Kurz jógy pro mírně - středně pokročilé Brno:

Termín:

PONDĚLÍ 19:20 - 20:20 (17. 4. - 26. 6. 2023, kromě 1. a 8. 5.)
OBSAZENO

Místo:

sál ZŠ Eduard, Terezy Novákové 64, Brno-Řečkovice (zastávka Žilkova)

Cena:

1575 Kč (9 lekcí 60minutových)

 Lektorka:

EVA HRDLIČKOVÁ

Podmínky rezervace:

Po odeslání přihlašovacího formuláře Vám přijde email s potvrzením volné kapacity a s údaji k platbě (tento email čekejte během 1 dne, pokud by nedorazil, zkontrolujte složku Spam či Hromadné, nebo mě kontaktujte). Přihláška se stává závaznou po úhradě kurzovného, termín splatnosti 10 dnů před začátkem kurzu. Za neúčast na lekcích se nevrací kurzovné. Kdykoli za sebe můžete poslat náhradníka.
VSTUP DO KURZU PO JEHO ZAHÁJENÍ MOŽNÝ (ZA SNÍŽENOU CENU), NUTNO PŘEDEM DOMLUVIT. V případě volných míst na lekci je po předchozí domluvě možné přijít na ukázkovou lekci (nejlépe v probíhajícím kurzu), cena 190Kč (60min).. 

JAK JE TO S NÁHRADAMI?

O kurzu:

Kurz je vhodný pro všechny, kteří už u mě absolvovali minimálně dva libovolné kurzy (např. kurz pro začátečníky/těhotné/po porodu/s dětmi), nebo byli se mnou na pobytu s jógou na Antariku a zároveň nemají výraznější pohybové omezení - zkrátka pro všechny, kteří znají základní principy provedení pozic, dýchání a jógy obecně a chtěli by své dosavadní poznatky upevnit nebo se posunout dál. 
Cílem kurzu bude prohloubení techniky jógových pozic (budou se opakovat stejné principy jako v kurzech předchozích, jen je vneseme do dalších pozic, jejich modifikací), hlubší pochopení principů jógy a zdravého pohybu a jejich vnášení do každodenního života, hledání vhodných variant a rozsahů jednotlivých pozic pro svoje individuální potřeby, navíc se zaměříme na hledání vnitřního klidu, prožívání přítomnosti pomocí meditačních technik.

Náplň kurzu:
- základní principy jógy a pohybu, dech
- předklony
- záklony
- rotace
- úklony
- krční páteř a pletenec ramenní
- pozice balanční a stabilizační
- chodidla a kolena, práce s klenbou
- kyčle (stabilizace i mobilizace)
- meditační techniky, techniky pránajámy
- opakování všech principů, typů pozic a technik

Reference:

Jitka K.: "Kdo hledá osobní a milý přístup lektora, příjemné prostředí, relaxaci po uspěchaném dni a dobrý pocit z každé odcvičené hodiny, ten je na správné adrese 🙂
Cvičení s Evou (konkrétně pro mě jemně dynamická jóga) udělá dobře tělu i duši, naučí milovat jógu a brát ji jako součást života. A komu nestačí hodina až dvě s Evou týdně, mohu doporučit jógový víkendový pobyt na Antariku, který je víc než příjmným zážitkem. Evi, za sebe moc děkuji!"
 

Dominika J.: "Podelit sa o dojmy s jógy s lektorkou Evkou bude pre mňa velkým potešením. Kedže práve stredečné večere s jogou mi už viac krát zlepšili den a uvolnili ma od každodenných myšlienok a fyzických strastí, ktoré ma trapia. Jóga a jej vedenie mi dopomohlo k správnemu dýchaniu, čím sa konečne ohriali moje vždy studene končatiny a poviem Vám, cítit ich, ako v nich prudi krv a dych, je naozaj osviežujúci pocit. Najma takto pred letným obdobím, keď telo chce ožívat.:) Takisto sa začali vytrácat bolesti zad a zlepšila sa mi ohybnost tela.
Co sa mi ešte páčilo je, že som sa mohla na lektorkou Evku obrátit s akýmkolvek dotazom a vždy som dostala užitočnú radu. Posobí na mňa ako človek otvorený a usmiatý, ktorý je spokojný a sebaistý v tom, čo robí. Samozrejme uz je na každom z nás, ako s radami naložíme. Pretože len s pevnou volou a vytrvaním sa može studnička zdravia v našom tele vyliečit. A myslim si, že lektorka, ako je Evka, a jej schopnost viest a cvičit, je velmi motivujúca. Aspoň pre mňa bola od začiatku inspiratívna a poháňajúca. Dokonca si zacvičím niekedy aj sama doma. Pokial sa chcete cítit lepšie a hladáte uvolnenie pohybom, tak odporúčam každemu takéto cvičenie vyskúšat.  Prajem každému vela nových sil a užívajte si jar a leto plnými dúškami."