NOVINKA - PODZIMNÍ VÍKEND S JÓGOU A WELLNESS NA 2 NOCI V HOTELU KOUTY
26. - 28. 11. 2021

519

POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA
TÉMATA: "rovnováha", wellness, balanční pozice, Pozdrav Měsíci, dráha plic + podzim dle TČM...

VÍKEND S JÓGOU A WELLNESS V MIKULOVĚ
21. - 23. 1. 2022

857769_553817727976071_1587711132_o

VOLNÁ MÍSTA
TÉMATA: "nenásilí", wellness, zdravá páteř, dráha močového měchýře, ledvin + zima dle TČM...

BŘEZNOVÝ POBYT S JÓGOU
NA 3 NOCI V BESKYDECH (ANTARIK)
10. - 13. 3. 2022

P_20190427_164418

VOLNÁ MÍSTA
TÉMATA: "očista", rotace, omlazující pozice, oční jóga, dráha žlučníku, jater + jaro dle TČM...

LETNÍ POBYT S JÓGOU NA 3 NOCI V BESKYDECH (ANTARIK)
1. - 4. 8. 2022

VOLNÁ MÍSTA
TÉMATA: "pevné kořeny", chodidla, kolena, kyčle; dráha trojitého ohřívače + období léta dle TČM, štítná žláza

LETNÍ POBYT S JÓGOU NA 3 NOCI V BESKYDECH (ANTARIK)
4. - 7. 8. 2022

P_20180811_165009

VOLNÁ MÍSTA
TÉMATA: "spokojenost", střed těla, diastáza, pánevní dno, horní a dolní zkřížený syndrom v rámci držení těla, párová jóga...

BABÍ LÉTO V BESKYDECH - POBYT S JÓGOU NA 3 NOCI (ANTARIK)
29. 9. - 2. 10. 2022

SAM_0758

VOLNÁ MÍSTA
TÉMATA: "stabilizace" - psychická i fyzická, vyvážení jing a jang, ruka a pletenec ramenní, pánev; dráha sleziny, slinivky + pozdní léto dle TČM, orgánová sestava...

Reference:

Katka M.: "Ahoj Evi, smekám před Tebou, víkend byl úžasný. Už jsem byla na více jógových pobytech, ale takto dobře propracovaný a do detailu promyšlený byl jen jeden, a to ten Tvůj. Moc se mi líbí Tvůj komplexní přístup. Je poznat, že to děláš srdcem!
K dokonalému zážitku přispělo také prostředí Antariku. Krásně zvolené místo se silnou energií. 
Těším se, že se zase někdy někde potkáme!" 
 

Hana G.: "Ráda bych ještě zpětně poděkovala za krásný víkend na Antariku. Opravdu jsem si to užila se „vším všudy“. Krásné místo, klid a pohoda. A Váš osobitý a nezaměnitelný lidský přístup, kdy dokážete sama sebe pobavit, mě upřímně potěšil a zahřál. Moc se mi tam líbilo a budu ráda, pokud se znovu setkáme. Upřímně.:-).

Jana M.: "Evi, za mě i moji sestru Hanku bych chtěla poděkovat za krásný víkend s jógou. Bylo to víc než úžasné. Během dvou dnů jsi nám stihla vytvořit nabitý a skvěle vyladěný program. Osobně jsem se dovzvěděla spoustu zajímavého o józe, cvičení a dalších možnostech v této oblasti. Celá skupinka mi byla velice sympatická a příjemná a to, jak jsme si předávaly a sdílely informace a zkušenosti, se mi líbilo maximálně a bylo mi to přínosem. Podařilo se spojit ty "správné lidi", což bylo vidět na celkové atmosféře v celém průběhu víkendu. Upřímně se přiznám, že stále žiju víkendem a čerpám z něj a přemýšlím o všem, co jsem viděla a slyšela. Moc mi to pomohlo. A myslím, že můžu mluvit za většinu, resp. za všechny. Tak to cítím. Sama jsem nyní začala ráno cvičit a už mám koupenou knížku a čtu si o józe. Líbí se nám Tvůj přístup. Celá akce byla velmi inspirativní a vysoce kvalitní a pozitivní. Co se týče místa - Antarik se nám velice zalíbil. Ubytování, jídlo i okolí naprosto skvělé, bezkonkurenční!!!!"

Alena K.: "Bylo tam opravdu moc hezky a pro mě to byl velice příjemný a inspirativní pobyt, za který jsem velmi vděčná.
Velmi ráda pojedu na podzimni termin, už se moc těším."

Petra H.: "Po pobytu na Antariku jsem tak nabitá pozitivní energií, jak už dlouho ne....snad mi to ještě pár dní vydrží a Tobě za to, Evi, děkuji! Cvičím teď doma dvakrát denně a minimálně 20 minut i ráno, což jsem dříve nebyla schopna. Teď se na každé ráno těším. Už se moc těším na příští Antarik!"

Jana P.: "Ahoj Evi, ještě jednou ti chci za náš kolektiv z Ostravy moc poděkovat za úžasný a inspirativní víkend. Naše lektorky byly nadšené a hodně si toho od tebe odnesly a navíc jsme tě obdivovaly, jak jsi to s miminkem krásně zvládala, máš úžasného manžela:-)."

Alena Kurt.: "Ahoj Evi, návrat do "reality" byl pro mě tentokrát krušný.  A před chvílí mi pohled na společnou fotku vehnal slzy do očí. Bylo to krásné a víc než příjemné a sešly se okolnosti, které mě nadchly. Bylo to kromě toho nádherného místa, které má úžasnou atmosféru, i překrásné počasí a bezvadná skupina lidí. I když jsem mezi lidmi stále a spíš mám v poslední době pocit, že si od nich nutně potřebuji odpočinout, tak mi to udělalo moc dobře. 
Na Tobě samotné jde vidět, že opravdu děláš něco, co máš ráda, čím žiješ. Obdivuji, jak na sobě dokážeš neustále pracovat, s jakou lehkostí a pohodou přednášíš a vysvětluješ. Přeji Ti z celého srdce, ať Ti nic nezkříží Tvoji cestu, vydrží Ti zdraví a elán, s jakým připravuješ podobné akce. Kéž by bylo více takových lidí a také takových, kteří si uvědomují, že pro to, aby byli zdraví a cítili se dobře, musí sami něco udělat. 
Budu se moc těšit na příští rok a za všechno Ti ještě jednou moc děkuji !!!"

Renata H.: "Bylo to úplně perfektní. Pořád z toho čerpám a moc mi to pomohlo. Také jsem si ujasnila a pochopila věci, které jsem prředtím neviděla. Děkuji."