ONLINE kurz jógy pro středně pokročilé:

Termín:

AKTUÁLNĚ KURZ NENÍ VYPSÁN

Místo:

soukromá FB skupina

Cena:

 

Lektorka:

Eva Hrdličková (VÍCE O LEKTORCE ZDE

vitaci sed s usmevem

"Zakládám si na pečlivém navádění do pozic a na smysluplnosti jejich provádění v duchu zdravého, fyziologického pohybu. Pomocí mých podrobných instrukcí nastavíte každičkou část těla tak, jako bych stála vedle Vás:-)." Eva H.

UKÁZKY VIDEÍ

Organizace kurzu:

Kurz obsahuje 8 lekcí 60minutových + 15minutové online přednášky a zodpovídání dotazů po každé lekci. 

Bude probíhat formou ŽIVÝCH PŘENOSŮ v soukromé uzavřené skupině na Facebooku.
Jednotlivá videa zde budou po každé lekci ještě následující TÝDEN ponechána pro opakovaná individuální zhlédnutí (pomůže s vypilováním techniky daných pozic a prohloubí osobní praxi). 
Ve skupince se ještě budeme věnovat různým tématům prostřednictvím příspěvků s Vašimi komentáři/dotazy, anket, kratších tematických videí s technikou pozic a poukazováním na časté chyby.

Na kurz se můžete přihlásit pomocí PŘIHLÁŠKY
Poté Vám přijdou údaje k platbě kurzovného. Kurz je závazně rezervován po přijetí platby, splatnost je do týdne od rezervace (případně obratem, pokud je méně než týden před zahájením kurzu). 
Po úhradě kurzovného Vám pošlu odkaz na příslušnou FB skupinu, kam se připojíte (zadáte "Přidat se ke skupině" a já Vaši žádost schválím). Poté vyčkáte na den zahájení kurzu. 

Na podložkách u Vás doma na viděnou!

Náplň kurzu:

Přijměte pozvání na kurz jógy pro středně pokročilé s prvky fyzioterapie a vývojové kineziologie
Kurz je vhodný pro všechny (ženy i muže), kteří nemají výraznější zdravotní omezení a kteří již mají s jógou předchozí zkušenost (předchozí návštěvu kurzů mých či kurzů jiných lektorů).  Zaměříme se na prohloubení techniky pozic, modifikace pozic, které již známe, a jejich náročnější varianty. Také si vyzkoušíme některé zajímavé meditační techniky jako např. trátak atd. 

S čím nám kurz pomůže?
Na kurzu si pomůžeme se správným držením tělaod bolestí zad a kloubůtělo přiměřeně protáhneme, zpevníme a vytvarujeme. Cvičení bude fungovat jako prevence výhřezu plotýnek, pomůže vyrovnat dysbalance způsobené sedavým stylem životaOdbouráme stres, nalezneme vnitřní klid a objevíme radost z přítomného okamžiku
Upevníme techniku pozic, principy zdravého pohybu a jejich vnášení do každodenního života (např. do způsobu, jakým se předkláníme, zvedáme břemena atd.). U jednotlivých pozic - i u těch pokročilejších - je kladen důraz na smysluplnost jejich provádění pro daného člověkapřesnou techniku a zároveň jemnost provedení vůči tělu s ohledem na individuální rozdíly mezi přítomnými

Nepůjde nám o to za každou cenu se dostávat do pozic tak, jak je známe z fotek;-). Zaměříme se na ty pozice, které jsou nejprospěšnější pro běžného člověka - samozřejmě při správném provedení a pravidelné praxi.
Budeme se snažit respektovat limity svého těla a jeho aktuální kondici a stav (v duchu nenásilí a nesoutěžení), vyhneme se tak např. zraněním vazů/kloubů, dlouhodobému přetížení určitých partií, vytvoření diastázy/kýly, které může nesprávná technika či samotná pozice u konkrétního člověka způsobit.
Každá lekce kurzu bude tematicky zaměřená (např. na předklony, záklony, zapojení stabilizačního systému, balanční pozice, práci s chodidly atd.).
Okrajově se budeme věnovat i základním principům jógové filozofie, zkusíme si některé speciální techniky pránajámy a meditace, které pak můžeme uplatnit v praxi a možná nám leccos z toho pomůže ještě více si vychutnávat dar života:-).