Reference

HANA G., - O JARNÍM POBYTU S JÓGOU NA ANTARIKU 2017

"Ráda bych ještě zpětně poděkovala za krásný víkend na Antariku. Opravdu jsem si to užila se „vším všudy“. Krásné místo, klid a pohoda. A Váš osobitý a nezaměnitelný lidský přístup, kdy dokážete sama sebe pobavit, mě upřímně potěšil a zahřál. Moc se mi tam líbilo a budu ráda, pokud se znovu setkáme. Upřímně.:-)." 7. 3. 2017


JANA Š., - O JARNÍM POBYTU S JÓGOU NA ANTARIKU 2017:

"Ahoj Evi, víkend byl  fajn, oceňuji Tvůj skvělý přístup, rady, jak cvičit, a hlavně, jak není vhodné cvičit.:) Překvapilo mě, že jsem pozorovala na sobě hned ke konci víkendu pozitivní účinky cvičení, i v pondělí po dni sezení v práci nohy v pohodě a dnešním letu do Holandska pořád dobré, takže určitě zařadím k hormonální józe, kterou cvičím téměř denně." 7. 3. 2017


HANA P., - O GRAVIDJÓZE:
 
"Dobrý den, Evi,
s radostí oznamuji, že se nám před dvěma týdny narodila dcera. Porod proběhl bez komplikací a rychle, přičemž během první doby porodní jste musela hodně škytat, jak jsem na vás a hodiny gravid jógy myslela ;-). Všechny úlevové pozice i dýchání jsem bezezbytku využila a věřím, že i díky nim patřím k těm šťastným maminkám, které budou na porod s radostí vzpomínat (jasně, bez kontrakcí a bolesti se to neobejde, ale i tak :-)). 
Moc děkuji za energii a rady, které jste nám předala, a doufám, že až malá malinko povyroste a vy se ke cvičení jógy po druhém mrněti vrátíte, tak budu moci začít chodit na vaše klasické středeční hodiny :-)."  11. 1. 2015
 
JANA P., - O LETNÍM POBYTU S JÓGOU NA ANTARIKU 2015:

"Ahoj Evi,
ještě jednou ti chci za náš kolektiv z Ostravy moc poděkovat za úžasný a inspirativní víkend. Naše lektorky byly nadšené a hodně si toho od tebe odnesly a navíc jsme tě obdivovaly, jak jsi to s miminkem krásně zvládala, máš úžasného manžela:-)." 29. 7. 2015

 


SILVIE H., - O GRAVIDJOZE

Dobrý večer Evo,
chtěla jsem Vám poděkovat za  příjemné dva kurzy gravid jógy, které jsem mohla s Vámi absolvovat.
Poslední lekci jsem absolvovala 5 dní před porodem. Při porodu jsem si vzpomněla i na Vás, kdy jsem využila některé pozice, které jsme během lekcí cvičily (využila jsem hlavně úlevovou  pozici ve stoje s lokty opřenými o stehna a pozici ve dřepu).

Ještě jednou děkuji a přeji hodně spokojenosti a úspěchů." 19. 3. 2014


JANA M., - O LETNÍM POBYTU S JÓGOU NA ANTARIKU 2014:

"Evi,
za mě i moji sestru Hanku bych chtěla poděkovat za krásný víkend s jógou. Bylo to víc než úžasné. :-DBěhem dvou dnů jsi nám stihla vytvořit nabitý a skvěle vyladěný program. Osobně jsem se dovzvěděla spoustu zajímavého o józe, cvičení a dalších možnostech v této oblasti. Celá skupinka mi byla velice sympatická a příjemná a to, jak jsme si předávaly a sdílely informace a zkušenosti, se mi líbilo maximálně a bylo mi to přínosem. Podařilo se spojit ty "správné lidi", což bylo vidět na celkové atmosféře v celém průběhu víkendu. Upřímně se přiznám, že stále žiju víkendem a čerpám z něj a přemýšlím o všem, co jsem viděla a slyšela. Moc mi to pomohlo. A myslím, že můžu mluvit za většinu, resp. za všechny. Tak to cítím. Sama jsem nyní začala ráno cvičit a už mám koupenou knížku a čtu si o józe. Líbí se nám Tvůj přístup. Celá akce byla velmi inspirativní a vysoce kvalitní a pozitivní:-)Co se týče místa - Antarik se nám velice zalíbil. Ubytování, jídlo i okolí naprosto skvělé, bezkonkurenční!!!!"
18. 7. 2014

RENATA H., - O LETNÍM POBYTU S JÓGOU NA ANTARIKU:

"Bylo to úplně perfektní. Pořád z toho čerpám a moc mi to pomohlo. Také jsem si ujasnila a pochopila věci, které jsem prředtím neviděla. Děkuji."
18. 7. 2014

 

ALENA K., - O LETNÍM POBYTU S JÓGOU NA ANTARIKU:


"Bylo tam opravdu moc hezky a pro mě to byl velice příjemný a inspirativní pobyt, za který jsem velmi vděčná.
Velmi ráda pojedu na podzimni termin, už se moc těším
:-)
."
18. 7. 2014


 


PETRA H., - O LETNÍM POBYTU S JÓGOU NA ANTARIKU:

"Po pobytu na Antariku jsem tak nabitá pozitivní energií, jak už dlouho ne....snad mi to ještě pár dní vydrží a Tobě za to, Evi, děkuji! Cvičím teď doma dvakrát denně a minimálně 20 minut i ráno, což jsem dříve nebyla schopna. Teď se na každé ráno těším. Už se moc těším na příští Antarik!"

17. 7. 2014
 


JANA DAŇ., BRNO - O GRAVIDJÓZE:

"Na kurz gravidjógy jsem se plynule dostala z kurzů powerjógy, které jsem u Evči navštěvovala. Protože se mi moc líbil její přístup, atmosféra a celková pohoda na hodinách, volba byla jasná. Vůbec mě nenapadlo hledat jiné cvičení.... Absolvovala jsem tři kurzy a nebýt porodu, cvičila bych vesele dál. Tato volba byla ta nejlepší, celé těhotenství mě nebolela záda, neměla jsem oteklé nohy a celkově jsem se cítila skvěle, jak na těle, tak na duchu. Těhotenství jsem si díky gravidjóze užívala. Při samotném porodu jsem ocenila hlavně úlevové polohy a dýchání... Porod proběhl nad mé očekávání rychle a v pohodě. Takže, milé těhulky, cvičte gravidjógu.
Evi, Vám děkuji a nám přeji, ať cvičíte dál a Vaše lekce jsou stále tak příjemné."       13.6. 2014


JANA D., BRNO - O GRAVIDJÓZE:

"K Evě jsem se dostala přes jejího manžela - spolužáka a kamaráda - a jsem tomu velice ráda. Hned od začátku těhotenství jsem začala chodit na lekce gravidjógy a pokračovala jsem téměř  až do porodu (pak už jsem nechtěla jezdit autem). U porodu mi velmi pomohlo nacvičené dýchání a taky jsem využila některé polohy, které jsme dělaly na lekcích. Můj porod proběhl hladce a rychle jsem se dostala opět do kondice. Pro mě byly Eviny lekce rozhodně dobrou volbou."        14. 3. 2014

 


MARTINA H., - O AKCI "PODZIMNÍ JÓGOVÁNÍ":

"Byla jsem na podzimním jógování v sobotu 16. 11. v Řečkovicích. Bylo to velmi přínosné, moc se mi to líbilo, atmosféra, počet lidí, přístup, lektorka, způsob, jakým proběhl výklad, i samotné cvičení. A navíc jsme mohli vyhrát i dárkové balíčky, což se mi sice nepodařilo, ale nevadí. :-) Určitě moc ráda půjdu na další podobnou akci a doufám, že to bude brzy. Děkuji moc."    18. 11. 2013


EVA P., BRNO - O POWERJÓZE A GRAVIDJÓZE:

"Milá Evi, milé budoucí maminky,
ke gravidjóze jsem se dostala přes lekce powerjógy, které jsem náhodou objevila na webu, zrovna když Evča byla těhotná. S powerjógou jsem měla již zkušenosti z minulosti a oblíbila jsem si ji. Evča mi byla sympatická od první lekce a vyhovoval mi její styl vedení a přístup k powerjóze. Byla jsem fascinovaná, jak zvládá jednotlivé pozice s rostoucím bříškem.
Když mě toto krásné očekávání potkalo asi za půl roku poté, neváhala jsem a přihlásila jsem se do kurzu jógy pro těhotné. Jóga byla pro mě relax a zároveň jsem si udržovala fyzičku s bříškem. Celé těhotenství jsem si doslova užívala, bez potíží. Vychodila jsem dva kurzy za sebou a cítila se báječně, můžete posoudit sami – foto v den předpokládaného termínu porodu :) Za tři dny se mi narodila dcerka.
U Evči jsem ocenila profesionální vedení lekce s příjemnou atmosférou a kamarádským přístupem.
Děkuji, že takový kurz existuje!"        15.11. 2013 


IVANA C., BRNO - O GRAVIDJÓZE:

"Nepatřím rozhodně k ženám se silně rozvinutými mateřskými pudy a před vlastním těhotenstvím jsem o děti nejevila pražádný zájem – do kočárků jsem v případě nutnosti nahlížela jen z úctyhodné vzdálenosti a těhotné ženy jsem povětšinou silně litovala kvůli všem těm „komplikacím“, které musí s břichem překonávat. Když jsem pak sama otěhotněla, snažila jsem se dlouho dělat, že se vlastně nic neděje, a vesele lezla dál po skalách, dokonce jsem ještě ve třetím měsíci odehrála několik ligových volejbalových utkání (jen ty smeče nebyly, co bývaly). Postupně jsem se ale musela zklidnit, neb dítko v batůžku na břiše nebylo na nějaké velké poskoky zvědavé.
A tak jsem se začala čím dál více věnovat józe, kterou jsem doposud využívala jen jako prostředek k uvolnění. Narazila jsem na lekce jógy pro těhotné a ke svému velkému překvapení zjistila, že se nejedná o žádné přihlouplé „hlazení mimíska v bříšku“, ale o opravdu dobře propracovaný systém pozic, které dělají kulatící se postavě víc než dobře. Pod vedením lektorky Evy Hrdličkové jsem se dokázala nejen uvolnit a protáhnout, ale jóga mě zase chytla za srdíčko. Začala jsem se soustředit na dech, což mi pomohlo aspoň částečně spojit se s tím rostoucím tvorečkem uvnitř. A blahodárné účinky měly Eviny lekce i „zvenčí“. Přestala mě úporně bolet bedra, uvolnily se lopatky, začalo se mi líp dýchat. A u jógy jsem zůstala až do konce těhotenství. Eviny sestavy jsem cvičila každý den i doma, prakticky až do posledního dne těhotenství. A první den po porodu v porodnici jsem si vyprosila od manžela, aby mi přinesl místo pugétu jógamatku. V prvních dnech po přivedení dcery Báry na svět mě Evina sestava ásan postavila doslova na nohy a taky mně, jako jediný prozatím myslitelný pohyb, pomohla nezbláznit se z „internace“ v porodnici. Postupně jsem přidávala náročnější pozice a díky józe jsem byla dva týdny po porodu nejen na své původní váze a poměrně fit, tedy v rámci možností – každopádně však fit i duševně.

Pokud bych měla možnost navrhnout balíček první záchrany pro těhotné a následně novopečené matky, pak by obsahoval dvě věci: poukázku na konzultaci s laktační poradkyní a vstupenku na několikaměsíční kurzy jógy!"


MARIETA J., BUČOVICE - O POWERYOZE:

"Jógu cvičím asi šest let, z toho čtyři roky Kundalini jogu a poslední dva roky powerjogu. Powerjoga s Evčou pro mě byla výzva, protože jsem už delší dobu hledala dynamičtější styl jógy, a cvičení mě moc nadchlo. Rychle jsem se dostala do formy po porodu a navíc se po každém cvičení cítím skvěle. Takže každému mohu vřele doporučit."        28.5. 2013


MONIKA O., LETONICE - O POWERYOZE:

"Ke cvičení powerjogy jsem se dostala díky lektorce Evce. Když začala vést kurzy v Bučovicích, byla jsem nadšená. Přestože jsem chodila několikrát týdně do posilovny, některé pozice jsem zvládala jen stěží nebo vůbec. Hodně mě to motivovalo k dalšímu cvičení a trénování. Lektorka všechny cviky pěkně vysvětlovala a nikomu nevadilo, jestli zvládne jednodušší variantu nebo těžší. 
Pokud jde o pocit ze cvičení powerjogy, je opravdu moc příjemný. Jakmile jsem zvládala techniku cvičení a začala se soustředit na dýchání, odcházela jsem z každé lekce jako znovuzrozená. 
Powerjoga mi pomohla s bolavými zády, následně i v těhotenství, kdy jsem na cvičení už nechodila. Eva mi ochotně půjčila DVD s jogou pro těhotné. Za to jsem jí hodně vděčná.
Už se těším na září, až znovu bude cvičení v Bučovicích."
        28.5. 2013


ZDENKA F., BUČOVICE - O POWERYOZE:

"Pro powerjógu jsem se rozhodla asi před dvěma lety.  Chtěla jsem si vyzkoušet dynamickou verzi jógy, protože "pomalá"  forma mě moc neoslovila. Powerjóga s lektorkou Evčou mě velmi nadchla, nabíjí mě energií. Každou lekcí jsem cítila, že jsem pružnější, zvládnu těžší pozice a už se tak nehrbím při chůzi  :-D
Tuto lektorku můžu jen doporučit. Působí na mě velice klidným a vyrovnaným dojmem. Vše nádherně vysvětlí, má trpělivost i s naprostými začátečníky. Také mně poradila, jak se správně stravovat a očistit organizmus. Powerjógu doporučuji opravdu každému, kdo si chce protáhnout a posílit všechny svaly na těle, zároveň také pročistit mysl od každodenních starostí. Nikdy by mě nenapadlo, že i po 3 dětech budu mít tak pružné tělo a zvládnu pozice, o kterých se mi dříve ani nesnilo...."    23.5. 2013


VERONIKA Š., SLAVKOV U BRNA - O POWERYOZE:

"Na powerjógu k Evě jsem začala chodit zhruba před dvěma lety. Již první lekce mě nadchly její pohodou, klidem, ale zároveň i docela velkou zátěží pro moje tělo. Pečlivé, polopatické vysvětlování jednotlivých pozic mě postupně vede k jejich lepšímu provádění, nyní se již hodně zaměřuji na samotný dech a čím dál víc kouzlu powerjógy propadám. Díky kombinaci relaxace, protahování a posilování celého těla mám téměř pořád dobrou náladu, zmizely bolesti hlavy a zad a celkově pociťuji obrovskou radost z toho, jak se zlepšují mé "výkony" a pomalu posunují hranice mé ohebnosti. Těším se na každou další lekci a Tobě, Evi, děkuji za lektorství této úžasné aktivity."            20.5. 2013


DOMINIKA J., BRNO - O POWERYOZE:

"Podelit sa o dojmy s jógy s lektorkou Evkou bude pre mňa velkým potešením. Kedže práve stredečné večere s power jogou mi už viac krát zlepšili den a uvolnili ma od každodenných myšlienok a fyzických strastí, ktoré ma trapia. Power joga a jej vedenie mi dopomohlo k správnemu dýchaniu, čím sa konečne ohriali moje vždy studene končatiny a poviem Vám, cítit ich, ako v nich prudi krv a dych, je naozaj osviežujúci pocit. Najma takto pred letným obdobím, keď telo chce ožívat.:) Takisto sa začali vytrácat bolesti zad a zlepšila sa mi ohybnost tela.
Co sa mi ešte páčilo je, že som sa mohla na lektorkou Evku obrátit s akýmkolvek dotazom a vždy som dostala užitočnú radu. Posobí na mňa ako človek otvorený a usmiatý, ktorý je spokojný a sebaistý v tom, čo robí. Samozrejme uz je na každom z nás, ako s radami naložíme. Pretože len s pevnou volou a vytrvaním sa može studnička zdravia v našom tele vyliečit. A myslim si, že lektorka, ako je Evka, a jej schopnost viest a cvičit, je velmi motivujúca. Aspoň pre mňa bola od začiatku inspiratívna a poháňajúca. Dokonca si zacvičím niekedy aj sama doma. Pokial sa chcete cítit lepšie a hladáte uvolnenie pohybom, tak odporúčam každemu takéto cvičenie vyskúšat.  Prajem každému vela nových sil a užívajte si jar a leto plnými dúškami."
            18.5. 2013


DÁŠA K., BRNO - O GRAVIDJÓZE:

„Na kurz gravidjógy s Evou jsem narazila náhodou a vybrala jsem si ho, jelikož mě zaujalo, že samotná lektorka měla s těhotenstvím nedávnou zkušenost. Eva mi byla inspirací a důkazem toho, že i v tomto období může být člověk aktivní, cítit se dobře a po porodu se rychle navrátit ke své původní postavě. 
Její lekce se mi líbily především díky jejímu osobitému a kamarádskému přístupu, komorní a uvolněné atmosféře a především jejímu zapálení pro danou věc. Kladně taky hodnotím detailní vysvětlování každého cviku a časté upozorňování na jeho správné provedení, což mi usnadnilo si rychle osvojit jednotlivé jógové pozice a doma si je sama zkoušet. Věřím, že pravidelné cvičení jógy značně přispělo k tomu, že jsem po celou dobu těhotenství netrpěla žádnými typickými obtížemi, jako jsou např. bolesti zad. Naopak, cítila jsem se dobře, jak na těle, tak i na duchu.  
Praktikování gravidjógy mi tedy potvrdilo, že těhotenství není nemoc a že je možné být ve skvělé kondici i v těhotenství a cvičit do posledního dne. :-)“ 

PS: Evi, to, co děláš, a jak to děláš, děláš dobře, jen tak dále...       16.5. 2013                            
                                                                                                                                        3 DNY PŘED TERMÍNEM PORODU


 

Pokud se Vám líbí naše lekce, neváhejte se s ostatními podělit o své dojmy a zkušenosti! V čem Vám lekce jógy pomáhají  a co Vás na nich baví?
Děkujeme za Vaši přízeň!

TOPlist