ONLINE kurz vitální - hormonální jógy pro ženy:

Termín:

LEDEN 2021:
ČTVRTEK 17:00 - 18:15 (lekce 60 min + teorie 15 min)
7. 1. - 4. 3. 2021, nebude 25. 2. - jarní prázdniny 

Každá lekce je po živém přenosu ještě min. 14 dní k dispozici ze záznamu!

Místo:

soukromá FB skupina

Cena:

950 Kč (8 lekcí) - možnost připojit se i po zahájení kurzu (pokud by už některé lekce nebyly k dispozici, cena by byla snížená)

Lektorka:

Eva Hrdličková (VÍCE O LEKTORCE ZDE

mustek

"Zakládám si na pečlivém navádění do pozic a na smysluplnosti jejich provádění v duchu zdravého, fyziologického pohybu. Pomocí mých podrobných instrukcí nastavíte každičkou část těla tak, jako bych stála vedle Vás:-)." Eva H.

UKÁZKY VIDEÍ

Organizace kurzu:

Kurz obsahuje 8 lekcí 60minutových + 15minutové online přednášky a zodpovídání případných dotazů po každé lekci. 

Bude probíhat formou ŽIVÝCH PŘENOSŮ v soukromé uzavřené skupině na Facebooku.
Jednotlivá videa zde budou po každé lekci ještě následující 2 TÝDNY ponechána pro opakovaná individuální zhlédnutí (pomůže s vypilováním techniky daných pozic a prohloubí osobní praxi). 
Ve skupince se ještě budeme věnovat různým tématům prostřednictvím příspěvků s "domácími úkoly" s Vašimi komentáři/dotazy, kratších tematických videí teoreticko-praktických - např. s technikou pozic a poukazováním na časté chyby nebo s principy cvičení určitých oblastí těla apod.

Na kurz se můžete přihlásit pomocí PŘIHLÁŠKY
Poté Vám přijdou údaje k platbě kurzovného spolu s odkazem na příslušnou FB skupinu, kam se po úhradě kurzu připojíte. (Zadáte "Přidat se ke skupině" a já Vaši žádost schválím). Poté vyčkáte na den zahájení kurzu.
Kurz je závazně rezervován po přijetí platby, splatnost je do týdne od rezervace (případně obratem, pokud je méně než týden před zahájením kurzu). 
 

Na podložkách u Vás doma na viděnou!

O kurzu:

Kurz vitální - hormonální jógy je jakousi komplexní terapií těla, ducha i duše. Je vhodný především pro ženy - začátečnice i pokročilé, které chtějí povzbudit činnost endokrinních žláz, rozproudit tok lymfy a pomoci si od nejrůznějších potíží (uvedených vpravo). Není vhodný pro ženy těhotné, při hormonálně podmíněné rakovině prsu, do tří měsíců po operacích břicha, při velkých myomech v děloze a silné endometrióze.
Kurz LZE navštěvovat při (ne)kompenzovaném vysokém tlaku, hyperfunkci štítné žlázy či v prvních dnech menstruace, nicméně je třeba pozice modifikovat.
Nejedná se o pevně danou sestavu, budeme provádět pozice různě modifikované, v pořadí daném lektorkou, která kromě inspirací ze školení vitální-hormonální jógy a spousty jógových i odborných seminářů vnáší do lekce svůj vlastní koncept, vycházející z dlouholetých zkušeností a poznatků z praxe jógy, ze studia materiálů o lidském těle, zdraví, výživě, čínské medicíně, anatomii atd. Každá lekce tedy bude trochu jiná, vždy v souladu s principy zdravého pohybu (vysvětlíme si principy držení těla, zapojení hlubokého stabilizačního systému, fyziologického provedení předklonů, záklonů, rotací, úklonů, správnou práci s chodidlem, centraci kloubů horních i dolních končetin atd). Budeme se snažit respektovat limity svého těla a jeho aktuální kondici a stav, abychom v pozicích mohly stále volně dýchat, necítily v nich bolest a vychutnaly si je "tady a teď". Nebojte se tedy, že byste nějakou pozici "nezvládly", téměř vždy lze najít modifikaci pozice, která dané osobě přinese největší užitek a potěšení. 

 

 • komplexní terapie těla, ducha i duše
 • povzbuzení metabolismu
 • rozproudění toku lymfy, pomoc od otoků, celulitidy
 • očista těla od nahromaděných toxinů
 • podpora imunity
 • posílení i protažení těla
 • práce s pánevním dnem a hlubokým stabilizačním systémem obecně
 • podpora činnosti vnitřních orgánů a endokrinních žláz
 • harmonizace činnosti štítné žlázy, vaječníků (podpora libida a plodnosti, úprava menstruačního cyklu)
 • zmírnění projevů menopauzy, pomoc s osteoporózou či se snížením hladiny cholesterolu.
 • dechové techniky povzbuzující činnost vnitřních orgánů, endokrinních žláz a dodávající energii.
 • techniky meditační a relaxační, pomáhající mysli pocítit vnitřní spokojenost, harmonii a vnitřní klid a odbourávající projevy dlouhodobého stresu.