POBYTY s jógou

POBYTY S JÓGOU NA VALAŠSKU "MEZI NEBEM A ZEMÍ" 2018 

V roce 2018 se můžete těšit na dva pobyty s jógou na Antariku - v dubnu (na 2 noci) a srpnu (na 3 noci). Podrobný program a detaily byly právě zveřejněny:  

            

REZERVOVAT POBYT (za každou osobu zvlášť)


Horská chata Antarik leží v krásné přírodě Javorníků u slovenských hranic. Je jedinečná tím, že se zde výborně vegetariánsky vaří, také vám učaruje atmosféra hotelu - uvolněná a nenucená, umocněná tóny relaxační hudby, které vám zpříjemňují pobývání v restauraci. Mě osobně nadchla i knihovnička v restauraci - určitě si vyberete z mnoha žánrů - od jógy až po beletrii.  Zkrátka ideální místo pro jógové a jiné duchovní pobyty. Můžete se tedy těšit na oázu klidu a relaxace ve svěží horské přírodě. 

V ceně jsou zahrnuty lekce jógy, workshopy, besedy o józe (při přízni počasí pod širým nebem), dále ubytování a plná vegetariánská penze (ubytování a stravu platíte při příjezdu na chatu v hotovosti, stravu možno domluvit dle potřeby - např. polopenze, vynechání potravin, které nejíte apod.). Doprava zahrnuta není. Dále je k dispozici sauna, masážní a kosmetické studio, venkovní meditační koutek s buddhou, meditativní bylinková zahrádka s přírodním jezírkem a altánkem, víceúčelové hřiště, dětský koutek v restauraci a dětský areál venku, půjčovna kol, ohniště, gril, společenská místnost s TV, wifi, kulečník, jízdárna ve Francově Lhotě a další.


FOTOREPORTY Z MINULÝCH POBYTŮ A REFERENCE:      

      
LÉTO 2017

                 JARO 2017              LÉTO 2016                  LÉTO 2015                    PODZIM 2014                LÉTO 2014             

 

TOPlist