***PLÁNOVANÉ AKCE***

LEKCE JÓGY PRO MAMINKY S DĚTMI JAKKOLI DLOUHO PO PORODU - STŘEDA 30. 1. 2019, 13:30 - 14:40
(PÍSEČNÉ CENTRUM, BRNO-ŘEČKOVICE)

REZERVOVAT MÍSTO

Milé ženy:-),
přijměte pozvání na 70minutovou lekci jógy, zaměřenou především na správné držení těla, nápravu rozestupu břišních svalů, práci s hlubokým stabilizačním systémem a na kompenzaci typicky ochablých a zkrácených svalů v období raného i pokročilejšího mateřství

Součástí lekce bude i testování přítomnosti (případně míry) diastázy břišních svalů (pro zájemkyně).

Lekce bude vhodná pro začátečnice i pokročilé. Na lekcích propoujuji jógu, rehabilitační cviky, fyzioterapeutické techniky, prvky vývojové kineziologie (s vývojovými pozicemi miminek). Zohledňuji individuální nastavení dané ženy, stav břicha a časový odstup od porodu.

Dobrá zpráva je, že dítko můžete vzít s sebou a nechat jej hrát si v písečné části sálu s bábovičkami, mlýnky, nádobíčkem, ale také v nepísečné části (hrací zázemí bude k dispozici).

Lekce tohoto typu bývají někdy klidnější, někdy rušnější, dle rozpoložení dětí. Klidně jim tedy s sebou vezměte nějakou oblíbenou hračku, věnujte se jim dle potřeby, kojte - jak je libo:-).

Přítomnost dětí v písku má svá specifika, proto, prosím, dodržujte pravidla - písek se nerozhazuje a neběhá se v něm. V sále je od září 2018 nový typ plážového písku s omezenou prašností při pohybu v něm.

Tato lekce bude zkušební, pokud bude probíhat ku spokojenosti všech, vypsala bych v tomto čase od poloviny dubna 2019 kurz. 


Přijďte si lekci zkrátka vyzkoušet, minimálně bude zábava:-). 

 

Místo a adresa: Písečné centrum, Měřičkova 20, 62100 Brno

Termín a čas: středa 30. 1. 2019, 13:30 - 14:40

Vstupné: 170 Kč (včetně dítěte)

Lektorka: Eva Hrdličková, 608 050449, efilipkova@seznam.cz, FB

Rezervace: přes webový formulář nahoře

S sebou: pohodlné oblečení na cvičení (cvičí se bosky či v ponožkách), případně ručník/plážovou deku pro cvičení v písku, deku na závěrečnou relaxaci; potřeby pro dítě dle svého uvážení

K dispozici: podložky na jógu (pro cvičení na pevné ploše), jedna plážová deka pro cvičení v písku, gymnastické balóny, meditační polštářky;
pro děti: písečná plocha s bábovičkami, nádobíčkem na "vaření", mlýnky, dále hrací prvky na pevné ploše sálu
      

 

DALŠÍ FOTKY Z PODOBNÝCH LEKCÍ

        

    

TOPlist