Aktuální obsazenost:

VOLNÉ POSLEDNÍ 2 POKOJE:
2 POKOJE 3LŮŽKOVÉ

Víkend s jógou a wellness
v hotelu Sladovna na téma "jarní detox":

Termín:

19. - 21. 4. 2024 (pátek - neděle)
příjezd v pátek od 14:00, odjezd v neděli do 11h

Místo:

Hotel Sladovna, nám. U Pivovaru 3,
Černá Hora

Cena za osobu:

1990 Kč (jógový program)
+ doplatek 2600 Kč (ve 2lůžkovém pokoji) nebo 2500 Kč (v 3/4lůžkovém pokoji)
nebo 4000 Kč (v 1lůžkovém pokoji)

V ceně je:

- jógový program
(5 lekcí, 1 přednáška)
- ubytování na 2 noci v 1-4lůžkových pokojích s vlastním soc. zařízením 
- bohatá snídaně formou rautu
- neomezený vstup do wellness
- župan a pantofle na pokoji
- využití fénu, kosmetiky, trezoru...
- parkování, wifi
- sleva na masáže 20%, 10% na sezónní nabídku

Rezervace, platební a storno podmínky:

REZERVACE formulářem výše (za každou osobu zvlášť), poté očekávejte email s detaily

ZÁLOHA 1990 Kč na účet:
555207777/2010

DOPLATEK za ubytovací balíček si hradí každý sám na recepci po příjezdu na hotel 

STORNO PODMÍNKY PRO JÓGOVÝ PROGRAM: při zrušení účasti do 19. 3. se vrací celá záloha, do 5. 4. polovina zálohy, poté je nevratná. Kdykoli můžete za sebe poslat náhradníka.

STORNO PODMÍNKY PRO UBYTOVACÍ BALÍČEK: při zrušení účasti 3 a více dnů před pobytem je 0% storno, 
při zrušení účasti 3 a méně dnů 100% storno

Lektorka a průvodkyně pobytem:

Eva Hrdličková (VÍCE O LEKTORCE ZDE)

Snimek obrazovky 2021-01-12 111831.jpg

"Józe se věnuji více než 14 let, baví mě propojovat jógu, moderní rehabilitační přístupy, tradiční čínskou medicínu, působení na orgány a endokrinní žlázy. Zakládám si na pečlivém navádění do pozic s přihlédnutím k individuálním rozdílům mezi lidmi. Zároveň volím pozice šetrné, smysluplné a ve fyziologických rozsazích. (Nečekejte tedy žádné krkolomné pozice a pozice vyžadující nadměrnou flexibilitu a sílu.) Poradím vám, jak pohyb vykonat, co byste při něm (ne)měli cítit, jak si jej uzpůsobit, jak a kam dýchat..." Eva H.

V čem vám tento pobyt prospěje?

✔️ zrelaxujete svou mysl a načerpáte novou energii

✔️podpoříte detoxikaci těla speciálním jógovým cvičením, dechovými technikami a saunováním

✔️ zlepšíte držení těla, protáhnete a posílíte celé tělo

✔️cviky na šikmé břišní svaly pomůžou s případným rozestupem břišních svalů

✔️ ulevíte od bolestí zad, šíje atd...

✔️ naučíte se fyziologicky provádět rotační pozice (a další pozice)

✔️ prohloubíte kapacitu plic a podpoříte imunitu

✔️ mnohé z pobytu využijete i v každodenním životě (očistné techniky, technika pozic, držení těla atd.)

Hotel Sladovna****

https://hotelsladovna.cz/

281026355_5637503016277111_1987354255905576452_n.jpg

Čtyřhvězdičkový hotel Sladovna leží 25 km severně od Brna, ve městě Černá Hora, v těsné blízkosti slavného pivovaru a také poblíž zámku a rybníka.
Hotelová restaurace Sladovna je proslulá jedinečnou gastronomií, vaří zde z lokálních a bio surovin, originální a velmi chutná masová i bezmasá jídla. Osobně navíc oceňuji výběr hudby - decentní a nehlasité.
Další chloubou hotelu je luxusní wellness, umístěné v prostorách klenutého sklepení. V ceně pobytu je pro nás vnitřní bazén s masážními tryskami a protiproudem, whirlpool, 5 druhů saun, tepidárium, masážní chodník, odpočívárna, ochlazovna, ledová studna (vše v rámci neomezeného vstupu).
Dále je možnost masáží, pivních lázní a dalších procedur.

6-5-1024x683.jpg

UBYTOVÁNÍ: v 1, 2, 3 či 4ůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Pokoj je mj. vybaven fénem, minibarem, trezorem, k dispozici je pro každého župan a pantofle.

121463296_3873825959311501_6769265634210045047_n.jpg

 STRAVA: V ceně pobytu jsou bohaté snídaně formou rautu.
Restaurace je velmi oblíbená v širokém okolí. Abyste si zajistili místo na večeři/oběd, po příjezdu na hotel proveďte individuální rezervace. Z vlastní zkušenosti tuto restauraci vřele doporučuji:-).

121617847_3883091071718323_818579965239211518_n.jpg

Program podrobně:

Pobyt je vhodný PRO ZAČÁTEČNÍKY I POKROČILEJŠÍ

vypadrotace.jpg

Téma pobytu je "JARNÍ DETOX". Čeká nás spousta rotačních a úklonových pozic, pozic na podporu šikmých břišních svalů a procvičujících páteř. (Tyto pozice mají mj. pozitivní vliv na nápravu rozestupu břišních svalů a na držení těla.)
Do pobytu vneseme i principy tradiční čínské medicíny - orgánem měsíce dubna jsou JÁTRA, která zharmonizujeme nejen pomocí rotací a úklonů, ale také pozic procvičujících kyčle. Na akupunkturní dráze jater jsou i oči, zaměříme se tedy také na oční jógu.
Nastartujeme metabolismus a podpoříme trávicí orgány pozicemi masírujícími břicho, zenergizujeme tělo i mysl. 
Na semináři se zaměříme na princip "sauči" neboli "čistoty", což je jeden z etických jógových principů. Řekneme si něco o ozdravných kúrách, očistných jógových technikách, některých dechových technikách. Zajímavé bude také povídání o přírodní kosmetice (které značky jsou opravdu přírodní?). 
V kombinaci se saunováním se očistný efekt znásobí a z pobytu se budeme vracet omlazení, zregenerovaní, s novou energií, se spoustou inspirace do denního života. 

LEKCE PROBÍHAJÍ V PROSTORNÉM KONGRESOVÉM SÁLE S KOBERCEM.

Program je časově uzpůsobený tak, abyste měli prostor pro gastronomické zážitky, procházky kolem rybníka a zámku, a především na odpočinek v luxusním wellness. Provozní doba wellness je v pátek do 22h a o víkendu od 10 do 22h.


Čeká Vás celkem 5 lekcí, 1 přednáška.

PÁTEK 19. 4.:
od 14:00: příjezd, doplatek na recepci hotelu, ubytování, případně procházka po okolí či návštěva wellness (doporučuji vyjet s předstihem, abyste se stihli v klidu ubytovat a aklimatizovat)

16:45 - 17:00: prezence v sále - s každým z vás se přivítám a zkonzultuji případná omezení ve cvičení

17:00 - 18:00: ROTACE, ÚKLONY, ŠIKMÉ BŘIŠNÍ SVALY + střídavý dech (V této jemné lekci se pomocí dechově-meditační techniky příjemně naladíme, nacvičíme také brániční dech, zpevníme šikmé břišní svaly a narovnáme páteř. Do Pozdravů Slunci vneseme různé rotační a úklonové pozice a postupně zklidníme rozvířené myšlenky.) 

od 18h: volný program - wellness, posezení v restauraci apod. :-)

SOBOTA 20. 4.:
7:30 - 8:30: JÓGA NA PODPORU TRÁVENÍ A DETOXIKACE + dech kapalabhátí (Pomocí speciální dechové techniky, pozic stlačujících břicho a pozic rotačních promasírujeme trávicí orgány, nastartujeme metabolismus. Spousta Pozdravů Slunci podpoří tok krve a lymfy, bude mít detoxikační efekt.) 

8:30: snídaně 

10:30 - 11:50: přednáška a beseda "OČISTA NA RŮZNÝCH ÚROVNÍCH" (Očistné jógové a dechové techniky, očista z hlediska výživy. Kosmetika - jaké značky jsou opravdu přírodní? Ideální téma pro jarní měsíce, kdy je tělo "zanesené" po zimě.) 

11:50 - 16:30: volný program

16:30 - 17:30: JÓGA HARMONIZUJÍCÍ DRÁHU JATER A ŽLUČNÍKU (Žlučník a játra jsou dle tradiční čínské medicíny orgány aktivní právě na jaře. Budeme harmonizovat jejich dráhy pomocí pozic rotačních, úklonových a pozic pracujících s kyčlemi.)  

17:30 - 18:00: OČNÍ JÓGA + meditačně/očistná technika trátak (Oči náleží do dráhy jater, jsou aktivní právě na jaře. Cviky budou zároveň praktické do denního života, např. do kanceláře. Na závěr vyzkoušíme zajímavou techniku, podporující schopnost koncentrace a zároveň sloužící jako "očista očí".)

od 18h: volný program - wellness, posezení u lahodného moku apod. :-)

NEDĚLE 21. 4.:
7:30 - 8:30: DYNAMICKÁ JÓGA "PŘÍLIV ENERGIE" (Jóga v rytmu dechu propojující různé pozice a techniky z celého pobytu.) 

8:30: snídaně, wellness...

11:00: odjezd 

Reference:

Katka M.: "Ahoj Evi, smekám před Tebou, víkend byl úžasný. Už jsem byla na více jógových pobytech, ale takto dobře propracovaný a do detailu promyšlený byl jen jeden, a to ten Tvůj. Moc se mi líbí Tvůj komplexní přístup. Je poznat, že to děláš srdcem!
K dokonalému zážitku přispělo také prostředí Antariku. Krásně zvolené místo se silnou energií. 
Těším se, že se zase někdy někde potkáme!" 
 

Hana G.: "Ráda bych ještě zpětně poděkovala za krásný víkend na Antariku. Opravdu jsem si to užila se „vším všudy“. Krásné místo, klid a pohoda. A Váš osobitý a nezaměnitelný lidský přístup, kdy dokážete sama sebe pobavit, mě upřímně potěšil a zahřál. Moc se mi tam líbilo a budu ráda, pokud se znovu setkáme. Upřímně.:-).

Jana M.: "Evi, za mě i moji sestru Hanku bych chtěla poděkovat za krásný víkend s jógou. Bylo to víc než úžasné. Během dvou dnů jsi nám stihla vytvořit nabitý a skvěle vyladěný program. Osobně jsem se dovzvěděla spoustu zajímavého o józe, cvičení a dalších možnostech v této oblasti. Celá skupinka mi byla velice sympatická a příjemná a to, jak jsme si předávaly a sdílely informace a zkušenosti, se mi líbilo maximálně a bylo mi to přínosem. Podařilo se spojit ty "správné lidi", což bylo vidět na celkové atmosféře v celém průběhu víkendu. Upřímně se přiznám, že stále žiju víkendem a čerpám z něj a přemýšlím o všem, co jsem viděla a slyšela. Moc mi to pomohlo. A myslím, že můžu mluvit za většinu, resp. za všechny. Tak to cítím. Sama jsem nyní začala ráno cvičit a už mám koupenou knížku a čtu si o józe. Líbí se nám Tvůj přístup. Celá akce byla velmi inspirativní a vysoce kvalitní a pozitivní. Co se týče místa - Antarik se nám velice zalíbil. Ubytování, jídlo i okolí naprosto skvělé, bezkonkurenční!!!!"

Petr K.:"Parádní lektorka . Úžasně celostní, zodpovědný a přitom lidský přístup. Eva je na dobré cestě splnit svůj plán, aby i jako stoletá prababička pořád předcvičovala (nejen) pro mlade:-)." 

Jana Š.: "Ahoj Evi, víkend byl  fajn, oceňuji Tvůj skvělý přístup, rady, jak cvičit, a hlavně, jak není vhodné cvičit.:) Překvapilo mě, že jsem pozorovala na sobě hned ke konci víkendu pozitivní účinky cvičení, i v pondělí po dni sezení v práci nohy v pohodě a dnešním letu do Holandska pořád dobré, takže určitě zařadím k hormonální józe, kterou cvičím téměř denně."

Petra H.: "Po pobytu na Antariku jsem tak nabitá pozitivní energií, jak už dlouho ne....snad mi to ještě pár dní vydrží a Tobě za to, Evi, děkuji! Cvičím teď doma dvakrát denně a minimálně 20 minut i ráno, což jsem dříve nebyla schopna. Teď se na každé ráno těším. Už se moc těším na příští Antarik!"

Jana P.: "Ahoj Evi, ještě jednou ti chci za náš kolektiv z Ostravy moc poděkovat za úžasný a inspirativní víkend. Naše lektorky byly nadšené a hodně si toho od tebe odnesly a navíc jsme tě obdivovaly, jak jsi to s miminkem krásně zvládala, máš úžasného manžela:-)."

Alena K.: "Ahoj Evi, návrat do "reality" byl pro mě tentokrát krušný.  A před chvílí mi pohled na společnou fotku vehnal slzy do očí. Bylo to krásné a víc než příjemné a sešly se okolnosti, které mě nadchly. Bylo to kromě toho nádherného místa, které má úžasnou atmosféru, i překrásné počasí a bezvadná skupina lidí. I když jsem mezi lidmi stále a spíš mám v poslední době pocit, že si od nich nutně potřebuji odpočinout, tak mi to udělalo moc dobře. 
Na Tobě samotné jde vidět, že opravdu děláš něco, co máš ráda, čím žiješ. Obdivuji, jak na sobě dokážeš neustále pracovat, s jakou lehkostí a pohodou přednášíš a vysvětluješ. Přeji Ti z celého srdce, ať Ti nic nezkříží Tvoji cestu, vydrží Ti zdraví a elán, s jakým připravuješ podobné akce. Kéž by bylo více takových lidí a také takových, kteří si uvědomují, že pro to, aby byli zdraví a cítili se dobře, musí sami něco udělat. 
Budu se moc těšit na příští rok a za všechno Ti ještě jednou moc děkuji !!!"