Jóga pro maminky s dětmi

KURZ JÓGY PRO MAMINKY S DĚTMI, BRNO-KRÁLOVO POLE

       ŽÁDNÉ AKTUÁLNÍ KURZY

 • ÚTERÝ 9:30 - 10:25 (2. 10. - 4. 12., NENÍ 30. 10. 2018) - Semilasso -  OBSAZENO (PROBĚHLO)
 • KDE
  Najdete nás na mapy.cz -
  KC Semilasso - zrcadlový sál, Palackého třída 126, Brno-Královo Pole
 • LEKTOR: Eva Hrdličková
 • KURZOVNÉ:  
 • PŘIHLÁŠKA A PODMÍNKY: 
  přihlašovacím formulářem nahoře - potvrdím Vám volné místo na kurzu a zašlu údaje k platbě. Přihláška se stává závaznou po úhradě kurzovného, termín splatnosti 7 dnů před začátkem kurzu. Za neúčast na lekcích nevracíme kurzovné. 2 lekce je možno po domluvě nahrazovat v jiných souběžných kurzech - po domluvě s lektorkou a v případě volna na lekci. VSTUP DO KURZU PO JEHO ZAHÁJENÍ MOŽNÝ (za sníženou cenu) - NUTNO DOMLUVIT. Při nedostatečném počtu zájemců je Vám kurzovné vráceno. V případě volných míst na lekci je po předchozí domluvě možné přijít na ukázkovou lekci, cena 160Kč.
 • JAK K NÁM
  - Semilasso: tram. č. 1, 6; bus č. 41, 42, 44, 53, 70, 71, 84; trolejbus č. 30 - zastávka "Semilasso" tram. č. 6, bus č. 41, 42, 43, 44, 53, 70, 71, 84, trol. č. 30 - zast. "Královo Pole, nádraží"               
  vlak - zastávka "Brno-Královo Pole"
  Přístup (bezbariérový) branou z ulice Kosmova k samostatnému zadnímu vchodu (na dveřích uvidíte letáček Jóga Eva). Kočárky (se spícím dítětem) možno nechávat v šatně přímo vedle sálu. 
 • PARKOVÁNÍ:
  - Semilasso: neplacené: na ulici Metodějova, na parkovišti vpravo od budovy Semilassa, na parkovišti Božetěchova, na parkovišti pod rychlostní silnicí u nádraží Kr. Pole  
  placené: parkovací prostor v budově Nového Semilassa (vjezd z ulice Metodějova) - cena 10Kč za každou započatou hodinu; 
  parkoviště u Lidla
 • O KURZU: Kurz je vhodný pro všechny, které jóga láká, ale ještě se s ní nesetkali, také pro ty, kteří si buď cvičí sami doma nebo navštěvují hromadné lekce a nejsou si často jisti, zda pozice provádějí správně, zda správně dýchají atd., zkrátka rádi by začali tak trochu od začátku a více systematicky. Cílem kurzu bude naučit se základní principy jógy a zdravého pohybu a postupně je začít vnášet do každodenního života. Budeme se podrobně věnovat dechu, technice pozic, naučíme se pozice přizpůsobit sobě tak, aby mohl každý bezpečně cvičit doma a započal tak či prohloubil svou domácí jógovou praxi. U jednotlivých pozic je kladen důraz na přesnou techniku a zároveň jemnost provedení vůči tělu s ohledem na individuální rozdíly mezi přítomnými. Budeme se snažit respektovat limity svého těla a jeho aktuální kondici a stav, abychom v pozicích mohli stále volně dýchat, necítili v nich bolest a vychutnali si je "tady a teď". Každá lekce kurzu bude tématicky zaměřená (např. na předklony, záklony, balanční pozice, práci s chodidly atd.). Okrajově se budeme věnovat i základním principům jógové filozofie, které pak můžeme uplatnit v praxi a možná nám leccos z toho pomůže ještě více si vychutnávat dar života:-). Po lekci se lektorka vždy ještě věnuje individuálním dotazům, nebojte se tedy kdykoli na cokoli zeptat.
  Pokud chcete začít s jógou a nemáte hlídání, můžete vzít děti s sebou, bude to mít výhodu pro Vás i děti: děti budou jógu nasávat přirozeně od vás a okolí - nápodobou (ať už nastavením vnitřního rozpoložení nebo zkoušením jógových pozic). No a vy budete moci hledat vnitřní klid, spokojenost a radost z toho, co je teď, nejen tehdy, když je klid vnější, ale v reálně rušném prostředí:-).
 • Jakékoli potíže můžete se mnou před lekcí konzultovat (před první lekcí či průběžně), ať vám můžu poradit, které pozice vynechat či jak je upravit (diastáza břišních svalů, bolesti kloubů, SI skloubení, hypermobilita kloubů, akutní či chronické bolesti zad, výrazná skolióza, prodělaná zranění, operace kloubů, páteře; vysoký tlak atd.). 
 • S SEBOU: pití, pohodlné oblečení, přezůvky (pro cestu k toaletám), cvičí se naboso či v ponožkách;
  PRO DÍTĚ: pro chodící děti přezůvky (např. capáčky), oblíbenou hračku, svačinku (typu křupky apod.), plenky a další potřeby
   dle Vašeho uvážení
 • K DISPOZICI (pro každého): podložky na jógu a deky na vypodložení v pozicích a závěrečnou relaxaci, hrací deky a hračky pro miminka, hrací koutek pro starší děti, přebalovací pult, ubrousky suché i vlhčené

KC SEMILASSO:

                                                  


 

PROBĚHLÉ KURZY NA JINÉM MÍSTĚ:

     

 

 

TOPlist