ONLINE jóga pro začátečníky, mírně a středně pokročilé (celkem 12 lekcí):

 • 2 LEKCE TÝDNĚ VŽDY VE ČTVRTEK (všechny lekce přístupné do 3. 12., případně déle)
 • Formou živých vysílání na FB skupině:
  1.) 17:00 - 18:00
   (lekce jemnější)
  2.) 18:30 - 19:30 (lekce o něco pokročilejší)
 • Lekce doporučuji cvičit tak, že začnete tou jemnější a za několik dnů si zacvičíte tu náročnější.
  Všechny lekce kurzu budete mít k dispozici ze záznamu do 3. 12. včetně, abyste je nezmeškali a mohli se k nim vracet.

!AKČNÍ CENA!

800 Kč (12 lekcí 60min)

Lektorka:

Eva Hrdličková (VÍCE O LEKTORCE ZDE

vitaci sed s usmevem

"Zakládám si na pečlivém navádění do pozic a na smysluplnosti jejich provádění v duchu zdravého, fyziologického pohybu. Pomocí mých podrobných instrukcí nastavíte každičkou část těla tak, jako bych stála vedle Vás:-)." Eva H.

UKÁZKY VIDEÍ

Organizace kurzu:

Kurz obsahuje 12 lekcí 60minutových, přičemž budou probíhat 2 lekce týdně. Tyto dvě lekce budou v daném týdnu vždy podobně tematicky laděné, první z nich bude jemnější (tou doporučuji začít), druhá o něco náročnější (tuto si můžete zacvičit několik dnů po té první).

Lekce budou probíhat formou ŽIVÝCH PŘENOSŮ v soukromé uzavřené skupině na Facebooku.
Jednotlivá videa zde budou ponechána po celou dobu kurzu až do 3. 12. - můžete se dívat opakovaně (pomůže s vypilováním techniky daných pozic a prohloubí osobní praxi). 
V případě Vašich dotazů se můžu jejich zodpovídání věnovat na konci lekce.

Na kurz se můžete přihlásit pomocí PŘIHLÁŠKY
Poté Vám přijdou údaje k platbě kurzovného a odkaz na příslušnou FB skupinu. Platbu je třeba provést obratem.   
Na podložkách u Vás doma na viděnou!

Náplň kurzu:

Přijměte pozvání na tento kurz (pro začátečníky i pokročilé) s prvky fyzioterapie a vývojové kineziologie, přitom ve spojení s jógovou filozofií.
Kurz je vhodný pro všechny (ženy i muže), které láká jóga v tomto terapeutickém duchu, zohledňující funkční anatomii a principy zdravého, fyziologického pohybu. Pokročilost tedy nehraje roli, často i ti s delší jógovou praxí objeví nové aspekty v rámci techniky pozic a přístupu ke cvičení obecně, zjemní a zprecizní svou praxi a cítí se mnohem lépe.
Na lekci se vždy věnujeme konkrétnímu tématu (daná část těla, typ pozic, také techniky meditační, dechové atd.), které vneseme do praxe. 

S čím nám kurz pomůže?
Na kurzu si pomůžeme se správným držením tělaod bolestí zad a kloubůtělo přiměřeně protáhneme i zpevníme. Cvičení pomůže vyrovnat dysbalance způsobené sedavým stylem života a bude fungovat jako prevence výhřezu plotýnek. Odbouráme stres, nalezneme vnitřní klid a objevíme radost z přítomného okamžiku
Naučíme se základní principy jógy a zdravého pohybu a postupně je začneme vnášet do každodenního života (např. do způsobu, jakým se předkláníme, zvedáme břemena atd.). U jednotlivých pozic je kladen důraz na přesnou techniku a zároveň jemnost provedení vůči tělu s ohledem na individuální rozdíly mezi přítomnými. Budu upozorňovat na časté chyby a na to, co při nevhodném provedení pozice můžete cítit, a názorně ukážu, jak to napravit.

Budeme se snažit respektovat limity svého těla a jeho aktuální kondici a stav (v duchu nenásilí a nesoutěžení), vyhneme se tak např. zraněním vazů/kloubů, opotřebování kloubních chrupavek, dlouhodobému přetížení určitých partií, vytvoření diastázy/kýly, které může nesprávná technika či samotná pozice u konkrétního člověka způsobit.
Těším se na Vás!