Kurz jógy pro začátečníky

KURZ JÓGY PRO ZAČÁTEČNÍKY A MÍRNĚ POKROČILÉ,
BRNO-ŘEČKOVICE

 

   POKRAČOVÁNÍ KURZU OD ZÁŘÍ 2019
(na kurz bude možné se hlásit od konce června)

         

  • KDEPísečné centrum, Měřičkova 20, Brno-Řečkovice
  • KURZOVNÉ:  
  • LEKTOR: Eva Hrdličková
  • PŘIHLÁŠKA A PODMÍNKY:
    přihlašovacím formulářem nahoře - potvrdím Vám volné místo na kurzu a zašlu údaje k platbě. Přihláška se stává závaznou po úhradě kurzovného, termín splatnosti 10 dnů před začátkem kurzu. Za neúčast na lekcích nevracíme kurzovné. 1 -2 lekce je možno nahradit v jiných souběžných kurzech - po domluvě s lektorkou a v případě volna na lekci. VSTUP DO KURZU PO JEHO ZAHÁJENÍ MOŽNÝ (za sníženou cenu) - NUTNO DOMLUVIT. Při nedostatečném počtu zájemců je Vám kurzovné vráceno. V případě volných míst na lekci je po předchozí domluvě možné přijít na ukázkovou lekci (nejlépe v probíhajícím kurzu), cena 160Kč (60min)
  • O KURZU: Kurz je vhodný pro všechny, které jóga láká, ale ještě se s ní nesetkali, také pro ty, kteří si buď cvičí sami doma nebo navštěvují hromadné lekce a nejsou si často jisti, zda pozice provádějí správně, zda správně dýchají atd., zkrátka rádi by začali tak trochu od začátku a více systematicky. Cílem kurzu bude naučit se základní principy jógy a zdravého pohybu a postupně je začít vnášet do každodenního života. Budeme se podrobně věnovat dechu, technice pozic, naučíme se pozice přizpůsobit sobě tak, aby mohl každý bezpečně cvičit doma a započal tak či prohloubil svou domácí jógovou praxi. U jednotlivých pozic je kladen důraz na přesnou techniku a zároveň jemnost provedení vůči tělu s ohledem na individuální rozdíly mezi přítomnými. Budeme se snažit respektovat limity svého těla a jeho aktuální kondici a stav, abychom v pozicích mohli stále volně dýchat, necítili v nich bolest a vychutnali si je "tady a teď". Každá lekce kurzu bude tématicky zaměřená (např. na předklony, záklony, balanční pozice, práci s chodidly atd.). Okrajově se budeme věnovat i základním principům jógové filozofie, které pak můžeme uplatnit v praxi a možná nám leccos z toho pomůže ještě více si vychutnávat dar života:-). Po lekci se lektorka vždy ještě věnuje individuálním dotazům, nebojte se tedy kdykoli na cokoli zeptat.
  • Jakékoli potíže můžete se mnou před lekcí konzultovat (před první lekcí či průběžně), ať vám můžu poradit, které pozice vynechat či jak je upravit (bolesti kloubů, SI skloubení, hypermobilita kloubů, akutní či chronické bolesti zad, výrazná skolióza, prodělaná zranění, operace kloubů, páteře; vysoký tlak atd.). 
  • S SEBOU: pití, pohodlné oblečení, cvičí se naboso či v ponožkách; pokud budete chtít cvičit v písečné části, osušku/deku s sebou
  • K DISPOZICI (pro každého): podložky na jógu, meditační polštářky na vypodložení v pozicích, velké balóny

PÍSEČNÉ CENTRUM:

                        


PROBĚHLÉ KURZY NA JINÝCH MÍSTECH:

        

 

TOPlist