Aktuální obsazenost:

OBSAZENO

Víkend s jógou a wellness
v hotelu Galant v Mikulově - téma "komplexní jógové procvičení":

Termín:

15. - 17. 3. 2024 (pátek - neděle)
příjezd v pátek od 14:30, odjezd v neděli do 10:30

Místo:

Hotel Galant, Mlýnská 2, Mikulov

Cena:

1990 Kč (jógový program)
+ doplatek 2300 Kč (ve dvoulůžkovém pokoji)
nebo 3900 Kč (1 osoba na pokoji)
- možnost přistýlky (doplatek 1800 Kč)

V ceně je:

- jógový program (7 lekcí)
- ubytování na 2 noci v pokoji s vlastním soc. zařízením, fénem, županem, trezorem
- bohatá snídaně formou rautu
- vstup do wellness na 2 hodiny denně (aqua wellness - střešní bazén, vnitřní i venkovní vířivky s výhledem na Svatý Kopeček a zámek; saunový svět - sauna suchá, parní a infra, relaxační místnost)
- parkování, wifi 

Rezervace, platební a storno podmínky:

REZERVACE formulářem výše (za každou osobu zvlášť), poté očekávejte email s detaily

ZÁLOHA 1990 Kč na účet:
555207777/2010 (do 15. 2. 2024)

DOPLATEK za ubytování a stravu se hradí po příjezdu na recepci hotelu

STORNO PODMÍNKY PRO JÓGOVÝ PROGRAM: při zrušení účasti do 15. 2. se vrací celá záloha, do 1. 3. polovina zálohy, poté je nevratná. Kdykoli můžete za sebe poslat náhradníka.

STORNO PODMÍNKY PRO UBYTOVACÍ BALÍČEK: při zrušení účasti 2 a více dnů před pobytem je 0% storno, 
při zrušení účasti 2 a méně dnů 100% storno

Lektorka a průvodkyně pobytem:

Eva Hrdličková (VÍCE O LEKTORCE ZDE)

stojna.jpg

"Józe se věnuji více než 14 let, baví mě propojovat jógu, moderní rehabilitační přístupy, tradiční čínskou medicínu, působení na orgány a endokrinní žlázy. Zakládám si na pečlivém navádění do pozic s přihlédnutím k individuálním rozdílům mezi lidmi. Zároveň volím pozice šetrné, smysluplné a ve fyziologických rozsazích. (Nečekejte tedy žádné krkolomné pozice a pozice vyžadující nadměrnou flexibilitu a sílu.) Poradím vám, jak pohyb vykonat, co byste při něm (ne)měli cítit, jak si jej uzpůsobit, jak a kam dýchat..." Eva H.

V čem vám pobyt prospěje?

✔️ zrelaxujete svou mysl a načerpáte spoustu nové energie

✔️ komplexně protáhnete a posílíte celé tělo

✔️ zlepšíte držení těla

✔️ ulevíte od bolestí zad, šíje, kloubů

✔️ upevníte techniku pozic - fyziologicky, tedy maximálně prospěšně pro své tělo

✔️ prohloubíte kapacitu plic a podpoříte imunitu

✔️ mnohé z pobytu využijete i v každodenním životě (dech, držení těla, pohybové stereotypy atd.)

Hotel Galant Mikulov****

https://galant.cz/hotel-galant-mikulov/

1979165_735200733171102_1857580174_o.jpg

Hotel Galant leží v centru krásného města Mikulov. Je tedy ideálním výchozím bodem pro výlety po historických památkách, kterých je zde opravdu požehnaně (včetně mikulovského zámku.

jBx2G.jpg 
Součástí hotelu je vinný sklípek, domácí pivovar, kde čepují pivo Galant, Pivovarská restaurace atd. 
Hotelové wellness vás ohromí střešními venkovními vířivkami s výhledy přímo na Svatý Kopeček a zámek, dále střešním krytým bazénem, pěti druhy saun a úžasným relaxačním prostorem. 
Dále je možnost masáží a dalších procedur.

P_20200118_191534.jpg

UBYTOVÁNÍ: v 1, 2 či 3lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Pokoj je mj. vybaven fénem, trezorem, k dispozici je pro každého župan a pantofle, v ceně je 2x káva přímo na pokoji.

20230310_150942.jpg

 STRAVA: V ceně pobytu jsou bohaté snídaně formou rautu - opravdu si vybere každý - i v případě potravinových intolerancí, osobně můžu vřele doporučit.
K dispozici je kromě hotelové Pivovarské restaurace, kde čepují výborné domácí pivo Galant, také spousta jiných mikulovských restaurací a kaváren. Za sebe doporučuji restauraci Sojka a spol. na náměstí (přímo nad obchodem Zdravé výživy), vaří zde originální jídla z lokálních a bio surovin, je třeba rezervace. 

Program podrobně:

tanecnik pohled - kopie.jpgPobyt je vhodný PRO ZAČÁTEČNÍKY I POKROČILEJŠÍ. Téma pobytu je KOMPLEXNÍ JÓGOVÉ PROCVIČENÍ - každá lekce bude zaměřena na určitou oblast těla, neopomeneme ani dechové a meditační techniky.
Zaměříme se na provádění pozic nenásilně, přitom efektivně - ve správném nastavení a s přihlédnutím k individuálním tělesným dispozicím. 

LEKCE PROBÍHAJÍ V PROSTORNÉM A ÚTULNÉM SALÓNKU. 
Program je časově uzpůsobený tak, abyste měli prostor na gastronomické zážitky, degustaci vína či piva Galant, procházky historickým Mikulovem, výšlap na Svatý Kopeček, a také na odpočinek v kouzelném prostředí wellness. Provozní doba wellness je 9 - 14h (pouze aqua wellness) a 15 - 20h (aqua + sauna wellness), v ceně pobytu je na každý den jednorázový vstup na 2 hodiny buď do aqua wellness nebo do aqua + sauna wellness. 


Čeká Vás celkem 7 lekcí.

PÁTEK 15. 3.:
od 14:30: příjezd, doplatek na recepci hotelu, ubytování, případně návštěva wellness od 15h (doporučuji vyjet s předstihem)

16:45 - 17:00: prezence v sále - s každým z vás se přivítám a zkonzultuji případná omezení ve cvičení

17:00 - 18:00: JÓGA PRO ZDRAVOU PÁTEŘ A ŠÍJI + brániční dech (V této úvodní lekci si po cestě narovnáme a rozhýbeme páteř, nacvičíme si techniku bráničního dechu, uvolníme šíjové svalstvo, zklidníme rozvířené myšlenky a naladíme se na užívání si přítomných okamžiků.) 

od 18h: osobní volno (wellness - max. do 20h, restaurace, kavárny...)

SOBOTA 16. 3.:
7:30 - 8:30: JÓGA PRO PEVNÝ STŘED TĚLA + meditační techniky (Na této lekci zpevníme hluboké břišní svaly, pánevní dno a "core" jako celek.) 

7 - 10h: snídaně 

10:30 - 11:00: JÓGA PRO ZDRAVÁ CHODIDLA (Cviky a tipy do denního života.)

11:05 - 12:00: JÓGA PRO ZDRAVÁ KOLENA A KYČLE (Procvičíme svaly, které udržují kolena bez bolesti a v harmonii, ukážeme si, jaká technika kolenům prospívá/neprospívá. Kyčle budeme stabilizovat i mobilizovat - opět tedy budeme hledat harmonii.)

12:00 - 16:30: osobní volno (výšlap na Svatý Kopeček, prohlídka zámku atp.)

16:30 - 17:15: JÓGA NA PROCVIČENÍ PAŽÍ A PLETENCE RAMENNÍHO (Na této lekci protáhneme prsní svaly a přední část deltového svalu, posílíme naopak stabilizátory lopatek. Naučíme se ramena centrovat "do jamek", abychom následně procvičili paže v jemných klicích a dalších pozicích. )

17:20 - 18:00: JÓGA PRO PEVNÉ HÝŽDĚ  (Posílíme hýždě pomocí komplexních cviků, které zároveň podporují střed těla a přispívají k tělesné harmonii. Na závěr protáhneme oblast hýždí náchylnou ke spazmům.)

od 18h: osobní volno (wellness - max. do 20h, restaurace, kavárny...)

NEDĚLE 17. 3.:
7:30 - 8:30: FLOW YOGA - PROCVIČENÍ CELÉHO TĚLA + vedená relaxace (Na závěrečné lekci propojíme vše, co jsme se na předchozích lekcích naučili a vneseme tak do cvičení více plynulosti.) 

7 - 10h: aqua wellness (od 9h), snídaně...

10:30: odjezd 

Reference:

Katka M.: "Ahoj Evi, smekám před Tebou, víkend byl úžasný. Už jsem byla na více jógových pobytech, ale takto dobře propracovaný a do detailu promyšlený byl jen jeden, a to ten Tvůj. Moc se mi líbí Tvůj komplexní přístup. Je poznat, že to děláš srdcem!
K dokonalému zážitku přispělo také prostředí Antariku. Krásně zvolené místo se silnou energií. 
Těším se, že se zase někdy někde potkáme!" 
 

Hana G.: "Ráda bych ještě zpětně poděkovala za krásný víkend na Antariku. Opravdu jsem si to užila se „vším všudy“. Krásné místo, klid a pohoda. A Váš osobitý a nezaměnitelný lidský přístup, kdy dokážete sama sebe pobavit, mě upřímně potěšil a zahřál. Moc se mi tam líbilo a budu ráda, pokud se znovu setkáme. Upřímně.:-).

Jana M.: "Evi, za mě i moji sestru Hanku bych chtěla poděkovat za krásný víkend s jógou. Bylo to víc než úžasné. Během dvou dnů jsi nám stihla vytvořit nabitý a skvěle vyladěný program. Osobně jsem se dovzvěděla spoustu zajímavého o józe, cvičení a dalších možnostech v této oblasti. Celá skupinka mi byla velice sympatická a příjemná a to, jak jsme si předávaly a sdílely informace a zkušenosti, se mi líbilo maximálně a bylo mi to přínosem. Podařilo se spojit ty "správné lidi", což bylo vidět na celkové atmosféře v celém průběhu víkendu. Upřímně se přiznám, že stále žiju víkendem a čerpám z něj a přemýšlím o všem, co jsem viděla a slyšela. Moc mi to pomohlo. A myslím, že můžu mluvit za většinu, resp. za všechny. Tak to cítím. Sama jsem nyní začala ráno cvičit a už mám koupenou knížku a čtu si o józe. Líbí se nám Tvůj přístup. Celá akce byla velmi inspirativní a vysoce kvalitní a pozitivní. Co se týče místa - Antarik se nám velice zalíbil. Ubytování, jídlo i okolí naprosto skvělé, bezkonkurenční!!!!"

Petr K.:"Parádní lektorka . Úžasně celostní, zodpovědný a přitom lidský přístup. Eva je na dobré cestě splnit svůj plán, aby i jako stoletá prababička pořád předcvičovala (nejen) pro mlade:-)." 

Jana Š.: "Ahoj Evi, víkend byl  fajn, oceňuji Tvůj skvělý přístup, rady, jak cvičit, a hlavně, jak není vhodné cvičit.:) Překvapilo mě, že jsem pozorovala na sobě hned ke konci víkendu pozitivní účinky cvičení, i v pondělí po dni sezení v práci nohy v pohodě a dnešním letu do Holandska pořád dobré, takže určitě zařadím k hormonální józe, kterou cvičím téměř denně."

Petra H.: "Po pobytu na Antariku jsem tak nabitá pozitivní energií, jak už dlouho ne....snad mi to ještě pár dní vydrží a Tobě za to, Evi, děkuji! Cvičím teď doma dvakrát denně a minimálně 20 minut i ráno, což jsem dříve nebyla schopna. Teď se na každé ráno těším. Už se moc těším na příští Antarik!"

Jana P.: "Ahoj Evi, ještě jednou ti chci za náš kolektiv z Ostravy moc poděkovat za úžasný a inspirativní víkend. Naše lektorky byly nadšené a hodně si toho od tebe odnesly a navíc jsme tě obdivovaly, jak jsi to s miminkem krásně zvládala, máš úžasného manžela:-)."

Alena K.: "Ahoj Evi, návrat do "reality" byl pro mě tentokrát krušný.  A před chvílí mi pohled na společnou fotku vehnal slzy do očí. Bylo to krásné a víc než příjemné a sešly se okolnosti, které mě nadchly. Bylo to kromě toho nádherného místa, které má úžasnou atmosféru, i překrásné počasí a bezvadná skupina lidí. I když jsem mezi lidmi stále a spíš mám v poslední době pocit, že si od nich nutně potřebuji odpočinout, tak mi to udělalo moc dobře. 
Na Tobě samotné jde vidět, že opravdu děláš něco, co máš ráda, čím žiješ. Obdivuji, jak na sobě dokážeš neustále pracovat, s jakou lehkostí a pohodou přednášíš a vysvětluješ. Přeji Ti z celého srdce, ať Ti nic nezkříží Tvoji cestu, vydrží Ti zdraví a elán, s jakým připravuješ podobné akce. Kéž by bylo více takových lidí a také takových, kteří si uvědomují, že pro to, aby byli zdraví a cítili se dobře, musí sami něco udělat. 
Budu se moc těšit na příští rok a za všechno Ti ještě jednou moc děkuji !!!"