Individuální lekce jógy

Nabízím individuální lekce jógy. Čas a cena dohodou, maximální počet lidí na jedné lekci je dva + lektor. Lekce je přizpůsobena  Vašim momentálním cílům, pokročilosti, věku, případnému zdravotnímu problému či těhotenství. Styly jógy, které cvičím: jemná jóga s prvky fyzioterapie, jóga pro těhotné a po porodu. 

AKTUÁLNĚ MÁM SOUKROMÉ LEKCE POZASTAVENY, POKRAČOVÁNÍ OD LÉTA 2019 V ČEBÍNĚ (BRNO-SEVER).

Možná jste už někdy navštívili skupinovou lekci jógy a odradilo Vás, že tam bylo hodně lidí a nedokázali jste se patřičně uvolnit, nebo že byl průběh lekce příliš pomalý nebo naopak dynamický, že byly zvoleny pozice pro Vás náročné nebo nevyhovovaly Vašemu zdravotnímu stavu či momentální náladě. Také jste si možná nebyli jisti, zda děláte jógové pozice správně, protože není v silách lektora obejít všechny cvičící a asistovat jim v pozici (především u dynamických stylů jógy), následkem čehož se bohužel může stát, že se jógové ásany naučíte provádět nesprávně nebo provádíte pozice, které právě pro Vás nejsou vhodné. Slýchám i názor, že začátečník se stydí přijít na skupinovou lekci mezi ty pokročilejší, protože se bojí toho, že mu to nepůjde a že tím vzbudí nežádoucí pozornost..., na což vždy reaguji, že v józe nejde o to, aby nám něco šlo či nešlo, abychom vypadali dobře či "trapně", ale jde o to, jak se při tom cítíme MY a co to přináší NÁM.
Nicméně v někom může tato obava přetrvávat. Také jsem slyšela, že z podobného důvodu si muži netroufají přijít na skupinovou lekci mezi všechny ty ženy, které by se jim dozajista smály...wink Všechny tyto obavy jsou samozřejmě neopodstatněné.

Doporučuji Vám zvážit možnost individuálních lekcí, při kterých je Vám věnována pozornost od začátku do konce. Lekce je Vám "ušita na míru" na základě předchozí konzultace Vašeho aktuálního zdravotního stavu, pokročilosti a zkrátka toho, čeho chcete pomocí jógy dosáhnout nejvíce. Někdo chce ulevit od stresu a naučit se relaxovat, jiný touží budovat fyzickou kondici či zaměřit se na konkrétní partie, někdo potřebuje ulevit od konkrétního zdravotního problému a někdo chce zase rozproudit energii v těle a zvýšit tak "chuť do života". Ve skutečnosti jóga pomáha se všemi jmenovanými body, pokud ji vhodně přizpůsobíme a pokud docílíme jisté pravidelnosti v jejím praktikování, ideálně pak každodenní domácí praxe. Nelze totiž od jógy očekávat "zázraky", pokud ji praktikujeme teprve krátkou dobu či nepravidelně. Nejlepších účinků dosáhneme, když jógu skombinujeme s vhodnou stravou, protože zdravá STRAVA a optimální POHYB jsou základní pilíře lidského zdraví (tělesného i duševního) a ty nejlepší "léky" na dlouhý a kvalitní život. Jedno bez druhého nemůže dost dobře fungovat. V případě Vašeho zájmu Vám poradím i ohledně způsobu stravování.


Pokud máte zájem se domluvit, ozvěte se pomocí emailu či telefonicky a dejte tak józe možnost zpříjemnit Vám život.yes

Na lekci potřebujete pouze neklouzavou podložku na jógu (možnost koupit u mě), pohodlné oblečení a vůli něco změnit.

Před lekcí alespoň 2-4 hodiny nejezte hůře stravitelné jídlo a nepijte kávu.

Těší se na Vás lektorka Eva Hrdličková:-)                                       
                                                                JAK VYPADÁ LEKCE U NÁS DOMA?

        

        

       
Dáša, cítící se naprosto skvěle 3 dny před termínem porodu:-)


 

 

TOPlist