Vítejte na mém blogu!

Eva Hrdličková: "Ráda bych se s Vámi podělila o své zkušenosti v oblasti jógy a zdravého pohybu.

Na tomto místě budou postupně přibývat články na různá témata - např. jóga v různých životních obdobích, principy zdravého pohybu a funkční anatomie v józe, řešení různých potíží v souvislostech atd. Přeji příjemné čtení!" 

Diastáza a Pozdrav slunci

hmatani diastazy

Eva Hrdličková: "Pozdrav Slunci je krásná sestava. Nicméně při diastáze břišních svalů není běžný typ pozdravu to pravé ořechové. Zde se dozvíte a ve videu názorně uvidíte, jak si jej přizpůsobit, abyste si diastázu nejen nezhoršili, ale aby byla tato sestava zároveň možnou..."

CELÝ ČLÁNEK

Pozdrav Měsíci

kolazpozdravmesici

Eva Hrdličková: "Pozdrav Měsíci je jemná harmonizující sestava, kterou je vhodné provádět spíše k večeru a připravit tak mysl na večerní a noční odpočinek Je to protějšek Pozdravu Slunci, který má naopak tělo energizovat mužskou, "sluneční" energií (proto se doporučuje spíše po ránu)..."

CELÝ ČLÁNEK

Záklony - jak na ně?

kolazzaklonstoje

Eva Hrdličková: "Záklony bývají na lekcích obecně velmi oblíbené. Není divu, kromě zajímavých účinků na pohybový aparát (kompenzace sedavého stylu života,..." 

CELÝ ČLÁNEK

Jak na cvičení po porodu

DSC_5600 - kopie

Eva Hrdličková: "Jóga, gravidjóga, těhotenství, porod, rodičovství patří mezi mé velké zájmy, na které přicházím postupně, jak plyne můj osobní život. Na poporodní cvičení jsem se..."

CELÝ ČLÁNEK

Jóga a cvičení v těhotenství

IMG_9980 - kopie - Copy

Eva Hrdličková: 
"O těhotenskou jógu jsem se začala zajímat asi dva týdny před počátkem svého prvního těhotenství (tehdy nic netušíc). Původně mě zajímalo, jak upravit lekci..."

CELÝ ČLÁNEK