Připojte se k online komunitě s živými přenosy jógy!

Chcete si zdarma vyzkoušet, jak probíhají živé přenosy lekcí jógy? Toto a další tipy Vás čekají ve skupině
JÓGA EVA ONLINE

Lekce zdarma různého zaměření budou opět brzy k dispozici.

Pokud vás to neosloví, kdykoli můžete skupinku opustit. V opačném případě klidně pozvěte své známé, aby i oni načerpali novou inspiraci.

ONLINE kurz jógy a cvičení
po porodu:

Termín:

AKTUÁLNĚ KURZ NENÍ VYPSÁN

Místo:

soukromá FB skupina

Cena:

bude upřesněno

Lektorka:

Eva Hrdličková (VÍCE O LEKTORCE ZDE

bocniprknosbrichem

"Zakládám si na pečlivém navádění do pozic a na smysluplnosti jejich provádění v duchu zdravého, fyziologického pohybu. Pomocí mých podrobných instrukcí nastavíte každičkou část těla tak, jako bych stála vedle Vás:-)." Eva H.


UKÁZKY VIDEÍ

Organizace kurzu:

Kurz obsahuje 8 lekcí 60minutových + 15 minut online konzultací po každé lekci. 

Bude probíhat formou ŽIVÝCH PŘENOSŮ v soukromé uzavřené skupině na Facebooku.
Jednotlivá videa zde budou po každé lekci ještě následující TÝDEN ponechána pro opakovaná individuální zhlédnutí (pomůže s vypilováním techniky daných pozic a prohloubí osobní praxi). 
Ve skupince se ještě budeme věnovat různým tématům prostřednictvím příspěvků s Vašimi komentáři/dotazy, anket, kratších tematických videí s technikou pozic a poukazováním na časté chyby.

Na kurz se můžete přihlásit pomocí PŘIHLÁŠKY
Poté Vám přijdou údaje k platbě kurzovného. Kurz je závazně rezervován po přijetí platby, splatnost je do týdne od rezervace (případně obratem, pokud je méně než týden před zahájením kurzu). 
Po úhradě kurzovného Vám pošlu odkaz na příslušnou FB skupinu, kam se připojíte (zadáte "Přidat se ke skupině" a já Vaši žádost schválím). Poté vyčkáte na den zahájení kurzu. 

Na podložkách u Vás doma na viděnou!

Náplň kurzu:

Kurz je vhodný pro ženy od ukončeného šestinedělí přibližně do jednoho roku po porodu. Může pomoci i ženám, které jsou delší dobu po porodu a rády by pomohly např. od bolestí beder, vrátily do kondice svaly pánevního dna, zmírnily diastázu a celkově zlepšily držení těla a kondici.  
Kurz propojuje moderní rehabilitační přístupy s jógovou terapií a dalšími směry podporující zdravý a funkční pohyb. Je obohacený o cenné zkušenosti lektorky se cvičením po obou typech porodů - přirozeném i operativním. Cviky budou přizpůsobeny různým typům držení a nastavení těla a zohledníme časový odstup od porodu (vše na základě bohatých zkušeností lektorky). 
Miminko můžete mít u sebe a podle potřeby se mu věnovat. Mateřství je ideální období na to, abychom si uvědomovaly krásu přítomného okamžiku a naučily se vnitřní spokojenosti bez ohledu na to, jestli je doma naklizeno nebo zda má miminko zrovna dobrou náladu:-).  

  • test břišního tonusu a rozestupu (diastázy) na úvodní lekci (na základě toho zvolíme varianty cviků a délku výdrže)
  • tonizace pánevního dna, hlubokých svalů břicha a šikmých břišních svalů (pomůže s nápravou diastázy, se zploštěním bříška, uleví od bolesti zad)
  • nácvik správného dýchání
  • zapojení stabilizačního systému celého těla (nejen "core", ale také svalů, které zpevňují jednotlivé klouby)
  • nácvik správného držení těla a postupný návrat páteře do původního zakřivení
  • cviky na prevenci a nápravu bolestí zad, kloubů (např. kyčlí, SI skloubení)
  • posílení paží, dolních končetin a klenby chodidel
  • pozdrav Slunci přizpůsobený poporodnímu období
  • tipy pro každodenní činnosti (zvedání miminka atd.)
  • nácvik relaxace, techniky pratjaháry a dhárany (práce se smysly a myslí), uplatňování principu žití v přítomnosti a vnitřní spokojenosti atd.