejte během 1 - 2 dnů). Přihláška se stává závaznou po úhradě kurzovného, termín splatnosti 10 dnů před začátkem kurzu. Za neúčast na lekcích se nevrací kurzovné.
VSTUP DO KURZU PO JEHO ZAHÁJENÍ MOŽNÝ - nutno domluvit. V případě volných míst na lekci je po předchozí domluvě možné přijít na ukázkovou lekci (nejlépe v probíhajícím kurzu), cena 170Kč (60min).

JAK JE TO S NÁHRADAMI?

O kurzu:

Kurz je vhodný pro všechny ženy v období raného či pokročilejšího mateřství, také pro ty, které chtějí navázat na absolvovaný poporodní kurz.  Zaměřujeme se na správnou funkci pánevního dna (s individuálním přístupem), hluboké břišní svalstvo, pracujeme na prevenci či zmírnění rozestupu břišních svalů (diastázy). Maximálně se věnujeme nastavování harmonického držení těla v duchu funkční anatomie. Do lekcí vnáším kromě jógy prvky fyzioterapie, vývojové kineziologie a další principy cvičení, které mají příznivý preventivní či léčebný účinek na náš pohybový aparát. 
Cílem kurzu bude naučit se základní principy jógy a zdravého pohybu a postupně je začít vnášet do každodenního života - obzvlášť při pohybových stereotypech typických pro období mateřství (časté zvedání/nošení dítka). Budeme zohledňovat individuální rozdíly mezi přítomnými a dysbalance typické pro období mateřství. 
Děti můžete vzít s sebou, bude pro ně připraven hrací koutek, opičí dráha (pro miminka hrací deky). Děti budou jógu nasávat přirozeně od vás a okolí - nápodobou (ať už nastavením vnitřního rozpoložení nebo zkoušením jógových pozic). No a vy budete moci hledat vnitřní klid, spokojenost a radost z toho, co je teď, nejen tehdy, když je klid vnější, ale v reálně rušném prostředí:-).

Reference:

Daniela Ž.: "Dobrý den Evo, chtěla bych touto cestou ještě poděkovat za kurz, který se mi moc líbil a který jsem mohla absolvovat i s dcerkou. Jsem také cvičitelka jógy pro dospělé i pro děti, a proto jsme se určitě potkaly na nějakém semináři (nevím kdy ani kde, ale to není důležité). Máte to výborně technicky propracované s příjemnou atmosférou. Momentálně neučím, spíš se věnuju domácím povinnostem, takže jsem si užívala cvičení z druhé strany a bylo to fakt skvělé. Držím pěsti. Ať se daří Vám i Vaší rodině."