Jóga pro těhotné Tišnov

JÓGA PRO TĚHOTNÉ, BRNO-ŘEČKOVICE a TIŠNOV

  REZERVOVAT MÍSTO
 

    JARO 2019 - 3 TERMÍNY:

ČTVRTEK 18:15 - 19:15 (4. 4. - 13. 6. 2019., NENÍ 2. 5. - 10 lekcí) - Písečné centrum VOLNÁ MÍSTA

STŘEDA 9:30 - 10:25 (3. 4. - 19. 6. 2019, NENÍ 1. a 8. 5. - 10 lekcí) Písečné centrum VOLNÁ MÍSTA

PONDĚLÍ 11:05 - 12:00 (18. 3. - 20. 5. 2019, NENÍ 22. a 29. 4. - 8 lekcí) - Tišnov, SVČ Inspiro - 
VOLNÁ MÍSTA (
s dětmi, možnost přidat se i po zahájení za sníženou cenu)
 

 • UKÁZKOVÁ LEKCE - možná na probíhajících kurzech v Brně-Řečkovicích - viz ROZVRH
 • KDEPísečné centrum, Měřičkova 20, Brno-Řečkovice
  SVČ Inspiro, Riegrova 312, Tišnov
 • KURZOVNÉ: 1590Kč (10 lekcí - Řečkovice od dubna), 1200Kč (8 lekcí - Tišnov od března)
 • LEKTOR: Eva Hrdličková 
 • ROZHOVOR O JÓZE V TĚHOTENSTVÍ S LEKTORKOU EVOU
 • PŘIHLÁŠKA A PODMÍNKY:
  Přihlašovacím formulářem nahoře, potvrdím Vám volné místo na kurzu a zašlu údaje k platbě. Přihláška se stává závaznou po úhradě kurzovného, termín splatnosti 10 dnů před začátkem kurzu. Za neúčast na lekcích nevracíme kurzovné. 1 - 2 lekce je možno po domluvě nahradit v jiných souběžných kurzech - v případě volna na lekci. VSTUP DO KURZU PO JEHO ZAHÁJENÍ MOŽNÝ (za sníženou cenu) - NUTNO DOMLUVIT. Pokud máte termín porodu před skončením kurzu, je možné domluvit zkrácení kurzu (včetně kurzovného). Při nedostatečném počtu zájemkyň je Vám kurzovné vráceno. V případě volných míst na lekci je po předchozí domluvě možné přijít na ukázkovou lekci, cena 160Kč (175Kč s dítětem).
 • O KURZU: Eva H.: "Lekce jsou vhodné ve všech trimestrech a pro všechny pokročilosti. Předpokladem je těhotenství bez komplikací (zkracování čípku apod.), schválení cvičení lékařem. Styl lekce, zvolené pozice a způsob jejich provedení vychází z mých zkušeností a znalostí získaných na seminářích (nejen) o józe pro těhotné, pánevním dnu, na odborných fyzioterapeutických seminářích, v literatuře o těhotenství, anatomii, ale především vlastní praxí během dvou těhotenství (také před a po těhotenstvích). Lekce je vedena velice ohleduplným způsobem, přičemž se snažím o to, aby gravidjóga ženám pomáhala cítit se plné energie, naučit se uvolnit (nejen psychicky, ale také kladu důraz na uvolnění se při výdechu - nácvik pro první dobu porodní), udržet si jistou kondici, předcházet či pomáhat s častými těhotenskými potížemi (bolesti zad, SI skoubení, kyčlí, otoky, zácpa atd.). Respektuji změny odehrávající se v těle těhotné ženy (hormonální, fyziologické, anatomické), např. zvětšená mobilita v kloubech, prohloubení zakřivení páteře atd., od čehož se mj. odvíjí přizpůsobení pozic. Jemným způsobem pracujeme se svaly pánevního dna a hlubokým břišním svalstvem, šikmými břišními svaly a hlídáme si přílišné nezapojování vnějšího břišního svalu (přímého). Během lekce nacvičujeme i základní úlevové pozice a způsob dýchání pro první dobu porodní, podporuji přirozený přístup k těhotenství a k porodu. Po lekci či prostřednictvím emailu ráda s čímkoli poradím a prodiskutuji témata spjatá s těhotenstvím, porodem, kojením, zdravím dětí, poporodním cvičením atd. Více ZDE)
 • PRO ZAČÁTEČNICE I POKROČILÉ
 • Jakékoli potíže můžete se mnou před lekcí konzultovat, ať se můžeme domluvit, které pozice vynechat či jak je upravit (bolesti kyčlí, SI skloubení, rozestup symfýzy, zkracování čípku, hemoroidy, hypermobilitu kloubů, prodělané operace kloubů, páteře, slabost při delším stání, tvrdnutí břicha atd.). Při velké únavě, nevolnostech či zvýšené teplotě (hlavně v 1. trimestru) doporučuji relaxovat doma:-).
 • S SEBOU: pití, pohodlné oblečení, do Písečného centra velký ručník (pokud chcete cvičit v písku)
 • K DISPOZICI PRO KAŽDÉHO: Písečné centrum: podložky na jógu, deky na vypodložení v pozicích, meditační polštářky 
  Inspiro: podložky na jógu, balanční polštářek na vypodložení v pozicích, hrací koutek pro děti


Písečné centrum:

            


INSPIRO:

                                                  


Proběhlé kurzy (na jiných místech):

                            

 
TOPlist