Reference

Pokud se Vám líbí mé lekce, neváhejte se s ostatními podělit o své dojmy a zkušenosti! V čem Vám lekce jógy pomáhají  a co Vás na nich baví? Děkuji za Vaši přízeň! Eva

PŘIDAT REFERENCI NA WEB
    PŘIDAT REFERENCI NA FB


DANIELA Ž., - O POPORODNÍM KURZU:

"Dobrý den Evo,
chtěla bych touto cestou ještě poděkovat za kurz, který se mi moc líbil a který jsem mohla absolvovat i s dcerkou. Jsem také cvičitelka jógy pro dospělé i pro děti, a proto jsme se určitě potkaly na nějakém semináři (nevím kdy ani kde, ale to není důležité). Máte to výborně technicky propracované s příjemnou atmosférou. Momentálně neučím, spíš se věnuju domácím povinnostem, takže jsem si užívala cvičení z druhé strany a bylo to fakt skvělé. Držím pěsti. Ať se daří Vám i Vaší rodině."

ALENA K., - O JARNÍM POBYTU S JÓGOU NA ANTARIKU 2018:

"Ahoj Evi, návrat do "reality" byl pro mě tentokrát krušný.  A před chvílí mi pohled na společnou fotku vehnal slzy do očí. Bylo to krásné a víc než příjemné a sešly se okolnosti, které mě nadchly. Bylo to kromě toho nádherného místa, které má úžasnou atmosféru, i překrásné počasí a bezvadná skupina lidí. I když jsem mezi lidmi stále a spíš mám v poslední době pocit, že si od nich nutně potřebuji odpočinout, tak mi to udělalo moc dobře. 
Na Tobě samotné jde vidět, že opravdu děláš něco, co máš ráda, čím žiješ. Obdivuji, jak na sobě dokážeš neustále pracovat, s jakou lehkostí a pohodou přednášíš a vysvětluješ. Přeji Ti z celého srdce, ať Ti nic nezkříží Tvoji cestu, vydrží Ti zdraví a elán, s jakým připravuješ podobné akce. Kéž by bylo více takových lidí a také takových, kteří si uvědomují, že pro to, aby byli zdraví a cítili se dobře, musí sami něco udělat. 
Budu se moc těšit na příští rok a za všechno Ti ještě jednou moc děkuji !!!"     30. 4. 2018


KATKA M., - O JARNÍM POBYTU S JÓGOU NA ANTARIKU 2018:

"Ahoj Evi, smekám před Tebou, víkend byl úžasný. Už jsem byla na více jógových pobytech, ale takto dobře propracovaný a do detailu promyšlený byl jen jeden a ten Tvůj. Moc se mi líbí Tvůj komplexní přístup. Je poznat, že to děláš srdcem!
K dokonalému zážitku přispělo také prostředí Antariku. Krásně zvolené místo se silnou energií. 
Těším se, že se zase někdy někde potkáme!"  30. 4. 2018

HANA G., - O JARNÍM POBYTU S JÓGOU NA ANTARIKU 2017

"Ráda bych ještě zpětně poděkovala za krásný víkend na Antariku. Opravdu jsem si to užila se „vším všudy“. Krásné místo, klid a pohoda. A Váš osobitý a nezaměnitelný lidský přístup, kdy dokážete sama sebe pobavit, mě upřímně potěšil a zahřál. Moc se mi tam líbilo a budu ráda, pokud se znovu setkáme. Upřímně.:-)." 7. 3. 2017
 

JANA Š., - O JARNÍM POBYTU S JÓGOU NA ANTARIKU 2017:

"Ahoj Evi, víkend byl  fajn, oceňuji Tvůj skvělý přístup, rady, jak cvičit, a hlavně, jak není vhodné cvičit.:) Překvapilo mě, že jsem pozorovala na sobě hned ke konci víkendu pozitivní účinky cvičení, i v pondělí po dni sezení v práci nohy v pohodě a dnešním letu do Holandska pořád dobré, takže určitě zařadím k hormonální józe, kterou cvičím téměř denně." 7. 3. 2017

HANA P., - O GRAVIDJÓZE:
 
"Dobrý den, Evi,
s radostí oznamuji, že se nám před dvěma týdny narodila dcera. Porod proběhl bez komplikací a rychle, přičemž během první doby porodní jste musela hodně škytat, jak jsem na vás a hodiny gravid jógy myslela ;-). Všechny úlevové pozice i dýchání jsem bezezbytku využila a věřím, že i díky nim patřím k těm šťastným maminkám, které budou na porod s radostí vzpomínat (jasně, bez kontrakcí a bolesti se to neobejde, ale i tak :-)). 
Moc děkuji za energii a rady, které jste nám předala, a doufám, že až malá malinko povyroste a vy se ke cvičení jógy po druhém mrněti vrátíte, tak budu moci začít chodit na vaše klasické středeční hodiny :-)."  11. 1. 2015
 
JANA P., - O LETNÍM POBYTU S JÓGOU NA ANTARIKU 2015:

"Ahoj Evi,
ještě jednou ti chci za náš kolektiv z Ostravy moc poděkovat za úžasný a inspirativní víkend. Naše lektorky byly nadšené a hodně si toho od tebe odnesly a navíc jsme tě obdivovaly, jak jsi to s miminkem krásně zvládala, máš úžasného manžela:-)." 29. 7. 2015

 

SILVIE H., - O GRAVIDJOZE

Dobrý večer Evo,
chtěla jsem Vám poděkovat za  příjemné dva kurzy gravid jógy, které jsem mohla s Vámi absolvovat.
Poslední lekci jsem absolvovala 5 dní před porodem. Při porodu jsem si vzpomněla i na Vás, kdy jsem využila některé pozice, které jsme během lekcí cvičily (využila jsem hlavně úlevovou  pozici ve stoje s lokty opřenými o stehna a pozici ve dřepu).

Ještě jednou děkuji a přeji hodně spokojenosti a úspěchů." 19. 3. 2014
 

JANA M., - O LETNÍM POBYTU S JÓGOU NA ANTARIKU 2014:

"Evi,
za mě i moji sestru Hanku bych chtěla poděkovat za krásný víkend s jógou. Bylo to víc než úžasné. :-DBěhem dvou dnů jsi nám stihla vytvořit nabitý a skvěle vyladěný program. Osobně jsem se dovzvěděla spoustu zajímavého o józe, cvičení a dalších možnostech v této oblasti. Celá skupinka mi byla velice sympatická a příjemná a to, jak jsme si předávaly a sdílely informace a zkušenosti, se mi líbilo maximálně a bylo mi to přínosem. Podařilo se spojit ty "správné lidi", což bylo vidět na celkové atmosféře v celém průběhu víkendu. Upřímně se přiznám, že stále žiju víkendem a čerpám z něj a přemýšlím o všem, co jsem viděla a slyšela. Moc mi to pomohlo. A myslím, že můžu mluvit za většinu, resp. za všechny. Tak to cítím. Sama jsem nyní začala ráno cvičit a už mám koupenou knížku a čtu si o józe. Líbí se nám Tvůj přístup. Celá akce byla velmi inspirativní a vysoce kvalitní a pozitivní:-). Co se týče místa - Antarik se nám velice zalíbil. Ubytování, jídlo i okolí naprosto skvělé, bezkonkurenční!!!!" 
18. 7. 2014
 

RENATA H., - O LETNÍM POBYTU S JÓGOU NA ANTARIKU:

"Bylo to úplně perfektní. Pořád z toho čerpám a moc mi to pomohlo. Také jsem si ujasnila a pochopila věci, které jsem prředtím neviděla. Děkuji."
18. 7. 2014
 
 

ALENA K., - O LETNÍM POBYTU S JÓGOU NA ANTARIKU:


"Bylo tam opravdu moc hezky a pro mě to byl velice příjemný a inspirativní pobyt, za který jsem velmi vděčná.
Velmi ráda pojedu na podzimni termin, už se moc těším
."
18. 7. 2014

 

PETRA H., - O LETNÍM POBYTU S JÓGOU NA ANTARIKU:

"Po pobytu na Antariku jsem tak nabitá pozitivní energií, jak už dlouho ne....snad mi to ještě pár dní vydrží a Tobě za to, Evi, děkuji! Cvičím teď doma dvakrát denně a minimálně 20 minut i ráno, což jsem dříve nebyla schopna. Teď se na každé ráno těším. Už se moc těším na příští Antarik!"

17. 7. 2014
 

JANA DAŇ., BRNO - O GRAVIDJÓZE:

"Na kurz gravidjógy jsem se plynule dostala z kurzů powerjógy, které jsem u Evči navštěvovala. Protože se mi moc líbil její přístup, atmosféra a celková pohoda na hodinách, volba byla jasná. Vůbec mě nenapadlo hledat jiné cvičení.... Absolvovala jsem tři kurzy a nebýt porodu, cvičila bych vesele dál. Tato volba byla ta nejlepší, celé těhotenství mě nebolela záda, neměla jsem oteklé nohy a celkově jsem se cítila skvěle, jak na těle, tak na duchu. Těhotenství jsem si díky gravidjóze užívala. Při samotném porodu jsem ocenila hlavně úlevové polohy a dýchání... Porod proběhl nad mé očekávání rychle a v pohodě. Takže, milé těhulky, cvičte gravidjógu.
Evi, Vám děkuji a nám přeji, ať cvičíte dál a Vaše lekce jsou stále tak příjemné."       13.6. 2014

 

JANA D., BRNO - O GRAVIDJÓZE:

"K Evě jsem se dostala přes jejího manžela - spolužáka a kamaráda - a jsem tomu velice ráda. Hned od začátku těhotenství jsem začala chodit na lekce gravidjógy a pokračovala jsem téměř  až do porodu (pak už jsem nechtěla jezdit autem). U porodu mi velmi pomohlo nacvičené dýchání a taky jsem využila některé polohy, které jsme dělaly na lekcích. Můj porod proběhl hladce a rychle jsem se dostala opět do kondice. Pro mě byly Eviny lekce rozhodně dobrou volbou."        14. 3. 2014
 

MARTINA H., - O AKCI "PODZIMNÍ JÓGOVÁNÍ":

"Byla jsem na podzimním jógování v sobotu 16. 11. v Řečkovicích. Bylo to velmi přínosné, moc se mi to líbilo, atmosféra, přístup, lektorka, způsob, jakým proběhl výklad, i samotné cvičení. A navíc jsme mohli vyhrát i dárkové balíčky, což se mi sice nepodařilo, ale nevadí. :-) Určitě moc ráda půjdu na další podobnou akci a doufám, že to bude brzy. Děkuji moc."    18. 11. 2013
 

EVA P., BRNO - O POWERJÓZE A GRAVIDJÓZE:

"Milá Evi, milé budoucí maminky,
ke gravidjóze jsem se dostala přes lekce powerjógy, které jsem náhodou objevila na webu, zrovna když Evča byla těhotná. S powerjógou jsem měla již zkušenosti z minulosti a oblíbila jsem si ji. Evča mi byla sympatická od první lekce a vyhovoval mi její styl vedení a přístup k powerjóze. Byla jsem fascinovaná, jak zvládá jednotlivé pozice s rostoucím bříškem.
Když mě toto krásné očekávání potkalo asi za půl roku poté, neváhala jsem a přihlásila jsem se do kurzu jógy pro těhotné. Jóga byla pro mě relax a zároveň jsem si udržovala fyzičku s bříškem. Celé těhotenství jsem si doslova užívala, bez potíží. Vychodila jsem dva kurzy za sebou a cítila se báječně, můžete posoudit sami – foto v den předpokládaného termínu porodu :) Za tři dny se mi narodila dcerka.
U Evči jsem ocenila profesionální vedení lekce s příjemnou atmosférou a kamarádským přístupem.
Děkuji, že takový kurz existuje!"        15.11. 2013 

 

IVANA C., BRNO - O GRAVIDJÓZE:

"Nepatřím rozhodně k ženám se silně rozvinutými mateřskými pudy a před vlastním těhotenstvím jsem o děti nejevila pražádný zájem – do kočárků jsem v případě nutnosti nahlížela jen z úctyhodné vzdálenosti a těhotné ženy jsem povětšinou silně litovala kvůli všem těm „komplikacím“, které musí s břichem překonávat. Když jsem pak sama otěhotněla, snažila jsem se dlouho dělat, že se vlastně nic neděje, a vesele lezla dál po skalách, dokonce jsem ještě ve třetím měsíci odehrála několik ligových volejbalových utkání (jen ty smeče nebyly, co bývaly). Postupně jsem se ale musela zklidnit, neb dítko v batůžku na břiše nebylo na nějaké velké poskoky zvědavé.
A tak jsem se začala čím dál více věnovat józe, kterou jsem doposud využívala jen jako prostředek k uvolnění. Narazila jsem na lekce jógy pro těhotné a ke svému velkému překvapení zjistila, že se nejedná o žádné přihlouplé „hlazení mimíska v bříšku“, ale o opravdu dobře propracovaný systém pozic, které dělají kulatící se postavě víc než dobře. Pod vedením lektorky Evy Hrdličkové jsem se dokázala nejen uvolnit a protáhnout, ale jóga mě zase chytla za srdíčko. Začala jsem se soustředit na dech, což mi pomohlo aspoň částečně spojit se s tím rostoucím tvorečkem uvnitř. A blahodárné účinky měly Eviny lekce i „zvenčí“. Přestala mě úporně bolet bedra, uvolnily se lopatky, začalo se mi líp dýchat. A u jógy jsem zůstala až do konce těhotenství. Eviny sestavy jsem cvičila každý den i doma, prakticky až do posledního dne těhotenství. A první den po porodu v porodnici jsem si vyprosila od manžela, aby mi přinesl místo pugétu jógamatku. V prvních dnech po přivedení dcery Báry na svět mě Evina sestava ásan postavila doslova na nohy a taky mně, jako jediný prozatím myslitelný pohyb, pomohla nezbláznit se z „internace“ v porodnici. Postupně jsem přidávala náročnější pozice a díky józe jsem byla dva týdny po porodu nejen na své původní váze a poměrně fit, tedy v rámci možností – každopádně však fit i duševně.

Pokud bych měla možnost navrhnout balíček první záchrany pro těhotné a následně novopečené matky, pak by obsahoval dvě věci: poukázku na konzultaci s laktační poradkyní a vstupenku na několikaměsíční kurzy jógy!"

 

MARIETA J., BUČOVICE - O POWERYOZE:

"Jógu cvičím asi šest let, z toho čtyři roky Kundalini jogu a poslední dva roky powerjogu. Powerjoga s Evčou pro mě byla výzva, protože jsem už delší dobu hledala dynamičtější styl jógy, a cvičení mě moc nadchlo. Rychle jsem se dostala do formy po porodu a navíc se po každém cvičení cítím skvěle. Takže každému mohu vřele doporučit."        28.5. 2013
 

MONIKA O., LETONICE - O POWERYOZE:

"Ke cvičení powerjogy jsem se dostala díky lektorce Evce. Když začala vést kurzy v Bučovicích, byla jsem nadšená. Přestože jsem chodila několikrát týdně do posilovny, některé pozice jsem zvládala jen stěží nebo vůbec. Hodně mě to motivovalo k dalšímu cvičení a trénování. Lektorka všechny cviky pěkně vysvětlovala a nikomu nevadilo, jestli zvládne jednodušší variantu nebo těžší. 
Pokud jde o pocit ze cvičení powerjogy, je opravdu moc příjemný. Jakmile jsem zvládala techniku cvičení a začala se soustředit na dýchání, odcházela jsem z každé lekce jako znovuzrozená. 
Powerjoga mi pomohla s bolavými zády, následně i v těhotenství, kdy jsem na cvičení už nechodila. Eva mi ochotně půjčila DVD s jogou pro těhotné. Za to jsem jí hodně vděčná.
Už se těším na září, až znovu bude cvičení v Bučovicích."
        28.5. 2013

 

ZDENKA F., BUČOVICE - O POWERYOZE:

"Pro powerjógu jsem se rozhodla asi před dvěma lety.  Chtěla jsem si vyzkoušet dynamickou verzi jógy, protože "pomalá"  forma mě moc neoslovila. Powerjóga s lektorkou Evčou mě velmi nadchla, nabíjí mě energií. Každou lekcí jsem cítila, že jsem pružnější, zvládnu těžší pozice a už se tak nehrbím při chůzi. :-)
Tuto lektorku můžu jen doporučit. Působí na mě velice klidným a vyrovnaným dojmem. Vše nádherně vysvětlí, má trpělivost i s naprostými začátečníky. Také mně poradila, jak se správně stravovat a očistit organizmus. Powerjógu doporučuji opravdu každému, kdo si chce protáhnout a posílit všechny svaly na těle, zároveň také pročistit mysl od každodenních starostí. Nikdy by mě nenapadlo, že i po 3 dětech budu mít tak pružné tělo a zvládnu pozice, o kterých se mi dříve ani nesnilo...."    23.5. 2013

 

VERONIKA Š., SLAVKOV U BRNA - O POWERYOZE:

"Na powerjógu k Evě jsem začala chodit zhruba před dvěma lety. Již první lekce mě nadchly její pohodou, klidem, ale zároveň i docela velkou zátěží pro moje tělo. Pečlivé, polopatické vysvětlování jednotlivých pozic mě postupně vede k jejich lepšímu provádění, nyní se již hodně zaměřuji na samotný dech a čím dál víc kouzlu powerjógy propadám. Díky kombinaci relaxace, protahování a posilování celého těla mám téměř pořád dobrou náladu, zmizely bolesti hlavy a zad a celkově pociťuji obrovskou radost z toho, jak se zlepšují mé "výkony" a pomalu posunují hranice mé ohebnosti. Těším se na každou další lekci a Tobě, Evi, děkuji za lektorství této úžasné aktivity."            20.5. 2013
 

DOMINIKA J., BRNO - O POWERYOZE:

"Podelit sa o dojmy s jógy s lektorkou Evkou bude pre mňa velkým potešením. Kedže práve stredečné večere s power jogou mi už viac krát zlepšili den a uvolnili ma od každodenných myšlienok a fyzických strastí, ktoré ma trapia. Power joga a jej vedenie mi dopomohlo k správnemu dýchaniu, čím sa konečne ohriali moje vždy studene končatiny a poviem Vám, cítit ich, ako v nich prudi krv a dych, je naozaj osviežujúci pocit. Najma takto pred letným obdobím, keď telo chce ožívat.:) Takisto sa začali vytrácat bolesti zad a zlepšila sa mi ohybnost tela.
Co sa mi ešte páčilo je, že som sa mohla na lektorkou Evku obrátit s akýmkolvek dotazom a vždy som dostala užitočnú radu. Posobí na mňa ako človek otvorený a usmiatý, ktorý je spokojný a sebaistý v tom, čo robí. Samozrejme uz je na každom z nás, ako s radami naložíme. Pretože len s pevnou volou a vytrvaním sa može studnička zdravia v našom tele vyliečit. A myslim si, že lektorka, ako je Evka, a jej schopnost viest a cvičit, je velmi motivujúca. Aspoň pre mňa bola od začiatku inspiratívna a poháňajúca. Dokonca si zacvičím niekedy aj sama doma. Pokial sa chcete cítit lepšie a hladáte uvolnenie pohybom, tak odporúčam každemu takéto cvičenie vyskúšat.  Prajem každému vela nových sil a užívajte si jar a leto plnými dúškami."
            18.5. 2013

 

DÁŠA K., BRNO - O GRAVIDJÓZE:

„Na kurz gravidjógy s Evou jsem narazila náhodou a vybrala jsem si ho, jelikož mě zaujalo, že samotná lektorka měla s těhotenstvím nedávnou zkušenost. Eva mi byla inspirací a důkazem toho, že i v tomto období může být člověk aktivní, cítit se dobře a po porodu se rychle navrátit ke své původní postavě. 
Její lekce se mi líbily především díky jejímu osobitému a kamarádskému přístupu, komorní a uvolněné atmosféře a především jejímu zapálení pro danou věc. Kladně taky hodnotím detailní vysvětlování každého cviku a časté upozorňování na jeho správné provedení, což mi usnadnilo si rychle osvojit jednotlivé jógové pozice a doma si je sama zkoušet. Věřím, že pravidelné cvičení jógy značně přispělo k tomu, že jsem po celou dobu těhotenství netrpěla žádnými typickými obtížemi, jako jsou např. bolesti zad. Naopak, cítila jsem se dobře, jak na těle, tak i na duchu.  
Praktikování gravidjógy mi tedy potvrdilo, že těhotenství není nemoc a že je možné být ve skvělé kondici i v těhotenství a cvičit do posledního dne. :-)“ 

PS: Evi, to, co děláš, a jak to děláš, děláš dobře, jen tak dále...       16.5. 2013                            
                                                                                                                 

TOPlist