Antarik léto 2014

LETNÍ VÍKEND S JÓGOU NA VALAŠSKU "MEZI NEBEM A ZEMÍ", 11. - 13. 7. 2014 FOTOGALERIE ZDE

FOTOGALERIE FACEBOOK

 

 


JANA M., - O LETNÍM POBYTU S JÓGOU NA ANTARIKU:

Evi,
za mě i moji sestru Hanku bych chtěla poděkovat za krásný víkend s jógou. Bylo to víc než úžasné. :-DBěhem dvou dnů jsi nám stihla vytvořit nabitý a skvěle vyladěný program. Osobně jsem se dovzvěděla spoustu zajímavého o józe, cvičení a dalších možnostech v této oblasti. Celá skupinka mi byla velice sympatická a příjemná a to, jak jsme si předávaly a sdílely informace a zkušenosti, se mi líbilo maximálně a bylo mi to přínosem. Podařilo se spojit ty "správné lidi", což bylo vidět na celkové atmosféře v celém průběhu víkendu. Upřímně se přiznám, že stále žiju víkendem a čerpám z něj a přemýšlím o všem, co jsem viděla a slyšela. Moc mi to pomohlo. A myslím, že můžu mluvit za většinu, resp. za všechny. Tak to cítím. Sama jsem nyní začala ráno cvičit a už mám koupenou knížku a čtu si o józe. Líbí se nám Tvůj přístup. Celá akce byla velmi inspirativní a vysoce kvalitní a pozitivní:-)Co se týče místa - Antarik se nám velice zalíbil. Ubytování, jídlo i okolí naprosto skvělé, bezkonkurenční!!!!
18. 7. 2014

RENATA H., - O LETNÍM POBYTU S JÓGOU NA ANTARIKU:

"Bylo to úplně perfektní. Pořád z toho čerpám a moc mi to pomohlo. Také jsem si ujasnila a pochopila věci, které jsem prředtím neviděla. Děkuji."
18. 7. 2014

 

ALENA K., - O LETNÍM POBYTU S JÓGOU NA ANTARIKU:


"Bylo tam opravdu moc hezky a pro mě to byl velice příjemný a inspirativní pobyt, za který jsem velmi vděčná.
Velmi ráda pojedu na podzimni termin, už se moc těším
:-)
."
18. 7. 2014


 


PETRA H., - O LETNÍM POBYTU S JÓGOU NA ANTARIKU:

"Po pobytu na Antariku jsem tak nabitá pozitivní energií, jak už dlouho ne....snad mi to ještě pár dní vydrží a Tobě za to, Evi, děkuji! Cvičím teď doma dvakrát denně a minimálně 20 minut i ráno, což jsem dříve nebyla schopna. Teď se na každé ráno těším. Už se moc těším na příští Antarik!"

17. 7. 2014
Připravila jsem si pro vás prodloužený víkend s jógou na horské chatě Antarik - úžasném to místě, které na vás hned po příjezdu dýchne zvláštní energií, ale také harmonií a klidem. Hotel, který se nachází na vrcholu hřebene kousek od slovenských hranic, se specializuje mj. na jógové pobyty a delikátní vegetariánskou stravu, ze které budete naprosto nadšeni. K příjemné atmosféře přispívá i relaxační hudba linoucí se z restaurace, sošky budhů uvnitř i vně chaty a moudré citáty na obrazech v pokojích, chodbách a restauraci. Knížky si s sebou brát nemusíte, protože knihovnička v restauraci skýtá nejrůznější žánry (od jógy po Čapka) :-).
Během prvních deseti minut, kdy jsem Antarik navštívila v lednu s rodinou, jsem se rozhodla, že jógový pobyt uspořádám právě tady a nikde jinde:-). 

Čeká vás relaxace s jógou a letní přírodou, daleko od městského ruchu a stresu. To vše za přítomnosti příjemného personálu a ostatních spřízněných duší. V ceně je zahrnuto ubytování, plná penze, lekce jógy, přednášky a besedy nejen o józe. Doprava není zahrnuta. Dále je k dispozici venkovní bazén, sauna, masážní studio, víceúčelové hřiště, dětský areál, půjčovna kol, ohniště, gril, společenská místnost s TV, wifi v restauraci, kulečník, jízdárna ve Francově Lhotě a další.

Podrobnosti: 

TERMÍN: 11. 7. - 13. 7. 2014 (příjezd v pátek do 17h, odjezd v neděli po obědě)

MÍSTO: horská chata Antarik (http://antarik.cz), Valašská Senice 1, okr. Francova Lhota 

CENA: 2299Kč (při platbě do 31. 5. 2014), poté platí cena 2699Kč

UBYTOVÁNÍ: 2 noci ve 2-3lůžkových pokojích s vlastním soc. zařízením

STRAVOVÁNÍ: 2x plná vegetariánská penze (http://antarik.cz/cs/nabidka-sluzeb/restaurace/)

LEKTOR: Eva Hrdličková

PROGRAM: 
Pátek 11. 7.:
příjezd do 17h, rozdělení do pokojů
18h - jemná lekce JÓGA TERAPIE
večeře, seznamovací SATSANG (= "býti spolu v pravdě")

Sobota 12. 7.:
7.30 - 9.00 - lekce DYNAMICKÉ JÓGY
9.15 - snídaně
10.30 - přednáška a beseda na téma "4 CESTY JÓGY"
oběd, osobní volno
17.30 - lekce PÁROVÉ JÓGY (dvojice vytvoříme na místě:-) )
večeře

Neděle 13. 7.:
7.30 - 7.45 - PRÁNAJÁMA (práce s dechem - kumbhaky, udžají atd.)
7.45 - 9.00 - POZDRAVY SLUNCI na různé způsoby (i teorie)
9.15 - snídaně
10.30 - přednáška a beseda na téma "8 STUPŇŮ RÁDŽA JÓGY"
oběd, odjezd 

REZERVACE e-mailem na efilipkova@seznam.cz, je platná po zaplacení alespoň zálohy 1000Kč, doplatek do ceny 2299Kč nejpozději do 31. 5.

Storno podmínky: při stornu do 31. 5. strháváme 50% z ceny zálohy, po tomto datu je záloha nevratná, možno za sebe zajistit náhradníka.

 
TOPlist