Kurz jógy "pro zdravá záda":

Termín:

aktuálně nevypsán

Místo:

regenerační studio Náskok - Božetěchova 102a, Brno, Královo Pole (Studio má vlastní parkoviště, dále útulnou kavárnu plnou květin, je zde možnost masáží, fyzioterapie, kryokomory atd.)

Cena:

 upřesníme

Lektorka:

Eva Hrdličková (VÍCE O LEKTORCE ZDE)  

DSC_5896

Podmínky rezervace:

Po odeslání přihlašovacího formuláře Vám přijde email s potvrzením volné kapacity a s údaji k platbě (tento email čekejte během 1 dne, pokud by nedorazil, zkontrolujte složku Spam či Hromadné nebo mě kontaktujte). Přihláška se stává závaznou po úhradě kurzovného, termín splatnosti 10 dnů před začátkem kurzu. Za neúčast na lekcích se nevrací kurzovné. Kdykoli za sebe můžete poslat náhradníka.
V případě volných míst na lekci je po předchozí domluvě možné přijít na ukázkovou lekci, cena 230 Kč (70min).

JAK JE TO S NÁHRADAMI?

O kurzu:

Tento typ kurzu je rehabilitačně laděný, vhodný pro kohokoli - začátečníky i pokročilejší, ženy i muže různých věkových skupin.

Pro koho speciálně je kurz určen?
👍 pokud chcete zharmonizovat celkové držení těla, vyrovnat typické svalové dysbalance (časté u sedavého stylu života)
👍 pokud chcete přiměřeně zpevnit i zpružnit celé tělo
👍pokud máte některé z následujících potíží: chronické bolesti zad (hlavně beder), bolesti některých z kloubů, krční páteře, potíže s plotýnkami, snížené klenby, inkontinenci...
👍 pro ty z vás, kdo máte oslabený střed těla (i např. po dřívějších operacích) a chcete pracovat na funkčnosti a estetičnosti této oblasti (zploštění břicha, zúžení pasu)
👍pro ty z vás, kdo máte diastázu, kýlu, oslabené pánevní dno nebo chcete těmto potížím předcházet
👍kurz je velmi vhodný i při celkové či částečné hypermobilitě
👍 kurz je vhodný také pro všechny ženy v období raného či pokročilejšího mateřství


Do lekcí vnáším kromě jógy poznatky z moderní rehabilitace, vývojové kineziologie, znalosti biomechaniky pohybu a další principy, které mají příznivý preventivní či léčebný účinek na náš pohybový aparát - ve vzájemných souvislostech.
Cílem kurzu bude naučit se vnášet principy zdravého pohybu do jógových pozic i do každodenního života. Budeme zohledňovat individuální rozdíly mezi přítomnými a dysbalance typické pro sedavý styl života a s tím spojené potíže.