Videokurzy rehabilitační jógy:

✔️  cvičíte v pohodlí svého domova
✔️  ulevíte od bolestí zad, šíje, kloubů..
✔️  pozice si krásně nastavíte díky podrobným instrukcím lektorky (14 let praxe)
✔️  jógové pozice se naučíte provádět fyziologicky
✔️  pochopíte, jak si pozice individuálně přizpůsobit a jak NEcvičit 
✔️  podle videí můžete cvičit opakovaně dle časových možností
✔️cvičit může zároveň s Vámi i další člen rodiny, aniž by platil kurzovné

Co to obnáší?

 • VIDEOKURZY:
  - kurzy s předtočenými videy v členské sekci tohoto webu
  - přihlásit se můžete kdykoli během roku a cvičit ihned
  - všechny lekce máte naráz k dispozici na 10 měsíců
  - sami si volíte tempo cvičení, k lekcím se zpětně můžete vracet

  KLUB JÓGA EVA:
  - probíhá formou členství na 1 - 3 měsíce ve členské sekci tohoto webu 
  - k dispozici je 49 natočených lekcí
  - připojit se můžete kdykoli a cvičit ihned
  - lekce jsou tematicky zaměřené, u většiny lekcí jsou součástí i přednášky, články a dobrovolné domácí úkoly 

vitaci sed 2

 Proč právě kurzy se mnou?

VÍCE O LEKTORCE

 • pokud se ztrácíte v záplavě videí na internetu a chcete na to jít více systematicky, jste na správné adrese - začněte od začátku a správně
 • důraz kladu na smysluplnost prováděných pozic v duchu zdravého, fyziologického pohybu
 • propojuji jógu s moderními rehabilitačními přístupy, přitom do lekcí vnáším základní principy jógové filozofie a etiky
 • zakládám si na pečlivém navádění do pozic - pomocí mých podrobných instrukcí nastavíte každičkou část těla tak, jako bych stála vedle vás
 • mám více než 14 let praxe ve vedení hromadných i individuálních lekcí, pobytů a seminářů se zaměřením na jógu s principy zdravého pohybu, dále na jógu těhotenskou, poporodní, vitální-hormonální a jógu zaměřenou na střed těla a diastázu 
 • jóga, anatomie a vzdělávání sebe sama i ostatních je má vášeň a ráda bych kousek této energie předala i vám

Reference:

Monika Š.: Díky Evi, Tvoje lekce jsou úžasné, to, jak všechno popisuješ, je unikátní a výjimečné, člověk má víceméně jistotu, že dělá pozice dobře. Kdyby byl nějaký Oscar pro lektorky jógy, tak máš všechny nominace! 😍 Opravdu to moc oceňujeme! 😀
 
Lucka M.: "Ahoj Evi, teď jsem docvičila 3. lekci a musím Ti napsat, jak moc jsi mi dneska pomohla se zády! Celý den se to stupňovalo, přece je to věčné ohnutí k hračkám, kreslení, plastelíně atd. dělá své a musím se přiznat, že o půl osmé večer se mi taaak nechtělo pouštět počítač a cvičit, ale ta bolest zad byla velká, tak jsem se do toho pustila a záda mi krásně povolila, úplně cítím novou energii a budu schopná ještě chvilku fungovat, než půjdu spát... :) Takže moc děkuju za tento kurz, bez něho bych šla spát zřejmě s bolavými zády..."
 
Zuzana V.: "Lekce jsou skvělé - na to, že cvičím jógu poprvé v životě, tak se krásně chytám a zvládám. Popravdě je to nejlépe strávená hodina denně, cvičím tu lekci vždy 3x, takže paráda. A díky tomu vysvětlování si opravdu uvědomím chyby, co dělám. Pro začátečníka naprosto skvělé. Navíc extrémně mi to pomáhá v dýchání, takže když si odcvičím lekci, tak pak v noci můžu konečně klidně spát a nebudí mě astma. Navíc se člověk krásné vyklidní a kolikrát usnu už u meditace na konci lekce. Už se těším na podzim.."
 
Petr G.:  Evi, moc rád bych poděkoval ženě, která mě k józe přivedla, ale hlavně Vám, za čas a ochotu se věnovat online nám všem. Jóga je opravdu to, co dokáže hravě vykompenzovat hodiny sportování, protáhnout, posílit tělo i mysl.
V mém případě jednou za čas z důvodu ztuhlosti absolvuji rehabilitace. Těsně před začátkem covidového období jsem na tom byl dost zle. Nyní musím konstatovat, že se cítím perfektně. Ostatně doktorkou mi byla jóga doporučována několik let 😂
Děkuji a přeji ať se daří 🍀, Petr
 
Martina L.: Mnohokrát děkuji, že jste se do toho pustila. Cvičila jsem na základě videí opakovaně, několikrát se přidal manžel, starší děti spíš zvědavě pokukovaly. Zaujalo je, když viděly cvičit Vaši dceru :-). Kvalita obrazu i zvuku je dobrá, opravdu mám moc ráda Váš hlasový projev. Klidný, spisovný, výstižný. Zvláště mě baví upozornění typu: "Pokud teď cítíte napětí...", případně "Pozor na ..." Skoro vždycky se v nich totiž najdu :-D. Možnost cvičit si v čase, kdy dcerka spí/věnuje se jí někdo jiný/má dobrou náladu a kouká na mě/je s někým venku, si hodně užívám a mohu se lépe soustředit než v sále. Ještě jednou moc děkuji a přeji pokojné dny všem vnějším nepokojům navzdory.
 
Dana J.: Dobrý den paní Evo, SUPER SUPER SUPER. Právě jsem docvičila a jsem nadšená, bylo to úžasné, na TV obraz i zvuk krásný, jako byste stála přede mnou. Moc Vám děkuji. Měla jsem otevřené na terasu, svítí sluníčko až do pokoje, malé mimi spalo celou dobu, ptáci na stromech vřískali, že Vás nebylo chvílemi slyšet  - prostě fakt paráda a děkuji. Nálada mi stoupla o 100 %.

Veronika K.: Já jsem moc spokojená. Cvičím skoro každý den a střídám různé náročnosti.

Alena K.:
 Ahoj Evi, dneska jsem si zacvičila s Tebou online a připadala jsem si jako na Antariku. Je moc příjemné slyšet Tvůj hlas a znovu si připomenout styl a atmosféru TVÉ JÓGY. Moc oceňuji, že ses pustila i do nového způsobu a jdeš "s dobou". I Tebe virus posunul kousek dál, jako spoustu jiných. Klobouk dolů.

Lucie V.: Milá paní Evo, moc děkuji za skvělou on-line lekci. Opravdu mi přišla vhod. Cvičila celá naše rodina (manžel +3 děti). Čas i skladba cviků mi plně vyhovovaly. 
 
Dana K.: Ahoj Evi, nadšení z online cvičeni u mě trvá!!! Moc díky, že ses do toho pustila a mám možnost si parádně zacvičit. Je super, že využíváš 2 podložky a některé náročnější pozice ukážeš ze dvou pohledů, člověk se snáz vyhne chybě. Konečně jsem pochopila boční prkno:-). Těším se na příště!

MOŽNOST DÁRKOVÉHO POUKAZU

Pokud byste některý z kurzů chtěli věnovat někomu ze svých blízkých, napište mi na jogaeva@email.cz a domluvíme se:). Více ZDE.