Aktuální obsazenost:

VOLNÁ MÍSTA

Podzimní jóga a wellness
v hotelu Galant v Lednici -
téma "zdravá záda, ploténky":

Termín:

1. - 3. 11. 2024 (pátek - neděle)
příjezd v pátek od 14:30, odjezd v neděli do 10:30

Místo:

Hotel Galant, 21. dubna 657, Lednice

Cena:

- 1990 Kč (jógový program)
+ doplatek 2300 Kč (ve dvoulůžkovém pokoji)
nebo 1800 Kč (na přistýlce k 2lůžkovému pokoji)
nebo 3900 Kč (1 osoba na pokoji)

V ceně je:

- jógový program
(5 lekcí, 1 workshop)
- ubytování na 2 noci v pokoji s vlastním soc. zařízením
- bohatá snídaně formou rautu
- parkování s velkou kapacitou, wifi

Rezervace, platební a storno podmínky:

REZERVACE formulářem výše (za každou osobu zvlášť), poté očekávejte email s detaily

ZÁLOHA 1990 Kč na účet:
555207777/2010 (do 1. 10. 2024)

DOPLATEK za ubytování a stravu si hradí každý sám po příjezdu na recepci hotelu

STORNO PODMÍNKY NA JÓGOVÝ PROGRAM: při zrušení účasti do 1.10. se vrací celá záloha, do 17. 10. polovina zálohy, poté je nevratná. Kdykoli můžete za sebe poslat náhradníka.

STORNO PODMÍNKY PRO UBYTOVACÍ BALÍČEK: při zrušení účasti 2 a více dnů před pobytem je 0% storno, 
při zrušení účasti 2 a méně dnů 100% storno

Lektorka a průvodkyně pobytem:

Eva Hrdličková (VÍCE O LEKTORCE ZDE)

rotacee.jpg

"Józe se věnuji více než 14 let, baví mě propojovat jógu, moderní rehabilitační přístupy, tradiční čínskou medicínu, působení na orgány a endokrinní žlázy. Zakládám si na pečlivém navádění do pozic s přihlédnutím k individuálním rozdílům mezi lidmi. Zároveň volím pozice šetrné, smysluplné a ve fyziologických rozsazích. (Nečekejte tedy žádné krkolomné pozice a pozice vyžadující nadměrnou flexibilitu a sílu.) Poradím vám, jak pohyb vykonat, co byste při něm (ne)měli cítit, jak si jej uzpůsobit, jak a kam dýchat..." Eva H.

V čem vám tento pobyt prospěje?

✔️ zrelaxujete svou mysl

✔️ zlepšíte držení těla

✔️ protáhnete a posílíte celé tělo

✔️ ulevíte od bolestí zad a krční páteře a pochopíte příčinu potíží

✔️dozvíte se, jak na plotýnky, co jim prospívá a co ne (v rámci cvičení i v denním životě)

✔️naučíte se správným způsobem zvedat břemena

✔️ naučíte se pozice provádět fyziologicky, tedy maximálně prospěšně pro svá záda

✔️ prohloubíte kapacitu plic a podpoříte imunitu

✔️ získáte energii pro své denní činnosti

✔️ mnohé z pobytu využijete i v každodenním životě (držení těla, cviky do kanceláře atd.)

Hotel Galant Lednice****

https://galant.cz/hotel-galant-lednice/

24883480_796909793812061_8073489285825025816_o.jpg

Hotel Galant se nachází poblíž zámku Lednice (otevřeného i v prosinci, včetně skleníku) a rozsáhlého zámeckého parku, pod okny hotelu teče Zámecká Dyje. Hotel je tedy ideálním výchozím bodem pro vycházky za historií i romantickou zimní přírodou. 

00-Lednice.jpg

Součástí hotelu je privátní wellness se suchou saunou, infrasaunou, vířivkou, dále je možnost masáží a prodedur (je třeba rezervace předem), restaurace, vinný sklep a krásný prostorný kongresový sál na cvičení.

20230821_201235.jpg

UBYTOVÁNÍ: v útulných 2-3lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. 

104110412_1424869311016103_2921004339386682185_n.jpg

STRAVA: V ceně pobytu jsou bohaté snídaně formou rautu (doporučuji, osobně vyzkoušeno:-) ).
K dispozici je hotelová restaurace Pizzeria Ristorante s nabídkou domácí pizzy, výborných masových i vegetariánských jídel.

Program podrobně:

sedzaklon.jpg

Pobyt je vhodný PRO ZAČÁTEČNÍKY I POKROČILEJŠÍ. Téma pobytu jsou ZDRAVÁ ZÁDA, PLOTÉNKY - nejvíce se zaměříme na svaly trupu, krční páteře a pánve - protáhneme oblasti zkrácené a posílíme ty ochablé. Zaměříme se na provádění pozic nenásilně, přitom efektivně - ve správném nastavení a s přihlédnutím k individuálním tělesným dispozicím. K většímu efektu si pomůžeme využitím masážních míčků - uvolníme tak "slepené" fascie na povrchu svalů a svaly s tendencí ke zkrácení/přetížení.

LEKCE PROBÍHAJÍ V PROSTORNÉM SALÓNKU V ZÁMECKÉM STYLU. 
Program je časově uzpůsobený tak, abyste měli prostor na gastronomické zážitky, degustaci vína či piva Galant, procházky zámeckým parkem, případnou prohlídku lednického zámku a skleníku, a také na wellness, masáže či procedury, pokud si předem objednáte. Provozní doba wellness je 10 - 21h.


Čeká Vás celkem 5 lekcí, 1 workshop.

PÁTEK 1. 11.:
od 14:00: příjezd, doplatek na recepci hotelu, ubytování

16:45 - 17:00: prezence v sále - s každým z vás se přivítám a zkonzultuji případná omezení ve cvičení

17:00 - 18:00: JÓGA NA ROZHÝBÁNÍ PÁTEŘE (V této úvodní lekci si po cestě narovnáme a rozhýbeme páteř, prodýcháme záda, zklidníme rozvířené myšlenky a naladíme se na užívání si přítomných okamžiků.) 

od 18h: osobní volno (privátní wellness, restaurace...)

SOBOTA 2. 11.:
7:45 - 8:45: JÓGA NA UVOLNĚNÍ BEDER a "ESÍČEK" + masáž míčkem (Na této lekci prodýcháme a protáhneme oblast beder, ohybačů kyčlí. Bedra si ve dvojici promasírujeme masážním míčkem - velmi úlevná a efektivní záležitost.-)). Zaměříme se také na oblast křížokyčelní. Tato ošemetná část těla je náchylná ke spazmům, blokacím či např. přílišnému rozvolnění. Pozlobila už velkou spoustu lidí:-). Zkusíme je uvolnit pomocí různých pozic. Míčkem si uvolníme střed hýžďového svalu - oblast často staženou. Ukážeme si také, co SI kloubu nesvědčí v rámci cvičení i v denním životě).

7 - 10h: snídaně 

10:30 - 11:40: praktický workshop "JAK NA MEZIOBRATLOVÉ PLOTÉNKY + TECHNIKA ZVEDÁNÍ BŘEMEN" (Teoreticko-praktický workshop, ve kterém si nejprve o ploténkách něco řekneme, co ji prospívá/neprospívá v denním životě i cvičení. Naučíme se poté cviky, které pomáhají plotýnky vyživovat, stabilizovat, vracet na své místo z případného posunu a které působí proti jejich snižovaní. Dále si nacvičíme techniku zvedání břemen, což je zásadní dovednost nejen ve vztahu k ploténkám. Dostanete vytištěný zásobník cviků, dle kterého můžete každý den cvičit.)

11:40 - 16:30: osobní volno (prohlídka zámku, skleníku, výlet k minaretu, Janohradu atd.; v případě rezervace možnost wellness, masáží, procedur)

16:30 - 17:15: JÓGA NA VYLADĚNÍ HRUDNÍ A KRČNÍ PÁTEŘE + masáž míčkem (Na této lekci nejprve promasírujeme míčkem zkrácené partie šíje, hrudníku a ramen, poté si tyto oblasti poctivě protáhneme a posílíme naopak ty ochablé části. Budeme také na hrudní a krční páteř působit ve smyslu trakce, tedy tahu, a to i v jemně obrácených pozicích. Výsledkem bude zlepšení napřímení hrudní páteře, rozšíření ramen, labutí šíje. Vaše páteř může být po lekci reálně o nějaký ten milimetr delší:). )

17:20 - 18:00: JÓGA PRO PEVNÝ STŘED TĚLA (Funkční břicho a pánevní dno je základ, ovlivňuje oblast beder, případnou diastázu atd. Budeme provádět stabilizační typy cviků, nikoli "starodávné" zkracovačky, sedy-lehy apod.)

od 18h: osobní volno (restaurace, procházka po večerní Lednici, příp. privátní wellness, objednané procedury..)

NEDĚLE 3. 11.:
7:45 - 8:45: JEMNĚ DYNAMICKÁ JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA (Na závěrečné lekci propojíme vše, co jsme se na předchozích lekcích naučili a vneseme tak do cvičení více plynulosti.) 

7 - 10h: snídaně

10:30: odjezd 

Reference:

Katka M.: "Ahoj Evi, smekám před Tebou, víkend byl úžasný. Už jsem byla na více jógových pobytech, ale takto dobře propracovaný a do detailu promyšlený byl jen jeden, a to ten Tvůj. Moc se mi líbí Tvůj komplexní přístup. Je poznat, že to děláš srdcem!
K dokonalému zážitku přispělo také prostředí Antariku. Krásně zvolené místo se silnou energií. 
Těším se, že se zase někdy někde potkáme!" 
 

Hana G.: "Ráda bych ještě zpětně poděkovala za krásný víkend na Antariku. Opravdu jsem si to užila se „vším všudy“. Krásné místo, klid a pohoda. A Váš osobitý a nezaměnitelný lidský přístup, kdy dokážete sama sebe pobavit, mě upřímně potěšil a zahřál. Moc se mi tam líbilo a budu ráda, pokud se znovu setkáme. Upřímně.:-).

Jana M.: "Evi, za mě i moji sestru Hanku bych chtěla poděkovat za krásný víkend s jógou. Bylo to víc než úžasné. Během dvou dnů jsi nám stihla vytvořit nabitý a skvěle vyladěný program. Osobně jsem se dovzvěděla spoustu zajímavého o józe, cvičení a dalších možnostech v této oblasti. Celá skupinka mi byla velice sympatická a příjemná a to, jak jsme si předávaly a sdílely informace a zkušenosti, se mi líbilo maximálně a bylo mi to přínosem. Podařilo se spojit ty "správné lidi", což bylo vidět na celkové atmosféře v celém průběhu víkendu. Upřímně se přiznám, že stále žiju víkendem a čerpám z něj a přemýšlím o všem, co jsem viděla a slyšela. Moc mi to pomohlo. A myslím, že můžu mluvit za většinu, resp. za všechny. Tak to cítím. Sama jsem nyní začala ráno cvičit a už mám koupenou knížku a čtu si o józe. Líbí se nám Tvůj přístup. Celá akce byla velmi inspirativní a vysoce kvalitní a pozitivní. Co se týče místa - Antarik se nám velice zalíbil. Ubytování, jídlo i okolí naprosto skvělé, bezkonkurenční!!!!"

Petr K.:"Parádní lektorka . Úžasně celostní, zodpovědný a přitom lidský přístup. Eva je na dobré cestě splnit svůj plán, aby i jako stoletá prababička pořád předcvičovala (nejen) pro mlade:-)." 

Jana Š.: "Ahoj Evi, víkend byl  fajn, oceňuji Tvůj skvělý přístup, rady, jak cvičit, a hlavně, jak není vhodné cvičit.:) Překvapilo mě, že jsem pozorovala na sobě hned ke konci víkendu pozitivní účinky cvičení, i v pondělí po dni sezení v práci nohy v pohodě a dnešním letu do Holandska pořád dobré, takže určitě zařadím k hormonální józe, kterou cvičím téměř denně."

Petra H.: "Po pobytu na Antariku jsem tak nabitá pozitivní energií, jak už dlouho ne....snad mi to ještě pár dní vydrží a Tobě za to, Evi, děkuji! Cvičím teď doma dvakrát denně a minimálně 20 minut i ráno, což jsem dříve nebyla schopna. Teď se na každé ráno těším. Už se moc těším na příští Antarik!"

Jana P.: "Ahoj Evi, ještě jednou ti chci za náš kolektiv z Ostravy moc poděkovat za úžasný a inspirativní víkend. Naše lektorky byly nadšené a hodně si toho od tebe odnesly a navíc jsme tě obdivovaly, jak jsi to s miminkem krásně zvládala, máš úžasného manžela:-)."

Alena K.: "Ahoj Evi, návrat do "reality" byl pro mě tentokrát krušný.  A před chvílí mi pohled na společnou fotku vehnal slzy do očí. Bylo to krásné a víc než příjemné a sešly se okolnosti, které mě nadchly. Bylo to kromě toho nádherného místa, které má úžasnou atmosféru, i překrásné počasí a bezvadná skupina lidí. I když jsem mezi lidmi stále a spíš mám v poslední době pocit, že si od nich nutně potřebuji odpočinout, tak mi to udělalo moc dobře. 
Na Tobě samotné jde vidět, že opravdu děláš něco, co máš ráda, čím žiješ. Obdivuji, jak na sobě dokážeš neustále pracovat, s jakou lehkostí a pohodou přednášíš a vysvětluješ. Přeji Ti z celého srdce, ať Ti nic nezkříží Tvoji cestu, vydrží Ti zdraví a elán, s jakým připravuješ podobné akce. Kéž by bylo více takových lidí a také takových, kteří si uvědomují, že pro to, aby byli zdraví a cítili se dobře, musí sami něco udělat. 
Budu se moc těšit na příští rok a za všechno Ti ještě jednou moc děkuji !!!"