Aktuální obsazenost:

OBSAZENO

Jarní víkend s jógou a wellness
v hotelu Galant v Mikulově - téma "zdravá záda":

Termín:

10. - 12. 3. 2023 (pátek - neděle)
příjezd v pátek od 14:30, odjezd v neděli do 10:30

Místo:

Hotel Galant, Mlýnská 2, Mikulov

Cena:

1990 Kč (jógový program)
+ doplatek 2000 Kč (ve dvoulůžkovém pokoji)
nebo 3200 Kč (1 osoba na pokoji)
- možnost přistýlky (doplatek 1600 Kč)

V ceně je:

- jógový program
(5 lekcí, 1 workshop)
- ubytování na 2 noci v pokoji s vlastním soc. zařízením, fénem, županem, trezorem
- bohatá snídaně formou rautu
- vstup do wellness na 2 hodině denně (aqua wellness - střešní bazén, vnitřní i venkovní vířivky s výhledem na Svatý Kopeček a zámek; saunový svět - sauna suchá, parní a infra, relaxační místnost)
- parkování 

Rezervace, platební a storno podmínky:

REZERVACE formulářem výše (za každou osobu zvlášť), poté očekávejte email s detaily

ZÁLOHA 1990 Kč na účet:
670100-2203837213/6210 (do 12. 2. 2023)

DOPLATEK za ubytování a stravu se hradí po příjezdu na recepci hotelu

STORNO PODMÍNKY PRO JÓGOVÝ PROGRAM: při zrušení účasti do 10. 2. se vrací celá záloha, do 24. 2. polovina zálohy, poté je nevratná. Kdykoli můžete za sebe poslat náhradníka. Při zrušení pobytu kvůli vládním nařízením (či z jiných důvodů ze strany lektora/hotelu) je vrácena celá částka.

STORNO PODMÍNKY PRO UBYTOVACÍ BALÍČEK: při zrušení účasti 2 a více dnů před pobytem je 0% storno, 
při zrušení účasti 2 a méně dnů 100% storno

Lektorka a průvodkyně pobytem:

Eva Hrdličková (VÍCE O LEKTORCE ZDE)

stojna.jpg

"Józe se věnuji více než 13 let, baví mě propojovat jógu, moderní rehabilitační přístupy, tradiční čínskou medicínu, působení na orgány a endokrinní žlázy. Zakládám si na pečlivém navádění do pozic s přihlédnutím k individuálním rozdílům mezi lidmi. Zároveň volím pozice šetrné, smysluplné a ve fyziologických rozsazích. (Nečekejte tedy žádné krkolomné pozice a pozice vyžadující nadměrnou flexibilitu a sílu.) Poradím vám, jak pohyb vykonat, co byste při něm (ne)měli cítit, jak si jej případně upravit, jak a kam dýchat...
Díky pravidelnému a hlavně správně zvolenému způsobu cvičení jsem si pomohla od dřívějších bolestí zad, zlepšila držení těla a přispěla k duševní rovnováze." Eva H.

Hotel Galant Mikulov****

https://galant.cz/hotel-galant-mikulov/

1979165_735200733171102_1857580174_o.jpg

Hotel Galant leží v centru krásného města Mikulov. Je tedy ideálním výchozím bodem pro výlety po historických památkách, kterých je zde opravdu požehnaně (včetně mikulovského zámku.

jBx2G.jpg 
Součástí hotelu je vinný sklípek, domácí pivovar, kde čepují pivo Galant, Pivovarská restaurace atd. 
Hotelové wellness vás ohromí střešními venkovními vířivkami s výhledy přímo na Svatý Kopeček a zámek, dále střešním krytým bazénem, pěti druhy saun a úžasným relaxačním prostorem. 
Dále je možnost masáží a dalších procedur.

P_20200118_191534.jpg

UBYTOVÁNÍ: v 1, 2 či 3lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Pokoj je mj. vybaven fénem, trezorem, k dispozici je pro každého župan a pantofle, v ceně je 2x káva přímo na pokoji.

20230310_150942.jpg

 STRAVA: V ceně pobytu jsou bohaté snídaně formou rautu - opravdu si vybere každý - i v případě potravinových intolerancí, osobně můžu vřele doporučit.
K dispozici je kromě hotelové Pivovarské restaurace, kde čepují výborné domácí pivo Galant, také spousta jiných mikulovských restaurací a kaváren. Za sebe doporučuji restauraci Sojka a spol. na náměstí (přímo nad obchodem Zdravé výživy), vaří zde originální jídla z lokálních a bio surovin, je třeba rezervace. 

Program podrobně:

rotacee.jpg

Pobyt je vhodný PRO ZAČÁTEČNÍKY I POKROČILEJŠÍ. Téma pobytu jsou ZDRAVÁ ZÁDA - pojmeme to komplexně, procvičíme tedy celé tělo, ale více se zaměříme na svaly trupu a pánve - protáhneme oblasti zkrácené a posílíme ty ochablé. Zaměříme se na provádění pozic nenásilně, přitom efektivně - ve správném nastavení a s přihlédnutím k individuálním tělesným dispozicím. 

CVIČÍME ČI MEDITUJEME V PROSTORNÉM A ÚTULNÉM SALÓNKU. Můžete se těšit na lekce jemnější i dynamické, mj. kompenzující sedavý styl života, uplatňující principy zdravého pohybu ve spojení s principy jógy jako takové. Důraz kladu i na účinky pozic a jógových technik na naše vnitřní orgány, endokrinní žlázy a také akupunkturní dráhy orgánů.

Program je časově uzpůsobený tak, abyste měli prostor na gastronomické zážitky, degustaci vína či piva Galant, procházky historickým Mikulovem, případnou prohlídku mikulovského zámku, výšlap na Svatý Kopeček, a také na odpočinek v kouzelném prostředí wellness. Provozní doba wellness je 9 - 14h (pouze aqua wellness) a 15 - 20h (aqua + sauna wellness), v ceně pobytu je na každý den jednorázový vstup na 2 hodiny buď do aqua wellness nebo do aqua + sauna wellness. 

Čeká Vás celkem 5 lekcí, 1 workshop.

PÁTEK 10. 3.:
od 14:30: příjezd, doplatek na recepci hotelu, přenesení podložky do cvičebního salónku, ubytování, případně návštěva wellness od 15h (doporučuji vyjet s předstihem)

16:45 - 17:00: prezence v sále - s každým z vás se přivítám a zkonzultuji případná omezení ve cvičení

17:00 - 18:00: JÓGA NA PROTAŽENÍ TĚLA PO CESTĚ (V této úvodní lekci si po cestě narovnáme a rozhýbeme páteř, prodýcháme záda, zklidníme rozvířené myšlenky a naladíme se na užívání si přítomných okamžiků.) 

od 18h: osobní volno (wellness - max. do 20h, restaurace, kavárny...)

SOBOTA 11. 3.:
7:45 - 8:45: JÓGA NA HARMONIZACI BEDERNÍ PÁTEŘE A ZAD (Na této lekci protáhneme oblast beder a ohybačů kyčlí, posílíme břicho a hýždě.) 

7 - 10h: snídaně 

10:30 - 11:40: praktický workshop "JAK NA HEZKÉ DRŽENÍ TĚLA" (Harmonické držení těla je úzce spjato s bezbolestnými zády a naopak, některé principy je vhodné pochopit a můžete je poté využívat i v denním životě a předcházet různým potížím. Kromě toho, že si budeme jednotlivě i ve dvojicích nastavovat držení těla od chodidel až po vrcholek hlavy, u některých z vás si také vysvětlíme, co může být příčinou i důsledkem Vašich dysbalancí, jak tedy přistupovat ke cvičení, které pozice preferovat, které spíše vynechat.)  

11:40 - 16:00: osobní volno (výšlap na Svatý Kopeček, prohlídka zámku atp.)

16:30 - 17:15: JÓGA NA HARMONIZACI HRUDNÍ A KRČNÍ PÁTEŘE (Na této lekci protáhneme prsní svaly a přední část deltového svalu, uvolníme zadní šíjové svaly, posílíme naopak stabilizátory lopatek. Budeme také na hrudní páteř působit ve smyslu trakce, tedy tahu, a to i v jemně obrácených pozicích. Výsledkem bude zlepšení napřímení hrudní a krční páteře, rozšíření ramen. Vaše páteř může být po lekci reálně o nějaký ten milimetr delší:). )

17:20 - 17:55: JÓGA PRO SPOKOJENÁ "ESÍČKA"  (Tato ošemetná část těla, křížokyčelní skloubení, je náchylná ke spazmům, blokacím či např. přílišnému rozvolnění. Pozlobila už velkou spoustu lidí:-). Zkusíme ji jednak stabilizovat přes svaly pánevního dna, jednak uvolnit pomocí různých pozic. Ukážeme si také, co SI kloubu nesvědčí v rámci cvičení i v denním životě.)

od 18h: osobní volno (wellness - max. do 20h, restaurace, kavárny...)

NEDĚLE 12. 3.:
7:45 - 8:45: JEMNĚ DYNAMICKÁ JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA (Na závěrečné lekci propojíme vše, co jsme se na předchozích lekcích naučili a vneseme tak do cvičení více plynulosti.) 

7 - 10h: aqua wellness (od 9h), snídaně...

10:30: odjezd