JARNÍ POBYT S JÓGOU NA 3 NOCI NA HORSKÉ CHATĚ ANTARIK V BESKYDECH
30. 3. - 2. 4. 2023

20220929_195604.jpg

POSLEDNÍ VOLNÝ POKOJ
TÉMA POBYTU: podpora orgánů a endokrinních žláz

LETNÍ POBYT S JÓGOU NA 3 NOCI NA HORSKÉ CHATĚ ANTARIK V BESKYDECH
31. 7. - 3. 8. 2023

20220802_172814.jpg

VOLNÁ MÍSTA
TÉMA POBYTU: komplexní procvičení celého těla

LETNÍ POBYT S JÓGOU NA 3 NOCI NA HORSKÉ CHATĚ ANTARIK V BESKYDECH
3. - 6. 8. 2023

20220805_191727.jpg

1 VOLNÝ POKOJ SE SPOLEČNOU SOCIÁLKOU
TÉMA POBYTU: jógou k harmonii

VÍKEND S JÓGOU A WELLNESS V HOTELU KOUTY NA VYSOČINĚ
13.- 15. 10. 2023

20221105_122856.jpg

VOLNÁ MÍSTA
TÉMA POBYTU: jóga v souladu s přírodou

VÍKEND S JÓGOU A WELLNESS V HOTELU SLADOVNA V ČERNÉ HOŘE 
17. - 19. 11. 2023

121158963_3861716323855798_145870703215926263_n.jpg

TŘETINA VOLNÉ KAPACITY
TÉMA POBYTU: prohloubení dechu a kapacity plic

ADVENTNÍ VÍKEND S JÓGOU A WELLNESS V LEDNICI V HOTELU GALANT
1. - 3. 12. 2023

24883480_796909793812061_8073489285825025816_o.jpg

VOLNÁ MÍSTA
TÉMA POBYTU: hledání vnitřního klidu

Lektorka a průvodkyně pobyty:

Eva Hrdličková (VÍCE O LEKTORCE ZDE

vitaci sed 2.jpg


"Pobyty na různých místech vedu od roku 2014, jógu lektoruji více než 13 let. Každý můj pobyt je zaměřen na určité téma, které se snažím komplexně pojmout prostřednictvím lekcí, workshopů, přednášek, vytvořených textů a cvičebních manuálů.
Baví mě propojovat jógu, moderní rehabilitační přístupy a funkční anatomii, znalosti z oblasti biologie člověka, výživy a suplementace, tradiční čínskou medicínu, psychologii, filozofii a muzikoterapii. Zajímá mě působení různých vlivů na tělesné orgány, endokrinní žlázy a na komplexní zdraví člověka vůbec. 

Před první lekcí pobytu s každým vždy osobně konzultuji případná zdravotní omezení a nezřídka se jednotlivcům věnuji i v průběhu pobytu mimo lekce.
Zakládám si na pečlivém navádění do pozic s přihlédnutím k individuálním rozdílům mezi lidmi. Zároveň volím pozice šetrné, smysluplné a ve fyziologických rozsazích. (Nečekejte tedy žádné krkolomné pozice a pozice vyžadující nadměrnou flexibilitu a sílu.) Poradím vám, jak pohyb vykonat, co byste při něm (ne)měli cítit, jak si jej případně upravit, jak a kam dýchat...
Díky pravidelnému a hlavně správně zvolenému způsobu cvičení jsem si pomohla od dřívějších bolestí zad a kolen, zlepšila držení těla a přispěla k duševní rovnováze." Eva H.

Reference:

 

Petr K.: "Ahoj Evi, díky moc za nádherný víkend na Antariku, za Tvé nasazení a obětavost. Bylo krásné vidět, jak si to užíváš, jdeš do toho srdcem a energie z Tebe srší na všechny strany. Obdivuju, jak to máš všechno pěkně zorganizované a připravené. Je za tím vidět velká spousta práce. Moc se mi líbí, že se Ti daří podávat jógu nesoutěžně a nenásilně, takže člověka baví, ať u toho vypadá jakkoliv. :) Je nádherné vidět, jak jógou žiješ. Užívám si být přítomen. Díky moc."

Katka M.: "Ahoj Evi, smekám před Tebou, víkend byl úžasný. Už jsem byla na více jógových pobytech, ale takto dobře propracovaný a do detailu promyšlený byl jen jeden, a to ten Tvůj. Moc se mi líbí Tvůj komplexní přístup. Je poznat, že to děláš srdcem!
K dokonalému zážitku přispělo také prostředí Antariku. Krásně zvolené místo se silnou energií. 
Těším se, že se zase někdy někde potkáme!" 
 

Hana G.: "Ráda bych ještě zpětně poděkovala za krásný víkend na Antariku. Opravdu jsem si to užila se „vším všudy“. Krásné místo, klid a pohoda. A Váš osobitý a nezaměnitelný lidský přístup, kdy dokážete sama sebe pobavit, mě upřímně potěšil a zahřál. Moc se mi tam líbilo a budu ráda, pokud se znovu setkáme. Upřímně.:-).

Eva V.: Ahoj Evi, děkuji za možnost poznání nového přístupu k józe, tělu a zdraví především. Všechny mé zážitky jsou umocněny krásným prostředím Antariku. Jóga ve tvém podání mi dává velký smysl. V příštím roce bych ráda absolvovala některých z pobytů, snad mi to čas dovolí."

Věrka P.: Ahoj Evi, děkuji ti za nový životní náboj. Co jsem se vrátila z Antariku, cvičím každý den ráno tu tvoji sestavu z papíru. Myslím na tvá slova „cvič tak, aby ti v pozici bylo příjemně“, přitom se snažím dodržovat tvá pravidla. Třeba u kliku, předtím jsem to vždycky rvala silou a za každou cenu. Nejlepší je, když si to uvědomím a dám ramena do jamek – moc mi to pomáhá, i všechny tvoje další vychytávky😊. A ještě drobnost – vločková kaše se semínky, skořicí a jablkem se stala každodenní snídaní mého 16letého syna i mojí. Takže ti ještě jednou z celého srdce moc děkuji a moc se těším v listopadu v Koutech na viděnou. 

Jana M.: "Evi, za mě i moji sestru Hanku bych chtěla poděkovat za krásný víkend s jógou. Bylo to víc než úžasné. Během dvou dnů jsi nám stihla vytvořit nabitý a skvěle vyladěný program. Osobně jsem se dovzvěděla spoustu zajímavého o józe, cvičení a dalších možnostech v této oblasti. Celá skupinka mi byla velice sympatická a příjemná a to, jak jsme si předávaly a sdílely informace a zkušenosti, se mi líbilo maximálně a bylo mi to přínosem. Podařilo se spojit ty "správné lidi", což bylo vidět na celkové atmosféře v celém průběhu víkendu. Upřímně se přiznám, že stále žiju víkendem a čerpám z něj a přemýšlím o všem, co jsem viděla a slyšela. Moc mi to pomohlo. A myslím, že můžu mluvit za většinu, resp. za všechny. Tak to cítím. Sama jsem nyní začala ráno cvičit a už mám koupenou knížku a čtu si o józe. Líbí se nám Tvůj přístup. Celá akce byla velmi inspirativní a vysoce kvalitní a pozitivní. Co se týče místa - Antarik se nám velice zalíbil. Ubytování, jídlo i okolí naprosto skvělé, bezkonkurenční!!!!"

Alena K.: "Bylo tam opravdu moc hezky a pro mě to byl velice příjemný a inspirativní pobyt, za který jsem velmi vděčná.
Velmi ráda pojedu na podzimni termin, už se moc těším."

Eva U.: "Moc děkuji za krásný a velmi přínosný pobyt v kouzelném prostředí s milými lidmi a úžasnou lektorkou. Bylo to pro mě velmi inspirující a těším se po prázdninách na viděnou."

Petra H.: "Po pobytu na Antariku jsem tak nabitá pozitivní energií, jak už dlouho ne....snad mi to ještě pár dní vydrží a Tobě za to, Evi, děkuji! Cvičím teď doma dvakrát denně a minimálně 20 minut i ráno, což jsem dříve nebyla schopna. Teď se na každé ráno těším. Už se moc těším na příští Antarik!"

Jana P.: "Ahoj Evi, ještě jednou ti chci za náš kolektiv z Ostravy moc poděkovat za úžasný a inspirativní víkend. Naše lektorky byly nadšené a hodně si toho od tebe odnesly a navíc jsme tě obdivovaly, jak jsi to s miminkem krásně zvládala, máš úžasného manžela:-)."

Alena Kurt.: "Ahoj Evi, návrat do "reality" byl pro mě tentokrát krušný.  A před chvílí mi pohled na společnou fotku vehnal slzy do očí. Bylo to krásné a víc než příjemné a sešly se okolnosti, které mě nadchly. Bylo to kromě toho nádherného místa, které má úžasnou atmosféru, i překrásné počasí a bezvadná skupina lidí. I když jsem mezi lidmi stále a spíš mám v poslední době pocit, že si od nich nutně potřebuji odpočinout, tak mi to udělalo moc dobře. 
Na Tobě samotné jde vidět, že opravdu děláš něco, co máš ráda, čím žiješ. Obdivuji, jak na sobě dokážeš neustále pracovat, s jakou lehkostí a pohodou přednášíš a vysvětluješ. Přeji Ti z celého srdce, ať Ti nic nezkříží Tvoji cestu, vydrží Ti zdraví a elán, s jakým připravuješ podobné akce. Kéž by bylo více takových lidí a také takových, kteří si uvědomují, že pro to, aby byli zdraví a cítili se dobře, musí sami něco udělat. 
Budu se moc těšit na příští rok a za všechno Ti ještě jednou moc děkuji !!!"

Renata H.: "Bylo to úplně perfektní. Pořád z toho čerpám a moc mi to pomohlo. Také jsem si ujasnila a pochopila věci, které jsem prředtím neviděla. Děkuji."