ONLINE jóga pro začátečníky, mírně a středně pokročilé
(2 lekce týdně):

Termín:

2 LEKCE TÝDNĚ VŽDY VE ČTVRTEK (15. 10. - 5. 11. 2020, včetně podzimních prázdnin)
Živá vysílání:
1.) 17:00 - 18:00
 (lekce jemnější)
2.) 18:30 - 19:30 (lekce o něco pokročilejší)

Lekce doporučuji cvičit tak, že začnete tou jemnější a za několik dnů si zacvičili tu náročnější.
Obě lekce budete mít ještě 2 týdny k dispozici ze záznamu, abyste je nezmeškali a mohli se k nim vracet.

Místo:

soukromá FB skupina

Cena:

800 Kč (8 lekcí 60min)

Lektorka:

Eva Hrdličková (VÍCE O LEKTORCE ZDE

vitaci sed s usmevem

"Zakládám si na pečlivém navádění do pozic a na smysluplnosti jejich provádění v duchu zdravého, fyziologického pohybu. Pomocí mých podrobných instrukcí nastavíte každičkou část těla tak, jako bych stála vedle Vás:-)." Eva H.

UKÁZKY VIDEÍ

Organizace kurzu:

Kurz obsahuje 8 lekcí 60minutových, přičemž budou probíhat 2 lekce týdně. Tyto dvě lekce budou v daném týdnu vždy podobně tematicky laděné, první z nich bude jemnější (tou doporučuji začít), druhá o něco náročnější (tuto si můžete zacvičit několik dnů po té první).

Lekce budou probíhat formou ŽIVÝCH PŘENOSŮ v soukromé uzavřené skupině na Facebooku.
Jednotlivá videa zde budou po každé lekci ještě následující 2 TÝDNY ponechána pro opakovaná individuální zhlédnutí (pomůže s vypilováním techniky daných pozic a prohloubí osobní praxi). 
V případě Vašich dotazů se můžu jejich zodpovídání věnovat na konci lekce.

Na kurz se můžete přihlásit pomocí PŘIHLÁŠKY
Poté Vám přijdou údaje k platbě kurzovného. Kurz je závazně rezervován po přijetí platby, splatnost je vhodná max. do několika dnů.  
Po úhradě kurzovného Vám pošlu odkaz na příslušnou FB skupinu, kam se připojíte (zadáte "Přidat se ke skupině" a já Vaši žádost schválím). Poté vyčkáte na den zahájení kurzu. 

Na podložkách u Vás doma na viděnou!

Náplň kurzu:

Přijměte pozvání na tento kurz (pro začátečníky i pokročilé) s prvky fyzioterapie a vývojové kineziologie, přitom ve spojení s jógovou filozofií.
Kurz je vhodný pro všechny (ženy i muže), které láká jóga v tomto terapeutickém duchu, zohledňující funkční anatomii a principy zdravého, fyziologického pohybu. Pokročilost tedy nehraje roli, často i ti s delší jógovou praxí objeví nové aspekty v rámci techniky pozic a přístupu ke cvičení obecně, zjemní a zprecizní svou praxi a cítí se mnohem lépe.
Na lekci se vždy věnujeme konkrétnímu tématu (daná část těla, typ pozic, také techniky meditační, dechové atd.), které vneseme do praxe. 

S čím nám kurz pomůže?
Na kurzu si pomůžeme se správným držením tělaod bolestí zad a kloubůtělo přiměřeně protáhneme i zpevníme. Cvičení pomůže vyrovnat dysbalance způsobené sedavým stylem života a bude fungovat jako prevence výhřezu plotýnek. Odbouráme stres, nalezneme vnitřní klid a objevíme radost z přítomného okamžiku
Naučíme se základní principy jógy a zdravého pohybu a postupně je začneme vnášet do každodenního života (např. do způsobu, jakým se předkláníme, zvedáme břemena atd.). U jednotlivých pozic je kladen důraz na přesnou techniku a zároveň jemnost provedení vůči tělu s ohledem na individuální rozdíly mezi přítomnými. Budu upozorňovat na časté chyby a na to, co při nevhodném provedení pozice můžete cítit, a názorně ukážu, jak to napravit.

Budeme se snažit respektovat limity svého těla a jeho aktuální kondici a stav (v duchu nenásilí a nesoutěžení), vyhneme se tak např. zraněním vazů/kloubů, opotřebování kloubních chrupavek, dlouhodobému přetížení určitých partií, vytvoření diastázy/kýly, které může nesprávná technika či samotná pozice u konkrétního člověka způsobit.
Těším se na Vás!