Galant leden 2020

VÍKEND S JÓGOU A WELLNESS V HOTELU GALANT
V MIKULOVĚ, 17. - 19. 1. 2020

REZERVOVAT POBYT

POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA


První pobyt v roce 2020 zahájíme v duchu "jógy a wellness" v hotelu Galant v Mikulově. Bude to první pobyt tohoto typu a zimní pobyt vůbec, kdy si kromě jógových radovánek bohatě užijeme i radovánky vodní, jako např. koupání ve střešním bazénu, hřejivý relax ve vnitřní či venkovní střešní vířivce s výhledem na Svatý Kopeček a zámek, saunový svět s odpočinkem v relaxační oáze. 
Hotel leží v srdci historického Mikulova, je vyhlášený vinařstvím, vlastním pivovarem, a také bohatými snídaněmi, kde si výtečně pochutná opravdu každý.
Lekce jógy si užijeme v krásném prostorném salónku Pálava. 

Budeme mít rezervovány dvoulůžkové pokoje, v případě zájmu je možno zvolit i pokoj jednolůžkový (za příplatek).   

V ceně zálohy (1380 Kč) jsou lekce jógy v duchu zdravého a smysluplného pohybu, workshop na téma "galantní jóga" a pronájem salónku na cvičení.

V ceně ubytovacího balíčku (1990 Kč), který si každý sám platí po příjezdu na hotel, je ubytování na dvě noci v plně obsazeném dvoulůžkovém pokoji, bohaté snídaně a dvě hodiny wellness denně. V rámci wellness balíčku můžete využít buď aqua wellness v čase 9 - 14h nebo aqua + sauna wellness v čase 15 - 20h. 

Další možné aktivity (již nejsou zahrnuty v ceně pobytu): masáže, kosmetické procedury, návštěva hotelové restaurace, degustace vína, degustace piva Galant hotelového pivovaru, výšlap na Svatý Kopeček, procházka historickým Mikulovem. Z vlastní zkušenosti můžu doporučit také restauraci Sojka a spol. na náměstí, vaří zde originální jídla z kvalitních surovin, vegetariánská i masová, navíc v přízemí budovy můžete navštvíit obchod s přírodní kosmetikou a zdravou výživou. 

JÓGOVÝ PROGRAM - NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT:
"Hotel Galant" mi byl inspirací pro zvolení tématu tohoto pobytu - "jógy v galantním duchu" - galantní vůči našemu tělu i vůči nám samotným. "Galantní jóga" je zároveň způsob, kterým obecně vzato vedu lekce - ohleduplně, nenásilně, s individuálním nastavením, s výběrem takových pozic, které nejvíce pomáhají většině z nás s nápravou držení těla, s vyrovnáním tělesných dysbalancí, které jsou prevencí a zároveň nápravou nejrůznějších tělesných neduhů.
Zároveň kladu důraz na radostnost cvičení, nesoutěživost, spokojenost se sebou samými, prožívání přítomnosti v souladu s dechem. 

PODROBNOSTI:

TERMÍN: 17. - 19. 1. 2020 (příjezd v pátek v čase 14:30 - 17h, odjezd v neděli po snídani)

MÍSTO: hotel Galant (http://mikulov.galant.cz/), Mlýnská 2, Mikulov

CENA: 3 370 Kč (v ceně jsou lekce jógy, workshop, pronájem salónku na cvičení, ubytování na 2 noci, bohatá rautová snídaně, vstup do wellness na 2 hodiny denně)

REZERVACE formulářem - za každou osobu zvlášť, poté Vám přijde email s dalšími pokyny.

Rezervace je závazná po zaplacení zálohy 1 380 Kč (převodem na účet).
Doplatek za ubytovací balíček (1990 Kč při ubytování v plně obsazeném 2lůžkovém pokoji) se hradí po příjezdu na hotelové recepci. V případě ubytování na přistýlce dvoulůžkového pokoje je doplatek 1600 Kč.
Doplatek za ubytovací balíček v případě ubytování v jednolůžkovém pokoji je 3180 Kč (celková cena pobytu je tedy 4560 Kč).

Číslo účtu pro platbu zálohy (1 380 Kč): 670100-2203837213/6210
Zpráva pro příjemce: "vaše jméno" + "galant, záloha"

Storno podmínky: do 2. 12. 2019 vracím celou zálohu, do 31. 12. polovinu zálohy, poté je záloha nevratná. V případě, že jsou pro pobyt náhradníci (sehnaní buď Vámi nebo mnou), je možné zálohu vrátit i po tomto termínu.

LEKTOR: Eva Hrdličková (http://www.jogaeva.cz/Eva-Hrdlickova.html)

PROGRAM - KE STAŽENÍ ZDE: 

Pátek 17. 1.:

14:30 - 17:00: příjezd, ubytování, relaxace ve wellness 
17:00 - 17:15: prezence (v salónku Pálava) - rozmístění podložek, konzultace případných zdravotních omezení 

17:20 - 18:50: lekce JÓGA TERAPIE PRO ZDRAVOU PÁTEŘ (v úvodní lekci se naučíme základní jógové principy a jejich uplatnění při vlastním cvičení; doporučím, jakým způsobem, šetrným vůči páteři, provádět předklony, záklony a úklony)

osobní volno

Sobota 18. 1.:

7:30 - 9:00: lekce DYNAMICKÉ JÓGY (více se zahřejete než během lekce jóga terapie, nicméně pozice vložené do pozdravu Slunci a dalších sestav budou stále v šetrném duchu s důrazem na správné provedení a jejich smysluplnost) 

9 - 10h: snídaně 

10:30 - 12:30: workshop "JÓGA GALANTNĚ" (teorie i praxe; základní filozofické principy jógy, důraz na princip nenásilí, vnesený do různých oblastí života, také do techniky pozic a celkového přístupu ke cvičební praxi)                      

osobní volno (např. výšlap na Svatý Kopeček, procházka městem či návštěva restaurace Sojka a spol.)

15:45 - 17:00: lekce BALANČNÍCH POZIC (správně provedené balanční pozice harmonicky posilují i protahují prakticky celé tělo, především budeme působit na svaly hluboké, stabilizační - ať už svaly středu těla či hluboké svalstvo jednotlivých kloubů. Posílime také klenbu nohou (i rukou), probudíme své rovnovážné centrum a povzbudíme schopnost koncentrace. Zároveň bude tato lekce přípravou na lekci následující, Pozdrav Měsíci, která bude některé z balančních pozic obsahovat). 

17:05 - 17:50: POZDRAV MĚSÍCI ("meditace v pohybu", jedinečná harmonizující sestava s přídanými afirmacemi a představami, ideální na sklonku dne a také jako příprava na následný pobyt ve wellness :-) ) 
                     
osobní volno (ideálně v aqua + sauna wellness, poté degustace lahodných moků:-) )

Neděle 19. 1.:
7:30 - 9:00: lekce plná POZDRAVŮ SLUNCI (dynamická, prohřívající lekce zaměrená na různé modifikace pozdravů)  

9:00: snídaně

10:30: ukončení pobytu, odjezd

TOPlist