Individuální lekce jógy

Nabízím INDIVIDUÁLNÍ LEKCE JÓGY V ČEBÍNĚ (Brno-venkov).
Lekce je přizpůsobena Vašim momentálním cílům, pokročilosti, věku, případnému zdravotnímu omezení či stavu (např. těhotenství, poporodní období).
Věnuji se józe s prvky fyzioterapie a vývojové kineziologie, dále józe v těhotenství a po porodu. Více o mně a o principech, které na lekcích uplatňuji, naleznete ZDE.


CENÍK:

 • 60minutová lekce pro 1 osobu: 800 Kč
 • 60minutová lekce pro 2 osoby: 1200 Kč
 • 60minutová lekce pro 3 osoby: 1560 Kč
 • Vypracování individuálního cvičebního plánu na základě předchozí konzultace: 1500 Kč
   

VOLNÉ TERMÍNY:
Volné termíny na pravidelné lekce (např. 1-2x za 1-2 týdny): úterý a pátek 9:15 - cca 13h.
Operativně je možné se domluvit i na pondělí či čtvrtek v dopoledním čase.
 

PROČ ZVOLIT SOUKROMOU LEKCI?
Možná jste už někdy navštívili skupinovou lekci jógy a odradilo Vás např. velké množství lidí, příliš mnoho rozptylujících vlivů, nemožnost se patřičně soustředit a zároveň uvolnit. Nebo jste očekávali pomalejší či naopak dynamičtější průběh lekce, pozice se Vám jevily příliš náročné nebo nevyhovovaly Vašemu zdravotnímu stavu či momentální náladě. Také jste si možná nebyli jisti správností provedení pozic, není totiž v silách lektora obejít všechny cvičící a asistovat jim v pozicích (především u dynamických stylů jógy), následkem čehož se bohužel může stát, že se jógové ásany naučíte provádět nesprávně nebo provádíte pozice, které právě pro Vás nejsou vhodné. Slýchám i názor, že se začátečník stydí přijít na skupinovou lekci mezi ty pokročilejší, protože se bojí toho, že mu to "nepůjde" a že tím vzbudí nežádoucí pozornost..., na což vždy reaguji názorem, že v józe nejde o to, aby nám něco šlo či nešlo, abychom vypadali dobře či "trapně", ale jde o to, jak se při tom cítíme MY a co to přináší NÁM. Jde o to nalézt psychickou i fyzickou rovnováhu, najít zalíbení v přítomném okamžiku a cítit spokojenost se sebou samými ve svém aktuálním životním období, situaci i kondici.

Během individuálních lekcí je Vám věnována pozornost od začátku do konce. Lekce je Vám "ušita na míru" na základě předchozí konzultace, tělesné diagnostiky, Vašeho aktuálního zdravotního stavu, pokročilosti a zkrátka toho, čeho chcete pomocí jógy dosáhnout. Někdo chce ulevit od stresu a naučit se relaxovat, jiný touží zlepšit držení těla a pomoci si od bolesti zad/kloubů, někdo potřebuje ulevit od konkrétního zdravotního problému a někdo chce zase rozproudit energii v těle a zvýšit tak "chuť do života". Ve skutečnosti jóga pomáha se všemi jmenovanými body, pokud ji vhodně přizpůsobíme a pokud docílíme jisté pravidelnosti v jejím praktikování. Nelze totiž od jógy očekávat "zázraky", pokud ji praktikujeme teprve krátkou dobu či nepravidelně. Nejlepších účinků dosáhneme, když propojíme vhodný pohyb, relaxační techniky a vyváženou stravu - to jsou ty nejlepší "léky" na dlouhý a kvalitní život. 
 

JAK ZAČÍT?
Pokud máte zájem se domluvit, ozvěte se pomocí emailu (jogaeva@email.cz) či telefonicky (608 050449) a dejte tak józe možnost zpříjemnit Vám život.

Během první lekce provedeme konzultaci a vyplníte krátký dotazník, abych věděla, zda netrpíte nějakými obtížemi a nepřihoršila Vám. Provedeme nezbytnou tělesnou diagnostiku a nastavíme držení těla. Dále započneme vlastní jógovou praxi. Na první lekci tedy počítejte s časem až 90 minut (za cenu lekce 60minutové).

S sebou na lekci potřebujete pouze pohodlné oblečení a vůli na sobě pracovat.

Před lekcí alespoň 2-4 hodiny nejezte hůře stravitelné jídlo a nepijte kávu.
 

CO JE V SÁLE K DISPOZICI NA PŮJČENÍ?

 • neklouzavé podložky na jógu
 • meditační polštářky, deky, menší polštářky na různé vypodložení v pozicích, jógové bloky, bolster
 • bosu (balanční plošinka)
 • válec a míčky na uvolnění fascií
 • pomůcky pro práci s klenbou nohy (tenisový míček, balanční ježci atd.)
 • posilovací gumy různého typu, činky
 • autotrakční lehátko (výborná pomůcka na pomoc proti artróze kloubů, pro léčbu posunu plotýnek, prodlužuje páteř v rámci milimetrů až centimetrů, vyrovnává pravolevé dysbalance, pomáhá proti křečovým žilám, podporuje prokrvení orgánů)

Těší se na Vás lektorka Eva Hrdličková:-)                                       
                                                                

 

TOPlist