Aktuálně:

JARNÍ KURZY (OD 15. 4. 2024) JIŽ ZAČALY. PŘIDAT SE MŮŽETE I PO ZAHÁJENÍ ZA SNÍŽENOU CENU.
 PŘEHLEDNÝ ROZVRH VŠECH LEKCÍ

Kurzy jógy v Brně a Tišnově:

✔️ KURZY JÓGY s prvky rehabilitace, fyzioterapeutických technik a s principy zdravého pohybu
✔️ RŮZNÉ ZAMĚŘENÍ
(pro začátečníky, pokročilé, těhotné, poporodní/pro maminky s dětmi, vitální-hormonální, při diastáze/pro funkční střed těla)
✔️ Kurz je též možné hradit z fondu FKSP. Pojišťovny přispívají na kurzy jógy, na vyžádání vystavím doklad o platbě.

✔️ Cvičit můžete také FORMOU VIDEOKURZŮ (pro začátečníky, mírně/středně pokročilé, těhotné, ženy po porodu, vitální-hormonální).


Těší se Eva Hrdličková
lektorka rehabilitační jógy s 14letou praxí

VÍCE O LEKTORCE

vitaci sed 2.jpg

V čem vám kurzy pomůžou? 

✔️ zrelaxujete svou mysl a navážete nová přátelství

✔️ zlepšíte držení těla, doslova prodloužíte svou páteř díky obráceným pozicím

✔️ zpevníte střed těla a pánevní dno

✔️ protáhnete a posílíte celé tělo, vykompenzujete časté sezení

✔️ ulevíte od bolestí zad, šíje, kloubů, podpoříte své meziobratlové ploténky

✔️ pozice si krásně nastavíte díky podrobným instrukcím lektorky s dlouholetou praxí

✔️ naučíte se cvičit fyziologicky, s ohledem ke svým genetickým dispozicím - svému tělu tak maximálně prospějete

✔️ pochopíte, jak si pozice individuálně přizpůsobit a jak NEcvičit

✔️ prohloubíte kapacitu plic, zklidníte mysl a naučíte se žít v přítomnosti

✔️ získáte energii pro své denní činnosti, budete se cítit vnitřně spokojeni

✔️ povzbudíte činnost všech tělesných soustav a endokrinních žláz

✔️ mnohé z kurzu využijete i v každodenním životě (technika zvedání břemen, ergonomie sedu, držení těla, dechové a meditační techniky atd.)

Reference:

Iva K. - kurz gravidjógy "K Evě jsem začala chodit na těhotenskou jógu a naprosto jsem se nadchla pro způsob, jakým vede lekce, a dokonce mě Evička inspirovala natolik, že jsem se rozhodla stát se lektorkou jógy. Lekce s Evou jsou báječné, všem doporučuji!"

Monika Š. - videoklub Jóga Eva: Díky Evi, Tvoje lekce jsou úžasné, to, jak všechno popisuješ, je unikátní a výjimečné, člověk má víceméně jistotu, že dělá pozice dobře. Kdyby byl nějaký Oscar pro lektorky jógy, tak máš všechny nominace! 😍 Opravdu to moc oceňujeme! 😀

Katka M. - pobyt s jógou: "Ahoj Evi, smekám před Tebou, víkend byl úžasný. Už jsem byla na více jógových pobytech, ale takto dobře propracovaný a do detailu promyšlený byl jen jeden, a to ten Tvůj. Moc se mi líbí Tvůj komplexní přístup. Je poznat, že to děláš srdcem!
K dokonalému zážitku přispělo také prostředí Antariku. Krásně zvolené místo se silnou energií. 
Těším se, že se zase někdy někde potkáme!" 

Hana G. - pobyt s jógou: "Ráda bych ještě zpětně poděkovala za krásný víkend na Antariku. Opravdu jsem si to užila se „vším všudy“. Krásné místo, klid a pohoda. A Váš osobitý a nezaměnitelný lidský přístup, kdy dokážete sama sebe pobavit, mě upřímně potěšil a zahřál. Moc se mi tam líbilo a budu ráda, pokud se znovu setkáme. Upřímně.:-).

Zuzana V. - videokurz jógy pro začátečníky: "Lekce jsou skvělé - na to, že cvičím jógu poprvé v životě, tak se krásně chytám a zvládám. Popravdě je to nejlépe strávená hodina denně, cvičím tu lekci vždy 3x, takže paráda. A díky tomu vysvětlování si opravdu uvědomím chyby, co dělám. Pro začátečníka naprosto skvělé. Navíc extrémně mi to pomáhá v dýchání, takže když si odcvičím lekci, tak pak v noci můžu konečně klidně spát a nebudí mě astma. Navíc se člověk krásné vyklidní a kolikrát usnu už u meditace na konci lekce. Už se těším na podzim.."

Lucka M. - videokurz jógy pro těhotné: "Ahoj Evi, teď jsem docvičila 3. lekci a musím Ti napsat, jak moc jsi mi dneska pomohla se zády! Celý den se to stupňovalo, přece je to věčné ohnutí k hračkám, kreslení, plastelíně atd. dělá své a musím se přiznat, že o půl osmé večer se mi taaak nechtělo pouštět počítač a cvičit, ale ta bolest zad byla velká, tak jsem se do toho pustila a záda mi krásně povolila, úplně cítím novou energii a budu schopná ještě chvilku fungovat, než půjdu spát... :) Takže moc děkuju za tento kurz, bez něho bych šla spát zřejmě s bolavými zády..."

Daniela Ž. - kurz poporodní: "Dobrý den Evo, chtěla bych touto cestou ještě poděkovat za kurz, který se mi moc líbil a který jsem mohla absolvovat i s dcerkou. Jsem také cvičitelka jógy pro dospělé i pro děti, máte to výborně technicky propracované s příjemnou atmosférou. Momentálně neučím, spíš se věnuju domácím povinnostem, takže jsem si užívala cvičení z druhé strany a bylo to fakt skvělé. Držím pěsti. Ať se daří Vám i Vaší rodině." 

Dáša K. - kurz gravidjógy: „Na kurz gravidjógy s Evou jsem narazila náhodou a vybrala jsem si ho, jelikož mě zaujalo, že samotná lektorka měla s těhotenstvím nedávnou zkušenost. Eva mi byla inspirací a důkazem toho, že i v tomto období může být člověk aktivní, cítit se dobře a po porodu se rychle navrátit ke své původní postavě. 
Její lekce se mi líbily především díky jejímu osobitému a kamarádskému přístupu, komorní a uvolněné atmosféře a především jejímu zapálení pro danou věc. Kladně taky hodnotím detailní vysvětlování každého cviku a časté upozorňování na jeho správné provedení, což mi usnadnilo si rychle osvojit jednotlivé jógové pozice a doma si je sama zkoušet. Věřím, že pravidelné cvičení jógy značně přispělo k tomu, že jsem po celou dobu těhotenství netrpěla žádnými typickými obtížemi, jako jsou např. bolesti zad. Naopak, cítila jsem se dobře, jak na těle, tak i na duchu.  Praktikování gravidjógy mi tedy potvrdilo, že těhotenství není nemoc a že je možné být ve skvělé kondici a cvičit do posledního dne.
PS: Evi, to, co děláš, a jak to děláš, děláš dobře, jen tak dále..."

Hana P. - kurz gravidjógy: "Dobrý den, Evi, s radostí oznamuji, že se nám před dvěma týdny narodila dcera. Porod proběhl bez komplikací a rychle, přičemž během první doby porodní jste musela hodně škytat, jak jsem na vás a hodiny gravid jógy myslela. Všechny úlevové pozice i dýchání jsem bezezbytku využila a věřím, že i díky nim patřím k těm šťastným maminkám, které budou na porod s radostí vzpomínat (jasně, bez kontrakcí a bolesti se to neobejde, ale i tak)...
Moc děkuji za energii a rady, které jste nám předala, a doufám, že až malá malinko povyroste a vy se ke cvičení jógy po druhém mrněti vrátíte, tak budu moci začít chodit na vaše klasické středeční hodiny."  

Jana Daň. - kurz jógy a gravidjógy: "Na kurz gravidjógy jsem se plynule dostala z kurzů jógy, které jsem u Evči navštěvovala. Protože se mi moc líbil její přístup, atmosféra a celková pohoda na hodinách, volba byla jasná. Vůbec mě nenapadlo hledat jiné cvičení.... Absolvovala jsem tři kurzy a nebýt porodu, cvičila bych vesele dál. Tato volba byla ta nejlepší, celé těhotenství mě nebolela záda, neměla jsem oteklé nohy a celkově jsem se cítila skvěle, jak na těle, tak na duchu. Těhotenství jsem si díky gravidjóze užívala. Při samotném porodu jsem ocenila hlavně úlevové polohy a dýchání... Porod proběhl nad mé očekávání rychle a v pohodě. Takže, milé těhulky, cvičte gravidjógu.
Evi, Vám děkuji a nám přeji, ať cvičíte dál a Vaše lekce jsou stále tak příjemné."