Absolvované vzdělání

Vzdělání:

  • Pedagogická fakulta MU Brno, 2001 - 2006
    učitelství anglického jazyka a hudební výchovy pro střední školy
  • Gymnázium Bučovice, 1991 - 1998
  • Základní umělecká škola Bučovice - obor klavír, 1986 - 1998

Vzdělání v oblasti jógy a fitness:

Licence:

  • Instruktor Body and Mind (FBGA)

​Specializace (vícedenní školení):

  • Semestrální kurz funkční anatomie/masér terapeut (L. Koutný, 2018)
  • Vitální - hormonální jóga (Yoga World, 2018)
  • Orgánová jóga (I. Rubášová, 2018, 2denní školení)
  • Jógová terapie - principy zdravého pohybu (L. Oravcová - 2016)
  • Dornova metoda a Breussova masáž (Prouzová, Púry - 2014)
  • Jóga pro těhotné (FISAF, A. Smékalová - 2012)
  • Jóga s dětmi (Čes. asoc. dět. jógy, H. Luhanová, O. Tajovská - 2012)
  • Kurz jógy a meditací v Himalájích - 3týdenní soustředění v severní Indii (Ajay L. Bobade, 2011)
  • Vinyasa Yoga (FISAF, A. Smékalová - 2011)
  • Ashtanga Vinyasa Yoga (FISAF, K. Nováková - 2011)
  • Prana Vashya Yoga ("mistr záklonů" Vinay Kumar z Mysore v Indii - třídenní školení - 2011)
  • Chi-Toning Basic Diplom (Face Czech Academy, P. Havelková - 2010)

Odborné/fyzioterapeutické workshopy (1 - 2denní):

  • Ramenní a kolenní kloub - diagnostika a moderní rehab. postupy u nejčastějších pat. stavů (K. Honová, 2018)
  • Komplexní vyšetření a terapie pacienta s vertebrogenními potížemi (K. Honová, 2018)
  • Fyzioterapie a dysfunkce pánevního dna (Hana Malá, 2018, 2denní školení)
  • Rehabilitace a biomechanika kolene a kotníku (Mária Turzová, 2018)
  • Veselá anatomie (2denní školení, J. Miškářová, 2017)
  • Diastáza (L. Andrová, 2017)
  • Diagnostika a terapie funkce nohy z pohledu vývojové kineziologie (L. Kinclová, 2017)
  • Testování a aktivace hlub. stabiliz. systému páteře z pohledu vývojové kineziologie (L. Kinclová, 2016)
  • Jógová terapie - principy zdravého pohybu (L. Oravcová, 2015)
  • Cvičení v těhotenství (J. Miškářová, 2015)
  • Anatomie a posturální diagnostika (L. Andrová, 2013)
  • Pánevní dno, lumbo-pelvická stabilizace (J. Miškářová, 2013)
  • Využití fyzioterapeut. technik v kondičním tréninku (R. Doležalová, 2013)

Jógové (a jiné) workshopy a festivaly:

  • Pánevní dno pohledem východu i západu (metoda "3x3", Š. Simonidesová, 2017)
  • Ke kořenům jógy (Georg Woginger, 2017)
  • festival Live Yoga Love Brno 2015 (Jutta Mele-Maurer, P. Růžička, P. Ševčík)
  • Ashtanga Vinyasa Yoga - "Cesta dovnitř" (Georg Woginger, 2014)
  • festival Live Yoga Love Brno 2014 (Pránajáma - J. Čahojová, Gítananda jóga - M. Mrnuštíková, Jivamukti jóga - L. Nezvalová, Hatha Yoga - P. Hetmerová, Vinyasa Yoga - Z. Klingerová)
  • Yoga & Dance Spring Festival Ostrava 2014 (Satsang s G. Bozic, Jivamukti Yoga - N. Brzobohatá, Tantra jóga - J. Šťávová, Prana Flow a Kundalini - M. Busbridge, Prana Flow Yoga - Zdeno Yogi, Jógová terapie - J. Voženílková)
  • Prague Spirit Festival 2014 (lekce s Petrosem Haffenrichterem, H. Kubrychtovou-Bártovou a R. Škrabalovou)
  • Shrivatsa jóga (bandha, mudra, krijá, pránajáma, meditace, pozdrav Slunci - Matěj Jurenka, 2013) 
  • Yin Yoga (Š. Soudková, 2013)
  • Yogafall Ostrava 2013 (Ashtanga Vinyasa Yoga - D. Štědroňský a P. Hub)
  • Vinyasa Flow Yoga (L. Macháčová - 2013)
  • Poweryoga turné (V. Krejčík, J. Šamberger - 2013)
  • Jivamukti Special (Jessica S. Stickler z USA - 2013)
  • Yoga & Dance Spring Festival Ostrava 2013 (Prana Vashya Yoga - P. Smil, Jivamukti yoga - obrácené pozice - Jessica S. Stickler z USA a Spirální jóga dle Iyengara - M. Antoníčková)
  • II. Body and Mind Festival Brno 2013 (M. Hluchová, A. Seidlerová a P. Hub)
  • Samadhi Yoga (D. Pilařová - 2012)
  • Yoga & Dance Spring Festival Ostrava 2012 (Hatha Yoga - J. Voženílková, Kundalini Yoga - J. Wilczková,
    Ananda yoga - D. Pilařová)
  • Body and Mind Festival Brno 2012 (dvoudenní festival - jógové a jiné lekce lektorů: P. Hub, P. Smil, O. Tajovská, M. Hluchová a další)
  • Prague Spirit Festival 2012 (workshopy a lekce s: D. Bernstein, Lady Ruth, D. Vendetti a T. Skoglund, Z. Jandová, M. Zisková, A. Smékalová)
  • Vinyasa Flow - záklony (David Vendetti a Todd Skoglund z USA - 2012)
  • Ashtanga - ovládnutí dechu, podstata (Dylan Bernstein z USA - 2012)
  • Dynamická jóga + Yoga Therapy (A. Akwei - 2012)
  • Od klasiky po modernu (ásany 1.-3. série ashtanga yogy - P. Hub - 2012)
  • Prana Vashya Yoga - záklony (P. Smil - 2011)
  • Yoga Adjustment (asistence v pozicích - P. Hub - 2011)
  • Vinyasa Flow Yoga + relaxační techniky (R. Janáková - 2011)
  • Yoga Inspiration Day (M. Hluchová - 2011)
  • Psychorelaxační metody (A. Leix - 2011)
  • Prana Vashya Yoga (P. Smil - 2011)
  • Jivamukti Yoga (M. Procházková - 2011)
  • Ashtanga intensive (Kamal Singh z Rishikeshe v Indii - dvoudenní workshop - 2011)
  • Úvod do ashtanga vinyasa yogy (BMSA, L. Pokorný - 2011)
  • Iyengar yoga (A. Pakostová - 2011)
  • Ashtanga vinyasa yoga - Intermediate Series (P. Hub - 2011)
  • Dynamic Yoga pro zdravá záda (R. Hanáková - 2011)
  • Ashtanga vinyasa yoga - Primary Series (P. Hub - 2011)
  • Ashtanga vinyasa yoga - Primary Series (K. Nováková - 2011)
  • Vinyasa Flow Yoga (E. Steinerová - 2011)
  • Vinyasa Flow Rhythm a Yoga Rhythm (K. Mikulandová - 2011)
  • Yoga Therapy (M. Svatošová - 2011)
  • Hatha yoga (Yogprem - 2011)
  • Poweryoga turné (V. Krejčík - 2010)
  • Vinyasa Flow Yoga (A. Vařeková - 2010)
  • Poweryoga advanced a flow rhythm poweryoga (M. Hluchová - 2010)
  • Kundalini Yoga (Guru Sansar Kaur - 2010)
  • Pilates (L. Velínská - 2010))
  • Dance yoga (D. Jiříčková - 2010)​

​Další absolvované zajímavé akce:

  • Respektovat a být respektován (5denní kurz s manžely Kopřivovými) - V 2016, Brno
  • Festival zdraví a pohody (přednášky o těhotenství, rodičovství a zdravém životním stylu) - IX 2014, Brno
  • Homeopatická a domácí léčba kojenců a batolat s MUDr. Juditou Hofhanzlovou - I 2013, Brno
  • Konference Aktivní rodičovství (o těhotenství, porodu, rodičovství) - X 2012, Brno
  • Přednáška o očkování a zdravé výživě dětí s MUDr. Juditou Hofhanzlovou - XI 2012, Brno
TOPlist