Dárkové poukazy

DÁRKOVÉ POUKAZY:

Své nejbližší nebo přátele můžete překvapit originálním dárkem např. v podobě předplacených skupinových lekcí jógy, Vámi zvoleného kurzu dle rozvrhu apod. Konktrétní službu si můžete buď určit sami (lze různě nakombinovat, např. 3 lekce jógy atd.) nebo si můžete vybrat z nabídnutých výhodných balíčků. Pokud chcete nechat na obdarovaném, k čemu poukaz využije, vyberte mu poukaz v hodnotě, kterou si sami zvolíte, ten lze pak uplatnit na částečné či plné zaplacení aktuálního jógového kurzu, semináře či pobytu. Na dárkové poukazy nevracíme, ani je neproplácíme v případě nevyužití. Platnost je 6 měsíců. 
V případě zájmu poukazy objednávejte emailem či telefonicky, uveďte typ poukazu, jméno obdarovaného a doručovací adresu a my Vám obratem zašleme údaje k platbě. Poté, co přijde platba na účet, Vám poukaz pošleme poštou či elektronicky k vytištění. Je také možné se domluvit na osobním odběru v Brně, případně na některé z lekcí. 
Nabízíme tedy několik typů poukazů:

 • DÁRKOVÝ POUKAZ NA LIBOVOLNOU ČÁSTKU
  Sami si určete, jakou částkou dobijete kredit poukazu. 
  Obdarovaný bude moci poukaz využít na částečné či úplné zaplacení kurzu, semináře či pobytu.

   
 • DÁRKOVY POUKAZ NA LIBOVOLNOU SLUŽBU
  Předplaťte kamarádce např. 3 lekce jógy a uděláte pro ni to nejlepší:-)
  Sami jí vyberte konkrétní službu (určitý počet skupinových lekcí, jógový seminář, kurz jógy pro těhotné/po porodu apod.). Lze různě nakombinovat (např. 3 lekce jógy + seminář atd.). Kurzy lze navštívit v lokalitách Brno-Řečkovice a Tišnov. 
TOPlist